2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

doğursam bir an önce annemlerde gözümün içine bakıyor onlar gitmeden doğurayım diye ama kesin onların gittiği günün ertesi gün doğurucam nedense içime öyle doğuyor
bu arada bugün nstde kızımı hıçkırık tuttu çatladık gülmekten makina küt küt

ben de öle düşünüyorum yeter ki gelsin ve normal olsun...

ayy sorma her sene aynı şey sırf inş. kızım öyle bişey yapmaz :)) pazartesi doktora gittiğimde artık doğumu başlatmasını isticem ben dr dan karar verdim Pelin... ben sonuna kadar normal için savaşayımda varsın olmasın...

gece sabaha kadar uyutmuyo daha göbişteyken ayakları bi kasıyo off çok fenaa ama nstde tık yok resmen çünkü merak ediyorum kasılmalar falan böylemi oluyo diye ama nedense nstde uyuyo bizim bıdık

bende yavaştan kocişin yanına geçeyim :) yatıp uyumayı bekleyeyim... hepinize iyi geceler kızlar...

Çok sıcak eridim hele bugün.Ben bekliyorum walla daha ne yapayım 12 aylık olana kadar mı beklicem zaten sezeryan olcaı varsa 42 yide beklesem olur çok sıcak daha dayanamıcam en geç 10 unda kuzum yanımda.Ona 10 una kadar mühlet verdim dinlesin annesini
İyi geceler iyi uykular...:teytey: by by

Ayy midem karnım çok kötüyüm ben yaa neden böle çok kafaya taktım acaba ondan mı bide yrn yazarmışım kızlar ben douruyom die ayy inanamıyorum sanki hiç olmıcakmış gibi kaydirigubbakcemile3
saatte 12 yi geçti olduk 39+6 kaldı 1 gün bayılcam akannehir

iyi geceler canım 40 haftan kutlu olsun inşallah en yakın zamanda doğurusun.EE hadi doğurun be kızlar siz doğurunki sıra bize gelsin..alkisalkisalkiskaydirigubbakcemile

iyi geceler kızlar
ya yatmıştım ama aklıma takılan bişey var bi sorayım dedim son iki seferdir idrarım daha kızıl, çok su içtiğimde berrak açık sarı, az içtiğimdede mat koyu sarı olurdu bu farklı, az su içmekten mi anlamadım bolca su içip tekrar deniycem ama endişeliyim bilgisi olan var mı

ayy heyecandan uyumak gelmiyor içimden..... akşam kızkardeşim çocuklar anneler büyükbaba yemek yedik, çok güzel oldu bahçeye masaları açtık panayır havasında.... çaylar dondurmalar derken gittiler... içten içe o kadar sıkıyorum ki kendimi biraz önce durduramadım gözyaşlarımı çok gerilmişim çaktırmıyorum ama.... yarın bizim için yeni bir gün olacak, hiç ameliyat olmadım inşallah herşey yolunda gider. Bavulumu hazırladık kocişle biraz önce meme biberon süt sağmayı strelize ettik sabah koyacam. Ojelerimi sildim küpelerimi çıkarttım , sabah da annemler kahvaltı yaparken duşumu alırım. Allahım bana yardım et inşallah kolayca hepsi bitsin gitsin kuzumuza kavuşalım. Şimdi yatacam inşallah uyuyabilirim. Hakkınızı helal edin kader arkadaşlarım , hepinizi öptümmmmmmmm

canım Allah yardımcın olsun inş. herşey yolunda gider sağlıcakla bebeiğine kavuşursun

Hiç bilmiyorum ben canım. bilmiyorumkismile

Heyecandan uyuyamıyosun tabi. opuyorumnanaktan Hadi az kaldı , yarın bebişin kucağında olucak inşallah. opuyorumnanaktan

Herkese iyi geceler kızlarrr.Yatıyorum bennn.Öptük hepiniziii.opuyorumnanaktan

of yaa uyuyamıyorum sıpa azdı yine geceleri hiç durmuyor gündüz çıt yok anlamadım gitti....

