2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

dogum yapan anneleride bebislerinide teprik ediyorum allah anali babali buyutsun saglikla buyusunler insallah daha benim kucuk kizimdan ses yok beklemedeyiz umarim saglikla alirim bende kizimi kucagima hepinizin allah yardimcisi olsun
aminnnn
sadece spor ayakkabı alırken rahatım diğer türlü terlik sandalet yada klasik abiye tarz ayakkabılarda hiç güzel model bulamıorum numarası olmuyor yada modeller kadınsı olmuyor. :KK43: allahtan şimdi hamilelikte çok kilo almadım yorulmadıkça da şişmiyor ayaklarım 45 olurmuş fil gbi lap lap dolaşırdım heraldekaydirigubbakcemile3

bende aynııııı.deichmanda buluyorum geneeldeee

Tamam kızlar yaaa, bugün son , zaten yarın doğuruyorum, ak sakallı dede öyle demişti. Son kez gireyim dedim. kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Ben doğurmazsam yarın başkası kesin doğurucak . kaydirigubbakcemile3 Ama kim bilmiyorum. laelaelaelaelae Siz ne yaptınız ben yokken,Gurbet doğurdu mu ?

görüceezz yarın 5 ağustoss. doğrursannnn dedeni tebrik edicem:))

gurbet gidiyoo doğumaaaa:emir_bebek:

Tamam kızlar yaaa, bugün son , zaten yarın doğuruyorum, ak sakallı dede öyle demişti. Son kez gireyim dedim. kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Ben doğurmazsam yarın başkası kesin doğurucak . kaydirigubbakcemile3 Ama kim bilmiyorum. laelaelaelaelae Siz ne yaptınız ben yokken,Gurbet doğurdu mu ?

iyi yaptın bizim için de yüzseydin. Biz de sarıyere altınkum orduevine gidelim en yakın orası dedik ama bir türlü gidemedik işler çıkıp durdu.

doğumdan 5 gün önce içmeye başlarsan daha çabuk faydasını görüyormuşsun dr öyle dedi. Ben de pazartesi başladım soğuk suya iki tatlı kaşığı karıştırıyorsun oralet gibi oohh mis benim hoşuma gitti mısır çarşısı gibi kokuyor :)) hipp çayını duymadım. Bir de boza duydum ama ekşitmemek lazım tabii bir de bu mevsimde var mı bilmiyorum.

sen nasılsın ?

ben iyiyim canım...sadece dilimin kenarlarında çıkan ve 1,5-2 haftadır geçmeyen yaraları saymazsam....:1no2: çok canımı yakıyor....zaten yiyemiyorum bu da bahanesi oluyor işte...ben de şu an 36+2 deyim....merakla bekliyorum....sağlık problemim yok....3 haftadan fazla oldu doktora gitmedim...izinde çünkü...pazartesi dönüyor..bebişimin durumunu ve sağlığını çok merak ediyorum...umarım iyi beslenmiştir...

gurbet hala burda gözüküyo ama?

Aaa doğuma gidiyo demekkk.Sancıları artmış mı ? Telefondan girdiği için online görünüyodur, netten bağlantıyı kapatmamıştır daha. Hatta doğururken telefonu yanına alıp doğduğu an mesaj çekse bize süper olur. kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Şaka tabi . :KK70:

Benim doktor çatı muayenesi falan yapmadı , ben de hiç bahsetmiyorum valla.Zaten normalde doğumda belli olurmuş çatının genişliği. Herhalde doktorda ondan bişey demiyo.Demesin zaten böyle rahatım. kaydirigubbakcemile3

ben iyiyim canım...sadece dilimin kenarlarında çıkan ve 1,5-2 haftadır geçmeyen yaraları saymazsam....:1no2: çok canımı yakıyor....zaten yiyemiyorum bu da bahanesi oluyor işte...ben de şu an 36+2 deyim....merakla bekliyorum....sağlık problemim yok....3 haftadan fazla oldu doktora gitmedim...izinde çünkü...pazartesi dönüyor..bebişimin durumunu ve sağlığını çok merak ediyorum...umarım iyi beslenmiştir...

vitaminlerini aksatma ondan olabilir... büyümüştür büyümüştür. bebeklerin genetik kodları ne ise o kadar kilo alırlarmış pek beslenmeyle de ilgisi yokmuş.

Bu arada kocişin bahçe görevi bitti , güneş kremi sür demişti sürmemiştim yan bronzlaşırsın diye . Adamcağızın sırtı ciğer gibi olmuş şimdi duşa girdi , gidip aftersun süreyimde rahatlasın zavallıcık....

Güzel oldu ama mobilyalar , yer tahtaları parladı :))

Aaa doğuma gidiyo demekkk.Sancıları artmış mı ? Telefondan girdiği için online görünüyodur, netten bağlantıyı kapatmamıştır daha. Hatta doğururken telefonu yanına alıp doğduğu an mesaj çekse bize süper olur. kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Şaka tabi . :KK70:

Benim doktor çatı muayenesi falan yapmadı , ben de hiç bahsetmiyorum valla.Zaten normalde doğumda belli olurmuş çatının genişliği. Herhalde doktorda ondan bişey demiyo.Demesin zaten böyle rahatım. kaydirigubbakcemile3

hatta 3G yapsa da canlı canlı izlesek :))

iyi yaptın bizim için de yüzseydin. Biz de sarıyere altınkum orduevine gidelim en yakın orası dedik ama bir türlü gidemedik işler çıkıp durdu.

