2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ya o kadar olmasın yaaaaa. ben rüyamda 4 ünde doğurduğumu gömüştüm. bugün olur mu acaba dedim ama tık yok. herşeyi de hazırladım ki artık gelsin. eksik işi kalırsa onu beklermiş ya bebek. dün gece oturup lohusa şerbeti için bardaklarımı bile süsledim. beşiğini hazırladım. şekerleri çikolata herşeyi tamamladım. sonra tamam artık gel dedim.

eksik varsa gelmezmiş demek. ozaman ben tamamlamayayım da açılma falan olmasın. çünkü benimki zorunlu sezaryen :)

Off kısslar şun çok kötüüm yaa öyle bi dayıyoki kendini bi sivriliyo karnım uzaylıya döndü mosmor zaten frankeştayn bile görse korkar,kasıklarımı bi geriyo böle yapınca üstüme kovayla su döktüler sanki.İnsan biraz acır annesine yaa

öfff ter olayı feci gerçekten. benim karnımın şekli resmen kare. okadar enteresan ki başkasında görsem korkardım. artık ne yapıyosa içeride :)

kızlar eminmisiniz sterilizasyon için herşeeyin beraber kaynatılacağına. emziklerde falan yazar kaynar suda 5 dk diye. yani su kaynayınca içine atıp 5 dk kaynatılacak ve çıkarılacak. benim bildiğim böyleydi.

aminn inş. canım ama beklemek çok kötü zaten ne istemesem hep başıma gelir 38. haftalarda falan doğurayım istiyordum çok bak kaldım yine 40 lara şimdi normal istiyorum bakalım kızım izin verecek mi normale....

Cnm bende senin gibiyimdir..ne istesem tersi olur hep :KK43:( inşallah bu konuda allah gönlümüze göre verir..Ya bide beni şimdi eşimin seminere gitme telaşı aldı.ayın 15 inde seminere gönderebilirlermiş şehir dışına..ya ozamana kadar doğuramazsam..eşimle kara kara düşünmeye başladık..hadi doğum olsa gitmesine bikaç gün kala onada razıyız ama olmazsa her yönden zor..hem sancı bu yanımda evde kimse olmazsa olmaz bi de doğurcam bebeğimizi eşim görmücek olmaz yaniiii... beni şimdi bu telaş aldı..diyorum ya işte istediğim şeylere hep engel veya zorluklar çıkar hep hayatımda yani şöle su gibi akıp gitmez hiç bişeyim..çok ta takmak istemiyorum sezeryan belkide hayırlısıdır ozaman benim için diyorum..öle arada derede kaldım yani anlıyacağın..cuma dr randevusu var gidelimde neler dicek bakalım iyice konuşalım..

eksik varsa gelmezmiş demek. ozaman ben tamamlamayayım da açılma falan olmasın. çünkü benimki zorunlu sezaryen :)

öfff ter olayı feci gerçekten. benim karnımın şekli resmen kare. okadar enteresan ki başkasında görsem korkardım. artık ne yapıyosa içeride :)

kızlar eminmisiniz sterilizasyon için herşeeyin beraber kaynatılacağına. emziklerde falan yazar kaynar suda 5 dk diye. yani su kaynayınca içine atıp 5 dk kaynatılacak ve çıkarılacak. benim bildiğim böyleydi.

Bilmiyorum zaten ben emzik biberon felan almadım alıştırmamak için,mecbur kalmadıkça düşünmüyorum sadece göğüs kalkanı aldım onu kaynatıcam...

Cnm bende senin gibiyimdir..ne istesem tersi olur hep :KK43:( inşallah bu konuda allah gönlümüze göre verir..Ya bide beni şimdi eşimin seminere gitme telaşı aldı.ayın 15 inde seminere gönderebilirlermiş şehir dışına..ya ozamana kadar doğuramazsam..eşimle kara kara düşünmeye başladık..hadi doğum olsa gitmesine bikaç gün kala onada razıyız ama olmazsa her yönden zor..hem sancı bu yanımda evde kimse olmazsa olmaz bi de doğurcam bebeğimizi eşim görmücek olmaz yaniiii... beni şimdi bu telaş aldı..diyorum ya işte istediğim şeylere hep engel veya zorluklar çıkar hep hayatımda yani şöle su gibi akıp gitmez hiç bişeyim..çok ta takmak istemiyorum sezeryan belkide hayırlısıdır ozaman benim için diyorum..öle arada derede kaldım yani anlıyacağın..cuma dr randevusu var gidelimde neler dicek bakalım iyice konuşalım..
Allah allah senin doum yapıcaını bilmiyolar mı başkasını yollasınlar olmuyomu bak sinir oldum şimdi yaa

