2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

yok canım ya kaşıntı filan yok ilk defa böylebişey oldu yoğundu krem kıvamındaydı. vakit yaklaşınca herşeyden tırsıyor insan acaba diye.

kızlar yaaa bu nişan değil miişte baya çok ve koyu kıvamda bişey.
kardelen arkadaş yazmış benden böyle de geldihafif kanamalı da geldi
her türlüsü geldi ama acaba hangisi nişan:uhm:

ay ne güzel duruda gelmiş maşallah allah analı babalı büyütsün yaa..
benim hala artmadı sancılarım offf. annem gelmeden doğurmasan zaten doktorum da yok. kendimi doğurcak gibi de hissetm,iyorum ama kasılıyorum da bir yandan aman yaa..

birmelek merhaba cnm hatice doğum yapğtı sezeryanla ipek kızımız kollarında şu anda çok şükür.

delikafadulden hayırlı evlat olsun analı babalı büyüsün inşallah...

Ayhh ne güzel yaaa...allah bebişine sağlıklı uzun ömürler versin. İmrendim bi an. Darısı bize olur inşallahh.

selam kızlar
geçmişi okumaya çalışıyorum da olacak gibi değil baya bi doğumumuz olmuş hepsini tebrik ederim
ben de dün kontrole gittim bebbişim kanala yerleşmeye çalışıyomuş doktor bol bol yürü dedi ben de yürüdüm ama mahvoldum hiç bir yerim tutmuyo şu an , yeni terlik aldım oda vurdu hem ödemin ağrısı hem de yara ayaklarım mahvoldu benim de...
glaiba haber beklediğimiz arkdş.lar var Allah yardımcıları olsun

Son düzenleme:
kimilerinde önce sancı sonra nişan geliyormuş. nişan gelince açılma başlıyormuş. önce sancı sonra açılmada olabiliyor diye biliyorum. ama nişan kimisinde kanlı kimisinde beyaz sümükümsü olurmuş.

günaydın.....
kılarrr valla şu günlerin kıymetini bilin.....
biri kucağımda biri anadizinde elimdede pc:)
çisem nerden bilion kıs o gün doğurcanı sezercikmi olcan...

şimdi yarın benim muayenem var dr.bakacak açılmama haala aynı da olabilir
açılmışta olabilirim.ama benim dr.taktı sunni sancıdan kaçışın yok diyor.nedenni
sorucama ama yarın.neden kaçısım yokmuşşş.kadın eziyetten zevk alıyor heraldesempatiksalakcinni
ben de anestezi olacağı için pek önemsemiyorum açıkçası sunni sancıyı çabuklaştırır
daha iyi olur aslında e durum vaziye böyle olunca da haftaya birgün gel başlatalım
diyecek.ben de 9AĞUSTOS p.tesi diyeceğim sabah erken ve aç olarak çağıracak.
sunni sancıyıda yiyeceğime göre akşama doğru kucağımda olur diye düşünüyorum.
İNŞŞŞAAALLLAAAHHHHzemuszemus

ohh şükür esradan da haber var. doğurmamış ama doktor yakın demiş. annesindeymiş bırakmamılll

eveeet bugün itibariyle 39 oldum ve 40 ı sürmeye başlıyoruuuumm
pelin biz doğuramayacağız senle kızım baksana hiç niyetleri yok sıpaların
Walla yaa bu gidişle sen benden önce dourursun ama bakta gör :))
Ayy çok sevindim.Epidural mi yapmışlar ayy kaç saat sancı cekti kimbilir olsun bebişkosunu görünce bak unutmuşş.maaşallah allah analı babalı büyütsün hayırlı sağlıklı bir evlat olur inşallah. darısı bizim başımıza...
Ben doum haber aldıkça bizimki bi tekmeler atıyor sormayın sanki ben burdayım heey bak keyfim yerinde hiiiç heveslenme der gibi kaydirigubbakcemile3

OHH OHH süppperrrralkisalkisalkisalkisalkisalkis

pazartesiiiisempatiksalakcinnisempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

aayyy heyecan bastııı yaaaaaaaaaaaaaaaaa. inş doktor 12si der hep aklımda 12 varr inş yaaaa. dua edin bana valla ilk zamanlar doktora giderken u kadar heyecanlanmıyordum. hatta geçen hafta doktorda tansiyonun 14/9 çıktı ki normalde 11/7 çıkıyordu sonra nstdeyken hemşire ölçtü 12/8

anaa gurbet'de doğurmuşş ne güzell...alkisalkisalkis
Allah analı babalıı uzunn ömür versin...
beni de hocam aradı az önce doğurdum sanmış!!!:CüvCüv:

açılma olduğu için tıpa düşüyor nişan o değil mi işte???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…