Zaten bugün giremeyenler için yüzdüm hep,kendim için değil .kaydirigubbakcemile3

vitaminlerini aksatma ondan olabilir... büyümüştür büyümüştür. bebeklerin genetik kodları ne ise o kadar kilo alırlarmış pek beslenmeyle de ilgisi yokmuş.

Bu arada kocişin bahçe görevi bitti , güneş kremi sür demişti sürmemiştim yan bronzlaşırsın diye . Adamcağızın sırtı ciğer gibi olmuş şimdi duşa girdi , gidip aftersun süreyimde rahatlasın zavallıcık....

Güzel oldu ama mobilyalar , yer tahtaları parladı :))

Adamı pişmiş ete çevirdin yani. Güneş o kadar fena yakıyo ki ,durulmuyo dışarda valla. kaydirigubbakcemile3

hatta 3G yapsa da canlı canlı izlesek :))

evet o daha iyi bi fikir.Aklıma gelmedi hiç .kaydirigubbakcemile3

humana çayı sütü mü artırıyor?..şimdi mi yoksa doğum sonrası mı içilmeli?...bir de hipp çaylarını duydum,bu nasıl sizce?...hangisiniönerirseniz onu alacağım....

bu arada yvzyvz Allah kolaylık versin canım....

Humana öneriliyor süt için genelde..ama ben hastanemin emzirme seminerine gitmiştim..ordaki kadın humanayı ve hipp i önermişti..humananın içinde çemen varmış sanırım.bazılarını rahatsız ediyomuş kokusu filan..hipp te ise çemen yokmuş,geri kalan şeyler aynısıymış..yani hipp ide çok önerdi.sanırım ikiside aynı bitek çemeni yok işte..
Bende cuma dr uma sorcam ne zaman içmeye başlamalıyım diye..

Süt için bende bozayı duymuştum ama yazın olurmu bilmem..ayy olsada içsek çok severim zaten..Birde vita malt diye bi ürün var.eczanelerde ve bazı büyük bebek mağazalarında satılıyor.alkolsuz bira mayası..koyu renk şişe içerisinde satılıyor bira şişesinin biraz küçüğü gibi.onunda tadı çok güzelmiş ve sütü epey arttırıyomuş..

Rezene içinde hem süt için hemde gaz için iyi geldiğini duymuştum..

Humana öneriliyor süt için genelde..ama ben hastanemin emzirme seminerine gitmiştim..ordaki kadın humanayı ve hipp i önermişti..humananın içinde çemen varmış sanırım.bazılarını rahatsız ediyomuş kokusu filan..hipp te ise çemen yokmuş,geri kalan şeyler aynısıymış..yani hipp ide çok önerdi.sanırım ikiside aynı bitek çemeni yok işte..
Bende cuma dr uma sorcam ne zaman içmeye başlamalıyım diye..

Süt için bende bozayı duymuştum ama yazın olurmu bilmem..ayy olsada içsek çok severim zaten..Birde vita malt diye bi ürün var.eczanelerde ve bazı büyük bebek mağazalarında satılıyor.alkolsuz bira mayası..koyu renk şişe içerisinde satılıyor bira şişesinin biraz küçüğü gibi.onunda tadı çok güzelmiş ve sütü epey arttırıyomuş..

Rezene içinde hem süt için hemde gaz için iyi geldiğini duymuştum..

CADIARZU hımmmm....ben de pts doktoruma sorayım o halde....bu çaylardan içmek hiç aklıma gelmemişti..sağolun arkadaşlar....zemuszemus

damla dedeyle doktor ters gidiyoo senin 2vhafta dedi dr. yarın ola harola

Yaa doktorumu çok seviyorum ama bu aralar bi nazar değiyo ki bana sorma. Geçenlerde fit gördüm seni dedi, bi kaç gün sonra merdivenlerden düştüm.Dün de kızın senin gibi zarif minyon olucak dedi, dudağım uçukladı bugün. kaydirigubbakcemile3 doktor iyi bişey dedimi bana kötü bişeyler oluyo. Bilmiyorum artık hangisine inansam .kaydirigubbakcemile3

Yaa doktorumu çok seviyorum ama bu aralar bi nazar değiyo ki bana sorma. Geçenlerde fit gördüm seni dedi, bi kaç gün sonra merdivenlerden düştüm.Dün de kızın senin gibi zarif minyon olucak dedi, dudağım uçukladı bugün. kaydirigubbakcemile3 doktor iyi bişey dedimi bana kötü bişeyler oluyo. Bilmiyorum artık hangisine inansam .kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 ay alemsinnnn.

selam kızlar ben geldimmmm.herbişeyi bitirdim geldimmm.
yufkaları sardık önce 10 taneeeakannehiryemeği koydumm
k.validemin mutfağını topladım çamaşırlarını topladım
ütüleneceklerini de aldım ben ütüler getiririm sana dedimm
ama napiiiymm üzüldümmm delimiyim neyim ben de bu vicdan
varken valla.baktım benden çok terliyor üzüldümm:çok üzgünüm:
dedim ne de olsa benim klimam var yukarıda yaparım dedimmopuyorumnanaktan

X