2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

haftasonu gelmesin oğlum yaaa doğuma eşimin kuzeniyle birlikte girmek istiyorum o da
bu haftasonu tekirdağda...akannehir

peki hiç sancı, açılma, nişan falan gelmeden de suni sancı ile doğumu başlatabiliyorlar mı?

cnm haticenin sadece suyu azaldığı için sancı ile doğumu başlattılar. açılması olmuş ama 2 cm de kalmış bir daha da açılmamış. yani gelmeden de başlatabiliyorlar.

peki hiç sancı, açılma, nişan falan gelmeden de suni sancı ile doğumu başlatabiliyorlar mı?

evet zerrincim ama şuana kadar olan gözlemlerime göre hiç açılman yoksa
sunni sancı bir işe yaramıyor ve sonunda sez.ouyorsun sancıyı çekipte...
benim muhtemelen sunni sancıyla başlayacak doğumum.allahtan 2 cm
garantı bende...sırnaşık şey

cnm haticenin sadece suyu azaldığı için sancı ile doğumu başlattılar. açılması olmuş ama 2 cm de kalmış bir daha da açılmamış. yani gelmeden de başlatabiliyorlar.

hiiii benim de öyle mi olur dersiniz yarında aynıysa 3 haftadır açılmıyorum ben
bir türlü 2 cm de kaldım...

yokk kızzz niye başlatsınlar hiç açılma neyim olmadannn!!
psikopat gibii dayanır mı hiçç sancı???
açılma başladığı zaman veriyolar sancıyı bende öyle oldu kızımda yani!!

AY BEN DE SANCI NAMINA HİÇBİRŞEY YOK KIZLAR YAAA.
gitti sancı falan kalmadı bende son günlerde...
ama gece hiç uyutmadı tosun çok garip ama aşağıda
iyice aşağıda ilk defa hissediyorum bu kadar aşağıda
kıpır kıpır küçük küçük hep hareket vardı çıktı çıkıcak o derece.
sanırım parmakları çokilginç...

ayyyy kıyamam yaaa kuşumu(muhabbet kuşumu)
balkona çıkarmıştım.yağmur başlamış nasıl çırpınıyor kafesin içinde
baya da yağıyor deli gibi çırpınıyor (sudan çok korkuyor)ben de
ne oluyor dedim sucuk olmuş kıyamam minicik sarı bişey zaten...

yaaa saoulun kızlar, psikopata bağladım ben de iice:) aklım 9 ağustosta doğurmakta da ondan soruomm:)
9 ağustos benim doğum günüm, rahmetli annemin de doğumun günü. dr da geçen hafta kızım için 12-19 ağustos arası gelir dedi ama 9 unda gelsiin yaaaaaaaaaaa....... cumartesi kontrolüm var, tekrar çatıya bakacak, geçen kemik basık normal zor olabilir, belki kanala giremez demişti eğer öle derse tekrar ver pazartesiye sezeryan randevusunu dicem, ben anneme doğum günü hediyesi gelmişim, kızım da bana hediye gelsinn... ondan soruoom suni sancıyı ki, ben her şeyin doğalından yanayım ama işte bu tarih var ya nasıl aklımı çelioo anlatamam...

8 de de gelmezse benim velet salı günü öyle olacak benimki umarım gerek kalmaz kendi gelir
haftasonu gelmesin oğlum yaaa doğuma eşimin kuzeniyle birlikte girmek istiyorum o da
bu haftasonu tekirdağda...akannehir
Heeh onda hem fikiriz bencede pazar gelmesinler gerçi benim sata göre 8 i ama hast. herkezler olsun ne de olsa epidural olacak inşallah tabiki :Saruboceq:
evet zerrincim ama şuana kadar olan gözlemlerime göre hiç açılman yoksa
sunni sancı bir işe yaramıyor ve sonunda sez.ouyorsun sancıyı çekipte...
benim muhtemelen sunni sancıyla başlayacak doğumum.allahtan 2 cm
garantı bende...sırnaşık şey
Hii deme kıııız...

neysemm ekmek geldii ben bişeyler hazırlayamm bayılicizz açlıktann öptüm herkesleri...opuyorumnanaktan

AY BEN DE SANCI NAMINA HİÇBİRŞEY YOK KIZLAR YAAA.
gitti sancı falan kalmadı bende son günlerde...
ama gece hiç uyutmadı tosun çok garip ama aşağıda
iyice aşağıda ilk defa hissediyorum bu kadar aşağıda
kıpır kıpır küçük küçük hep hareket vardı çıktı çıkıcak o derece.
sanırım parmakları çokilginç...

bebek doğum kanalına girdikten sonra aşağıda o hareketleri hissetmezmişiz. Ben heralde yerleşti demiştim doktora gittiğimde geçen sefer..o da baktı yerleşmemiş yerleşse zaten orada hareketini hissedemezsin demişti. Sert bi kütle gibi sabit kalırmışmış orda. Biz bile bazen o kadar uğraşıyoruz ama gram kımıldatamıyoruz yerleştikten sonra dedi doktor.

fahriye nere kayboldu
oh oh yağmur var serinlesin azıcık ortalık
bornozlarıda atmıştım makinaya nasıl kurutucam bilmem...

Yaa hamile insanın karnı ısırılır mı yaa nasıl bir sinek bunlar feci kaşınıyo totom,bacaklarım yetmezmiş gbi şimdide karnım mafoldumben
douma gidicem bacakalarımda ısırılmadık yer kalmadı rezil gibiyim

bebek doğum kanalına girdikten sonra aşağıda o hareketleri hissetmezmişiz. Ben heralde yerleşti demiştim doktora gittiğimde geçen sefer..o da baktı yerleşmemiş yerleşse zaten orada hareketini hissedemezsin demişti. Sert bi kütle gibi sabit kalırmışmış orda. Biz bile bazen o kadar uğraşıyoruz ama gram kımıldatamıyoruz yerleştikten sonra dedi doktor.

nasıl yani benim çoktan girdi doğ.kanalına kafası iyice orada işte.dr söyledi
ve de çok hareketli çıktı mı acaba kanaldan????
ben şeyimin üstünde hissediyorum iyice dün ve gece hep öyleydi iyice
aşağıda pıtır pıtır bişiler yapıor parmaklarıdır diye düşünüyorum çünkü
çok küçük bişiler ama sanki çıktı çıkacak oradan az bi mesafe var..

X