Bilmiyorum zaten ben emzik biberon felan almadım alıştırmamak için,mecbur kalmadıkça düşünmüyorum sadece göğüs kalkanı aldım onu kaynatıcam...

bende oğlumda ne biberon kullandım nede emzik. şimdi de inşallah kullanmam. her bebek aynı olmuyormuş. kızım sanki biraz yaramaz gibi :KK70:

Neyse biz kaçar anneme devrediyorum pc yi.Karnımızda acıktı yemek yiip duşa gireyim.Akşama yatsı ezanından soora beki bi göz atarım haberler için kendinize iyi bakın byyy :))

Allah allah senin doum yapıcaını bilmiyolar mı başkasını yollasınlar olmuyomu bak sinir oldum şimdi yaa

Öff sorma cnm yaa benim eşim antrenör futbol antrenörü yanii..eşimin antrenör belgesi tutuyo bu seminer için.onun gibi 2-3 kişide var bide kulüpte..bunlar yeni son model belgeye sahip oldukları için gitmeye hakları var..aslında güzel bi şey ama zamanı ters..valla ne olcak bende bilmiyorum..zorunlu belki göndermezler ama eşim içinde faydalı olabilecek bi seminer..henüz kesinleşmedi durum ama beni telaş almaya başladı yani şimdiden..hayırlısı inşallahh..

aman canım inş. öle bişey olmaz... aklına getirme sen.. çok mu uzun kalacak eşin seminerde? 1 2 günse bebeğin bekler belki babasını... ihtimaller için sen yolundan şaşma Allah inş. bu sefer gönlümüze göre verir... :Saruboceq:

Kızlar bebek eksik bişeyi olunca gelmezmiş benim daha şekerlerim bitmedi ondan mı gelmiyor ne ben şu işleri halledeyim bari arada bakarıum burdayım ama yokum yanii... görüşmek üzere öptüümm

bende oğlumda ne biberon kullandım nede emzik. şimdi de inşallah kullanmam. her bebek aynı olmuyormuş. kızım sanki biraz yaramaz gibi :KK70:

Bende kullanmak istemem inşallah zorunlu kalmayız..bana çekerse emziği kesin ister :)) çünkü kocaman kız olmuşum hala emzik ağzımdaymış.zor ayırmışlar beni..bide hep aynı kullandığım emziği istiyomuşum.kırmızıymış rengi.annemler eskidi diye yeni alıyolarmış onu almazmışım ağzıma eskiyi istiyomuşum hep.hadi demişler kırmızı renk alalım anlamaz belki..onda bile ağlıyomuşum :)))))))) illa eskiyi emcekmişim..artık içine karabiber doldurup ucundan iğneyle delmişlerde öle öle bıraktırmışlar emziği zorla benden kaydirigubbakcemile3 valla anasına çekerse böle tuhaf huyları olur çocuğumun diye korkmuyo değilim..babasına çeker inşallahh şöle uslu usluuu :emir_bebek:

ıns hayırlısıyla alırız bebişlerımızı kucagımıza... valla bundan sonra herseyı yapıcam bebiş dogsun dıye... gunluk 1 saat yuruyup merdıven ınıp cıkıcam vede hurma yıyıcem bol bol... yoksa benım kız keyıf adamı babasına cekmıs bu cıkacagı yok zorlayayım bıraz

Kızlar bebek eksik bişeyi olunca gelmezmiş benim daha şekerlerim bitmedi ondan mı gelmiyor ne ben şu işleri halledeyim bari arada bakarıum burdayım ama yokum yanii... görüşmek üzere öptüümm

Tamam cnm bititr eksikleri belki ondan nazlanıyodur senin prenses..ara ara gel merak ediyorum senii :))

merhaba kızlar bende 2011 ocak annesıyım annem kızıma ciciler ördu cok hevesle hemde ayrıca siparişte örüyor albümlerime bırkacını ekledım ordan bakabılırsınız bırde ınternette blog adresınden zıyaret edıp örnek alap yapabılır yapamadıklarınızı sipariş edebilirisiniz.[url=http://orenanne.blogspot.com buda adresı ılgılenen arkadaslar benım özelımden msj atabılırhepınıze hayırlı günler öptüm bebişlerinizizemuszemus

Kızlar sancılarım arttı, ben hastaneye gıdıyorum. Umarım sunı sancıya gerek kalmaz. Dua edın kızlar. Kuzuma kavusmana saatler kaldı...

X