2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kıslar çiğdem pisicik doğurmuş allah analı babalı büyütsün inşallah.

çisemcim beni merak etmişsin cnm saol. ama henüz yok birşey. kasılmalarım var ara ara ama şiddetli değil. henüz gelmeye niyeti yok sanırım.

hani beşti. her sakallıyı deden sanmıcan demekkikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 benim 16sıı dayanıcann yaniiii. cuma netleşicek gerçii. beni bekleyeceksen öne aldırayımmmkaydirigubbakcemile3

Daha 5 i olmadı kız.Olsun geçsin o zaman ak sakallı dede gerçek mi yalan mı görücem. kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 5 inde olmazsa bi daha rüyama gelme diycem.Kandırıkçı dede . :roflol: :roflol:

Damlaaa nasılsın kuzum hosgeldın.. Bende de net yok, cepten baglanıcam bı sure, yavas mavas ıdare edıcem artık.. Hersey yolunda mı canımcım

İyiyim canım sen nasılsın? İşten ayrıldın pek giremiyosun nete. Olsun senin yine telefon var, benim telefon hattımda hala sorun var, internet kopabilir ummadığım anda. Sen de doğurmadın daha, doğurunca nasıl haber vericen kız ? Meraktan çatlarım valla. Hem sen doğurunca sorular sorucam sana, merak ettiklerimiz vardı ya. kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

hastaneyi aradım kız nasıl alelacele konuşuyor yaa doğum hakkında bilgi alıcam dedim.
hızlı hızlı fiyatları söylüyor bana.ben ücret için aramadım dedim yüz tane soru sordum deli ettim kızısempatiksalakcinni
normal doğum 1000 tl+anestezi 350 tl diyo birkaç ay önce 600 dün birden 1000
yapıverdiler...
kapı süsleme+lohusa şerbeti+kuaför+20 yaıkınımıza mesaj göndereceklermişşş..
bir de bebişe sağ.sigortası hiçbişeyi karşılamıyor ancak çok buyuk hastalıklarda
allah korusun...20 yakına mesaj olayı çok komik geldi sanki biz haber veremeyeceğiz.
kağıt veriyorlarmış oraya 20 tane numara yazıyormuşuz yavvv bizimkilerin hepsi
kapıda olur zaten+ bide ararlar mesaj da neymiş ki..ay kılar sizin numaranıı mı
yazsam ne yapsamdirek haberiniz olur doğumdan çıkar çıkmaz

FAHRIYECIM SAGOL KUZUM GORDUM MESAJINI, ILK IS BENDE OYLE YAPTIM, GECTI GIBI AMA BAKALIM.. COK DA ZORLAMAK ISTEMEDIM KENDIMI. Umarımomono

valla annecıkler koyu muhabbetteler yenı gelenlerı gormuyorlar bugun ben 1 defa gırdım oda en fazla 60 cıktı zaten buradan ogrendığıme gore 140 larda doğum baslıyormus yanı kasılman gıttıkce dusmus buda normal demekkı

ay çok iyiyimiş valla. mesaj olayı da çok saçma geldi bana ama paket içinde ise bizleri yaz kuzucum süper olur valla hemen herkesin haberi olur yani.:hulya:

cnm o kağıtta benimbildiğim en fazla 100 var zaten o zamanda doğum balamış oluyor yani. 140 ilk defa duydumhatta kağıtta yanımda yani üst tarafta bebeğin kalp atışları altta da sancı sonucu en fazla değer 100. CADIARZU

Damlacım valla 39+2 oldum ama tık yok :))) hayırlısı bakalım.. Hatıce ve fahrıyede numaram var, ıstersen ozelden yolla numaranı, paslasırız benım dogum zamanı..

ay çok iyiyimiş valla. mesaj olayı da çok saçma geldi bana ama paket içinde ise bizleri yaz kuzucum süper olur valla hemen herkesin haberi olur yani.:hulya:

evet paket içinde cnm..yazarım 8 kişinin nosu var ben de bi bakayım uzaktan
kimleri yazmam gerekiyo diye geriye kalan kaçtane varsa doldururum numaraları

selam. kafamı kaldıramıyorum bugün. çok sıcak zaten ona alıştık da bu yorgunluk hali nedir anlayamadım. sabah bakmıştım ama şimdiye kadar 20 sayfa olmuşyazdıklarınız. geçmişe bakıp geleyim gelişmeler var mı?

birde bişey sorucam. nst de ilk 10 dk kasılmalar 80-100 arasıymış. sonraki 5 dk 40-50 sonraki 5 dk da 0-20 arası. nst ye ilk girişim bu ne demek pek anlamadım. bilen varsa yazabilirmi?

senin dede bana gelmedi ama benim de 5 inde olabilir damla hem sen nerelrdesin
bakiiim dün okadar baktık yollarına gelmedin.wildcat doğurdumu diye merak ettik.
funda da varmış bi nosu e fundanın da sende...seni bekledik ama gelmedin dün netim bozuk
yazıp çıkmıştn...
bu arada haaala yüzüyor musun şekerimmm 2-3 gün önce face de gördümmm yazmışsın kız
dr.un birşey demiyor mu?

kızlarr yaa oğlumm acayip yavaş oynuyooooo. tatlı bişrylr yiyiyorum korktumm yaa sizinkiler nasıll

Damlacım valla 39+2 oldum ama tık yok :))) hayırlısı bakalım.. Hatıce ve fahrıyede numaram var, ıstersen ozelden yolla numaranı, paslasırız benım dogum zamanı..

Yazıyorum şimdi canım, sende bana yaz.

saol canım iyiyim çok şükür sancı mancı yok bende..
edit: anlatım bozukluğu olmuş
çok şükür iyiyim ama sancım olmadığı için üzgünüm :)

Ay bende de sancı yok kız,bi umutla nst de sancı çıkar diye bekliyodum ama en yüksek 50 çıktı sanırım. kaydirigubbakcemile3

damla senin kimde var tel no

Funda ve Hatice de vardı.Veriyim sana da, sende bana ver, lazım olur, merak ederim ben.Çok meraklıyım. Başka isteyen varsa numaramı vereyim. Doğurunca haber verirsiniz artık. kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…