2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım ya çok istiyorum girmeyi ama akşam olunca takatim kesiliyor kociş işten geliyor evdede çalışıyor bazen bende giremiyorum ama çok özledim sizi ve muhabbeti opuyorumnanaktan

hayırlısıyla doğururuz canım hepimiz inşallah
benimde büyük ihtimal sezeryan olucak ve büyük ihtimal epidural bilmiyorumkismile
tek korkum epidural ama hayrlısı olsun hakkımızda canım

maasallah oğlusuna hayırlısıyla kucaklamıssın darısı bızlerın basına:teytey:

banada normal doğum dıyorya doktorum oyuzden soruyorum bılım de ona gore davranayım dıye cısemcım pazartesı catımızda uygunsa normal olcak ınsallah haa bıde oğlum kanal gırdıysedelikafadulden

nasıl yani pazartesi doğuruyor musun?sunni sancıyla mı başlatıcak??
benim cuma randevum gelmeye niyeti yoksa kesin önümüzdeki hafta içi
bir gün sabah erken ve aç çağıracak vee basıcak sancıyıı bana muhtemelen o da
pazartesi olur gibi me geliyor bakalımmm...planlı olması süper olur.rhat rahat anestezi
olur süper olur...

doğumlarımız yaklastıkca korku basıyor bı kucağımıza alsak mıs gıbı koklasak:sm_cool:

hoşgeldin hayırlı olsun bebişin.cnm epidual olayına girersen sevinirim biraz kolay oldu mu?
açılman çabuk oldu mu?
yan etki falan yaptı mı?
nisa hastanesine detaylı usg ye gitmiştim ben reyhan hanıma...

epiduralden sona çok rahtladım ve inanılmaz hızlı açıldım akadaşlarrrr.zaten hızlı açılma yapabiliomuş.ben çookkkk memnun kaldım 789 cm açıklıkta sancılar var ama ben hissetmedim.hemşirelerle muhabbet ediodum.bir daha doğum yaparsam kesinlikle epidural isterimmm geneeee

yok kız allahmı soylettı sana yoksa :)))))))
catı muayenesı yapıcak 15 ınde doluyor benım eğer sancı gelmezse dediğin gıbı olur yada sezeryan eyvahedigeldismile

anestezi uzmanına güveniyorsan hiiiç korkma cnm niye korkuyorsun herkes
oluyor..sezeryanda spinal yapııyor sanırım o da aynı gibi birşey dr.lar açısından farklı
sanırım ama en güzeli be cnm bilincini kaybetmeden.duyarım korkarım diye düşünü-
yorsan sakinleştirici de yapılabiliyormuş uyur uyanık rahatlıyormuşsun.
benim k.validem bacağından ameliyat oldu girdi çıktı gözleri açık biz baygın bekliyordk
dr.dedi belden uyuşturduk.anestezist kimdir nedir hiç bilmiyorz.ama hiç1 yan etkisi olmadı

galp teşekkürler cnm çok rahatladım.
ben çıkıyorum kızlar...
hülyacım inş kız beraber pazartesi heee...:)))

doğumlarımız yaklastıkca korku basıyor bı kucağımıza alsak mıs gıbı koklasak:sm_cool:

evet canım gerçekten korkular basmaya başladı rüyalarım değişti bilmiyorum neden ama normal sanırım herkes benim durumumda
doğumu rahat yapabilecekmiyim bebeğim nasıl olcak sağlıkla doğacakmı kime benzicek hemen sütüm gelirmi vs bi sürü korkum var soru şareti var aklımda Allah hepimizin yardımcısı olsun korktuklarımıza uğratmasın inşallah

canım anestezi uzmanı kim bilmiyorum
devlet hastanesinde doğum yapacağım için
ama ameliyattan önce mutlaka görüşecekmişiz de genel olarak epidurale yönlendiriyolarmış
bakalım hayırlsı
artık her hafta kontrol var zaten

Hayırlı olsun arkadaşım bebişin , kendi gibi güzel bir hayatı olsun inşallah.

epiduralle birlikte suni sancıyı verip hızlandırıyorlarmış benim dr öyle demişti.

Sen atlattın sıra bizde inşallah biz de kolayca atlatırız. Benim de cumartesi epidural sezeryan olacak.

Kahve falan iç diyorlar , sende başağrısı v.s. oldu mu ?

iyi bir hastaneyse devamlı uyguluyorlarsa pek problem olmuyor da yine de risk herzaman var . Ama dünya sağlık örgütü v.s. de artık epidurali öneriyor ben yurtdışından v.s. de bayaa araştırdım.

İnşallah bu finali de güzelce yapalım , kolayca kavuşalım yavrularımıza. Ev hanımlığı nasıl ? bazen işte insan daha az yoruluyor değil mi ? ama en güzeli istediğin zaman uyanabilmekdi. 1 sene keyfini sürdüm , şimdi kuzucukla da yeni deneyimler yaşayacağız.

Kendine iyi bak,

pozitif düşün pozitif olsun arkadaşım. İnşallah kolayca bebişine kavuşursun , herşey gönlünce , Allah yardımcınız olsun.

canım hastane iyi bi hastane ben zaten ameliyatıda burda olmuştum ama epidural nedense korkutuyor dayanamazmışım gibi geliyor ama herhalde ona göre davranır doktorlar sakinleştirici vs dimi:))
ev hanımlığı güzel zaten pek evde duramadım daha evde oluncada işlerle uğraşıyorum
uykuya gelince hep aynı saatte kalkıyorum sabah güneş evin içinde doğduğu için uyumak mümkün değil zaten kociş gidince kalkıyorum direk o kadar çok istiyorum ki öğlene kadar uyumak ama nerdeeee

inşallah hepimiz güzellikler güzel deneyimler yaşarız canım
Allah hakkımızda hayırlısını versin öperim seni meleğini iyi geceler

ay valla çok fenayım ne yatabiliyorum ne kalkabiliyorum kasıklarım ağrıyor belim sırtım kopuyor resmen ben en az 1 hafta çekerim bu ağrıyı

Kızlar ne var ne yok bz gittikten beri ben valla 8;30 da zor uyandım sıcaktan vücudumu kaldıramıyorum bile

kızlar merhaba ben bişey sorucam biraz önce iç çamaşırımda aynı kreme benzer beyaz bi şey vardı küçük parmağım kadar. acaba aranızda böylebişeyle karşılaşan varmı normalmidir. nişana hiç benzemiyor ama nedir bu anlıyamadım. bilgisi olan varsa cevaplarsa sevinirim...

Akıntıdır normal.Ama kaşıntı felan var mı mantar da olabilir...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…