2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ayy nerdesinizzz doğuruyomuuu herkes

deminden beri ağlıyorumm yaaa 1haftalık bebeği spor çantasına koyup bırakmışlarr yavrummm nasıll ağlıyooo. içim dışıma çıktııı.

Günaydın canım , benim de sinirlerim çok bozuk 2 gün kaldı bir de komşu tartışmaları beni çok gerdi. Dokunsan ağlayacam hatta dokunmadan da gözyaşlarım dökülüyor sessizce. Bugün annem geliyor , son dr kontrolumuz var. Alışveriş yapmak lazım ....

Hava kapalı ama bunaltıcı daha çok beni kapatıyor....

herkese çok güzel bir gün diliyorum.... Doğuma giren Sümeyra'ya ve girecek olan başka arkadaşlar varsa onlara da Allah yardımcınız olsun, sıkıntısız atlatın yavrularınıza kavuşun diyorum.

amin canımmm. afiywt olsunnnn
okudumm valla Allah sabır versinnnn. pozitif şeyler düşünmeye çalışşş. yarından sonraa EDAcıkk geliyoooo inş.

hava kapalı diye herkes uyuyoo

günaydın kızlar...opuyorumnanaktan
sümeyra doğuma mı girdi?
hatice nasıl doğum yaptı?
habersiz kaldım bakamadım...
ben de bugün çok şişim kahvaltı hazırlayacağım ama elim ayağım kalkmıyo...

günaydınnn
haticee dün sabah sezeryan oldu. sümeyrada bugünn giriyoooo

kız o kadar sancı da çekti neyse hayırlısıyla almış bebeğini...
sümeyra'da inşallah sağlıkla alır...
benim de beş günüm kaldı bakalım...boshayallersmile
senin ne zamandı ficil?
ficil bu arada senin ismin neydi yaa ben daha herkesin ismini öğrenemedim kulüptekilerin..

fahriyee
benim 16sı ama bugün netleşicek inş... dr gitcem

günaydın kıslar,

pelincim ebrucum ve derincim günaydın.
fahriyecim sana da günaydın. hayırlı haberlerile gelirsin inşallah doktordan tatlım.
pelincim hva çok fena ya nereye gidiyorsun bu sıcakta bunaltıyor valla. ya ben evin içinde zor yürüyorum. evde yemeklik kalmadı markete gitmem lazım ama ben bakkala bile gidemiyorum yaaa...

neyse bu halimizede şükür.

sümeyra inşallah sağ sağlim alır bebişini kucağına. duru ne yaptı acaba sancısı sıklaştı mı gece neler oldu? benim kasılmalarım devam ediyor. yatarak uyuyamıyorum artık çünkü kemiklerimde felaket bir baskı oluyor. hele ki sırt üstü yatarsam varya bel kemiğime dayanıyor bağırıyorum resmen. dün nstde de aynısı olmuştu. off şu çocuk 4 kilo olmadan normal normal doğursam inşallah hayırlısı ile. valla kilo alacak diye adam gibi yemek yemiyorum yaaa...

fahriyee
benim 16sı ama bugün netleşicek inş... dr gitcem
ayy fahriye biz arkadaşızz tamamm...:kedi:
sezeryan mı senin de?
ben de yarın gideceğim son kontrole sanırım.
çocuk karnımda çok garip döndü şimdi tam ortaya dikildii!!!:1shok:

hallisna ile görüştümmmm

Anne oldum dio:)
Dr 3200 demesine rağmen 2920 doğmuş ipekciğimiz
İkiside iyiymiş sorun yokmuş
Dr dan gizli çorba içmiş ki rahat tuvalete çıkabilsin die
Ablasıda öyle yapmış çünkü yemeden nasıl çıkacak yada geç çıkacak die ama formül işe yaramış
Ayy konuştk baya sesi iyi bambaşka bişi dio
Yıkanmadı ama mis kokulu diooo
Saçları simsiyah çok farklı bişi küçüük dio

Allah ım hepimiz sağlıkla alalım kucağımıza ve sağlıkla büyütelim inş

kızlar günaydın
bana acil ucuz ve kaliteli damacana su markası lazım
erikli kullanıyorduk israile satılmış eşim almayalım diyo dün korusuyu aradım hala getirmediler ordan da almıycam

ay canım benim ya aradım şimdi başkası ile görüşüyor dedi. benden önce biri davrandı demek ki yetişemedim. allahım sağ sağlim kucağına almış ya önemliolan dao zaten hayırlısı ile büyütsün inşallah..

günaydınn demettt.
gurbete msj yolladımm cvp gelmedii.

sana geçmiş olsunn hepimizz sağlıkla kavuşsaydıkk yavrucuklaraa

kızlar günaydın
erikli kullanıyorduk israile satılmış eşim almayalım diyo dün korusuyu aradım hala getirmediler ordan da almıycam

cnm nestle de çok iyi tavsiye ederim.yada aslında en iyi marka suda turkuaz ama bulabilir misin bilmiyorum.

fahriyecim onun adı duru değil mi ya kafam karışıyor gurbet deyince. gurbet yvzyvz değil mi?
facede adı duru yavuz????????

inşallah o da bebeğine kavuşmuştur ya sancı çekmek çokz or allahım sabır versin herkese. bakalım bizim doktor amcamız ne diyecek pazartesi günü. ay bazen sezeryan mı dese diyorum ya. korkmaya mı başladım ne bu ağrılar geldikçe.

Ayy ne güzel çok sevindim darısı bütün bekleyenlerin başına maaşallah negüzel bişidr kimbilir opuyorumnanaktan
kızlar günaydın

biz pınar alıyorduk ama eşim ıstıranca aldı bu sefer daha ucuzmuş...

çok duygulanıyorumm yaa canım benimmmm. darısı başımızaaa

ayy fahriye biz arkadaşızz tamamm...:kedi:
sezeryan mı senin de?
ben de yarın gideceğim son kontrole sanırım.
çocuk karnımda çok garip döndü şimdi tam ortaya dikildii!!!:1shok:
evet yeşimcim sez. heyecanlıyımm bakaalım herhalde benmde sondur

nasılsınız başka haberler var mı soho naaptı ondada hala tık yokmu en son dün konuştuk ama.Artık hallisna mızda anne oldu listeyede baksak güncel diliidir çatlıcam valla.
Ananemiz ist. döndü bugün yarın akşam teyzemiz geliyo inşallah off şu günler çabucak geçse yaa bunaldım artıkkk

ayy hatcemle konuştum ipekimağlıyordu yavrumemzirmeye kalkıyormuş cnm az konuşabilik. süper bir duygu çok farklı diyor. allahım canlarına sağlık sıhhat versin her ikisininde. ay sesini duydum vıy vıy ağlıyordu kuzum yaaa...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…