2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

gunaydin anneler........

sonlara dogru yaklastikca hepimizin sikayetler artiyor,benim de dun ilk defa kasigima dogru bir agri oldu kisa surede gecti ama insan korkuyor......

tekrar günaydın. sabah 5 ten beri ayaktayım. uyuyamıyorum. daha doğrusu yatamıyorum. mide yanması da klima açtıkça artıyor. neyse. şikayet etmeyelim. meleklerimiz sağlıklı olsun yeter.

DEMET haber ver mutlaka merakta bırakma bizi.
ÇİSEM senin dr kontrolün yokmu bugünlerde açılmışsındır belki iyice.
HATİCE de n hala haber yok dimi. doğmuştur ama herhalde çünkü en kötü akşam sezaryen olacaktı yanlış okumadıysam.
FİCİL bence mevlütde uğraşamazsın onlarla. bebeğini kucağından bırakıp mutfağa gireceğini hiç sanmıyorum. mis kokacaklar missssss :))))

AYY çok heyecanlıdelikafadulden şimdi aradı dr.kontrolünden geliyormuş
sancıları çok yüksekmiş nst de 100 üzerinde.bi sunni sancı lafı
olmuş istemiyorum demiş eve göndermiş dr.u en geç yarın sabah kucağında demiş
dr.herhalde sancısı sıklaşınca tekrar gidicek hastaneye bugün girer heralde gitmedendelikafadulden

günaydın...... kızlar halisnadan haber varmı?????
gurbetede hayırlı doğumlar olsun inşallah.....

tekrar günaydın. sabah 5 ten beri ayaktayım. uyuyamıyorum. daha doğrusu yatamıyorum. mide yanması da klima açtıkça artıyor. neyse. şikayet etmeyelim. meleklerimiz sağlıklı olsun yeter.

DEMET haber ver mutlaka merakta bırakma bizi.
ÇİSEM senin dr kontrolün yokmu bugünlerde açılmışsındır belki iyice.
HATİCE de n hala haber yok dimi. doğmuştur ama herhalde çünkü en kötü akşam sezaryen olacaktı yanlış okumadıysam.
FİCİL bence mevlütde uğraşamazsın onlarla. bebeğini kucağından bırakıp mutfağa gireceğini hiç sanmıyorum. mis kokacaklar missssss :))))

özlemcim cuma benim kontrolüm.kimbilir açılmışımdır belki de.
2cm le kalacak değil ya hep.ama benim aklıma takılan 11 gündür ilk
defa usg ile bakacak bebeğime inallah suyu falan iyidir.inşallah kordon
vs bişi olmamıştır bi de kilosu atak yaptı mı diye merak ediyorum 11 gün
önce 3200 gr dı gerçeğe en yakın şekilde.şimdilerde kaç bilmiyorum...ohaoldumsmile

günaydın...... kızlar halisnadan haber varmı?????
gurbetede hayırlı doğumlar olsun inşallah.....

yok dorukçum teli çekmediğinden ulaşılamıyor kendisine.
ama dün akşamüstüne kadar sanırım sancı çekiyordu doktoru
açılmazsa sez.a alıcaz demiş.son haber bu...

aaa sabah gurbet gırdı doktora gıdıyoruz kontrol ıçın dıye hayırlı doğumlar dılıyorum sağlıcakla kavussunlar bırbırlerıne

gurbeti bende ararımmm şimdi

kızlarr acil bişey sorucamm. 2 gündür gaz sancım var deli gibi. ondanmı bilmiyorum dün gecede olmuştuu şuan belimin son tarafında çok şiddetli bir ağrı varrrr. ter attırıyoo

gurbeti bende ararımmm şimdi

kızlarr acil bişey sorucamm. 2 gündür gaz sancım var deli gibi. ondanmı bilmiyorum dün gecede olmuştuu şuan belimin son tarafında çok şiddetli bir ağrı varrrr. ter attırıyoo

evet ter attırıyorr biliyorumm.ama gaz sancısı mıdır diye mi soruyosun anlamadım ben?

X