off uyuyamıyorum klimasız durmanın imkanı yok ne bu böyle allahım azcık serinlesin artık etraf valla elektirik idaresine çalışıyoruz hiç kapanmıyor mübarek gerçi başka türlü nefes almam zor.
bu arada dün sancıda mahfolmuştum bugün sancı yok sadece kızım bastırıyordu geçti bi gün olup bi gün olmuyor sanırım anlamadım

gunaydın kızlar bızdede uyku yok aksam gec yattım sık sık wc ye kalktım ve donerken cok canım acıdığı ıçın sureklı uyanıyorum.....saat 5,30 gıbıde sutumuzu ıçmeye kalktık bıdaha uykumuyku yok aslında varda yok :)))))))))

canım yatarkende aklımdaydın kalktım yıne senı dusundum ınsallah sağlıcakla kucaklıycaksın yavrunu uzun omurlu olur ınsallah allahım sızı yavrunuzun basından eksık etmesın.....helal olsun tabı bısuru guzel sey paylastık ama gozyaslarımada hakım olamadım :))

günaydın kızlarr..uykum kaçtı uyuyamıyorum..bi de bizim sokakta çalışma var şansımıza gürültülerindende uyumak mümkün değil.bir bu eksikti tam doğum zamanı.inşallah çabuk biterde kurtuluruz.ay bişey olsa arabayı çıkartamıcaz yaa..

Neyse..az bişey geçmişi okuyayım bari..arkadaşlardan haber varmı merakta ediyorum..

bende 5 den beri ayaktayım duş falan aldım azcık kendime geldim anneciğim kahvaltımı hazırlıyor yarın gidicek yemeklerimi yapıyor o kadar çok üzülüyorum ki valla kendimi acaip kastım onlar arabaya binip gider gitmez böğüre böğüre ağlıyıcam içimde kaldı duşta ağladım az önce o olmadı yinede sessizdim

gunaydın sıbelcım...bende uyuyamadım erkenden kalktım..

Sanada günaydın cnm :)) Geçmişi okudum geldim ..Kafam kazan gibi oldu yaa uyumam lazım..

Buarada benimde dün dr randevum vardı..oğluşum 3600 dedi önce dr sonra yanılma payı olsa 3500 vardır dedi..karnımıda heryerinden güzelce bi yokladı..Daha halen gelecekmiş gibi gözükmüyor dedi ( hatta baktığı çoğu bebek halen nazlanıyomuş hiçbiri gelmiyo filan diyede espiri yaptı..bende dedim sözde sıcaklarda bebekler erken doğar diye bilirdim ama yanlış sanırım dedim. o da işte belli olmuyor bebeklere dedi..Benim tek endişem oğluşumun kilosu..dr herşey normal görünüyor ama iri olma kilo durumu doğumu etkileyebilir diyor.bi de bazı bebeklerin son bir iki haftada kilo alımı dururmuş.seninkine haftaya bakalım nasıl olcak dedi..offf yaa artık gelsin oğlumuz yaa yoksa riske girmem sezeryan isteyebilirim ne bileyim kafam iyice karıştı..haftaya cuma dr la iyice son kez konuşcam karar verelim beni yönlendirsin yaa..

Buarada bebişin gelesi yok ama dün heryerime ağdamıda yaptırdım.napayım dayanamadım artık..acayip uzamışlardı..bir gece önce karnıma ve belime adet sancısı gibi ağrı girmişti epeyde sürdü..bide oğlum çok rahatsız etti o an annesini..bende acaba belirtimi diye düşündüm.sonra hemen dedim ertesi gün ağdamı yaptırmam lazım dedim ve yaptırdım :)) keşke 1 haftaya kadar gelsede annesi temiz temiz doğursaaa :)))

canım kıyamam ben sana ...doğumda annenler yanında olamıycaklar dıyemı uzuluyorsun canım ....babanın hastalığı umarım en kısa zamanda sıfa bulur...benımde annem doğurucam ya kendıne sıkıntı yapıyor ve cıldınde kırmızılıklar cıktı bende ona cok uzuluyorum sadece ben doğurmıycam anne dıyorum madem cok tatlı değil bunlar acısını unutup benı nıye yaptın dıyorum sessız kalıyor anne yureğı işte hulya ne yapayım dusunuyorum dıyoor:gitme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…