2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar sancılarım arttı, ben hastaneye gıdıyorum. Umarım sunı sancıya gerek kalmaz. Dua edın kızlar. Kuzuma kavusmana saatler kaldı...

Ayy gurbet cim dualarımız seninle merak etme..inşallah herşey çok güzel gider..kolay ve çabuk bir doğum olur..kuzunu sağlıkla kucağına alırsın inşallah..ne güzel saatler kaldı..güzel haberlerini bekliyoruz canım:Saruboceq:

ya ben acaip horluyorum .... kendi horultuma uyandım , allahtan kocişin kulaklarıı iyi duymaz ama inşallah doğumdan sonra düzelir burnum tıkalı , ayakların 40 numara ve sandeviç gibi kocaman şiş....

biraz uzandım ayaklarımı kaldırdım , horultuma uyandım....

ya ben acaip horluyorum .... kendi horultuma uyandım , allahtan kocişin kulaklarıı iyi duymaz ama inşallah doğumdan sonra düzelir burnum tıkalı , ayakların 40 numara ve sandeviç gibi kocaman şiş....

biraz uzandım ayaklarımı kaldırdım , horultuma uyandım....

ay ben yazdım sandımkaydirigubbakcemile3 bende horultumdan uyuyamıyorummmmkaydirigubbakcemile3 benim ayaklar 41 oldukaydirigubbakcemile3

Selam kızlar, denize gittim geldim. Doğuran oldu mu ben yokken ? Fahriye hadi artık doğur ama yaaa. :pPPPPPPPPPPPP

Selam kızlar, denize gittim geldim. Doğuran oldu mu ben yokken ? Fahriye hadi artık doğur ama yaaa. :pPPPPPPPPPPPP

lülülülülülü yarın gidicemm doktorA senden önce doğrurumm görürsünnnn. yarın beşi. görücezzzzz

ay denizz demee nasıl canım istiyooooo

humana çayı sütü mü artırıyor?..şimdi mi yoksa doğum sonrası mı içilmeli?...bir de hipp çaylarını duydum,bu nasıl sizce?...hangisiniönerirseniz onu alacağım....

bu arada yvzyvz Allah kolaylık versin canım....

dogum yapan anneleride bebislerinide teprik ediyorum allah anali babali buyutsun saglikla buyusunler insallah daha benim kucuk kizimdan ses yok beklemedeyiz umarim saglikla alirim bende kizimi kucagima hepinizin allah yardimcisi olsun

benimde 40canımcım hatta eşimin 41kaydirigubbakcemile3
erkek terliği aldım ceyodan 41 bayan 41 olmadııkaydirigubbakcemile3

sadece spor ayakkabı alırken rahatım diğer türlü terlik sandalet yada klasik abiye tarz ayakkabılarda hiç güzel model bulamıorum numarası olmuyor yada modeller kadınsı olmuyor. :KK43: allahtan şimdi hamilelikte çok kilo almadım yorulmadıkça da şişmiyor ayaklarım 45 olurmuş fil gbi lap lap dolaşırdım heraldekaydirigubbakcemile3

humana çayı sütü mü artırıyor?..şimdi mi yoksa doğum sonrası mı içilmeli?...bir de hipp çaylarını duydum,bu nasıl sizce?...hangisiniönerirseniz onu alacağım....

bu arada yvzyvz Allah kolaylık versin canım....

doğumdan 5 gün önce içmeye başlarsan daha çabuk faydasını görüyormuşsun dr öyle dedi. Ben de pazartesi başladım soğuk suya iki tatlı kaşığı karıştırıyorsun oralet gibi oohh mis benim hoşuma gitti mısır çarşısı gibi kokuyor :)) hipp çayını duymadım. Bir de boza duydum ama ekşitmemek lazım tabii bir de bu mevsimde var mı bilmiyorum.

sen nasılsın ?

ayıp oluyor ama aaaa denize giren var giremeyen var :))

lülülülülülü yarın gidicemm doktorA senden önce doğrurumm görürsünnnn. yarın beşi. görücezzzzz

ay denizz demee nasıl canım istiyooooo

Tamam kızlar yaaa, bugün son , zaten yarın doğuruyorum, ak sakallı dede öyle demişti. Son kez gireyim dedim. kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Ben doğurmazsam yarın başkası kesin doğurucak . kaydirigubbakcemile3 Ama kim bilmiyorum. laelaelaelaelae Siz ne yaptınız ben yokken,Gurbet doğurdu mu ?

X