2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

selam. kafamı kaldıramıyorum bugün. çok sıcak zaten ona alıştık da bu yorgunluk hali nedir anlayamadım. sabah bakmıştım ama şimdiye kadar 20 sayfa olmuşyazdıklarınız. geçmişe bakıp geleyim gelişmeler var mı?

birde bişey sorucam. nst de ilk 10 dk kasılmalar 80-100 arasıymış. sonraki 5 dk 40-50 sonraki 5 dk da 0-20 arası. nst ye ilk girişim bu ne demek pek anlamadım. bilen varsa yazabilirmi?

hiç bilmiyorum giderek düşmesi ne anlama gelir cnm senin mesaj yanlışlıkla mı geliyor
böyle yoksa özellikle mi gönderiyosun tekrar tekraraklinialirimsmile

kıslar haticeden haber var.

dün akşam saat 9'dan beri sunni sancı veriyorlarmış sancı çekiyormuş. açılması çok çok azmış. ablası sanırım bu akiama kadar bekleyecekler olmadı sezeryana alacaklar demiş. şidmi pelinle görüştüm o ulaşmış. bilgilerinize. allahım inşallah bir an önce kurtulur canım arkadaşım.

selam. kafamı kaldıramıyorum bugün. çok sıcak zaten ona alıştık da bu yorgunluk hali nedir anlayamadım. sabah bakmıştım ama şimdiye kadar 20 sayfa olmuşyazdıklarınız. geçmişe bakıp geleyim gelişmeler var mı?

birde bişey sorucam. nst de ilk 10 dk kasılmalar 80-100 arasıymış. sonraki 5 dk 40-50 sonraki 5 dk da 0-20 arası. nst ye ilk girişim bu ne demek pek anlamadım. bilen varsa yazabilirmi?

tatlım sancın giderek düştüyse anlık bi kasılma yada yalancı sancıdır sanırım.doğumun başlaması için sancının giderek artması gerekiyo.ilk kez nst ye girdiğin için heyecan yaptıysan belki ondan ilk sancın yüksek çıkmış zamanla düşmüştür.

dün akşam saat 9'dan beri sunni sancı veriyorlarmış sancı çekiyormuş. açılması çok çok azmış. ablası sanırım bu akiama kadar bekleyecekler olmadı sezeryana alacaklar demiş. şidmi pelinle görüştüm o ulaşmış. bilgilerinize. allahım inşallah bir an önce kurtulur canım arkadaşım.

ayyy canıım
dünden bu saate kadar hala mı sancı çekiyor?? mafoldumben
ufff bide normal değil suni sancı nasıl dayanıyor acaba
allah yardımcısı olsun eyvahedigeldismile

senin dede bana gelmedi ama benim de 5 inde olabilir damla hem sen nerelrdesin
bakiiim dün okadar baktık yollarına gelmedin.wildcat doğurdumu diye merak ettik.
funda da varmış bi nosu e fundanın da sende...seni bekledik ama gelmedin dün netim bozuk
yazıp çıkmıştn...
bu arada haaala yüzüyor musun şekerimmm 2-3 gün önce face de gördümmm yazmışsın kız
dr.un birşey demiyor mu?

Ya nete şansa girdim kız , sayfayı yeniledim , net koptu.Bi daha da düzelmedi. türk telekom geldi baktı, elektrikçi çağırın dediler.Elektrikçi geldi, yapamadı,türk telekoma haber verin dedi. Hepsi birbirine yolladı. Sonra dün gece net ve telefon kendi kendine düzeldi.Şimdi internet var , telefon bozuk. Türk telekom gelip bakıcak yine. Neden böyle ben de anlamadım. Yoksa görsem arardım fundayı. Denize giriyorum hala.Doktora söylemedim.kaydirigubbakcemile3 Hiç te sormadım ki .kaydirigubbakcemile3 Yarında girmeyi düşünüyorum.bu hafta son işte. Daha girmem. annemde denizde doğurursan bebek kaybolursa falan diyo , korkuyo benle denize girmeye. kaydirigubbakcemile3 Sana da yazim numaramı, sende bana yazarsın. doğum haberini bekliyorum senin. inatçı oğlunun gelmeye niyeti yok. kaydirigubbakcemile3

kızlarr yaa oğlumm acayip yavaş oynuyooooo. tatlı bişrylr yiyiyorum korktumm yaa sizinkiler nasıll

Benim ki de yavaş bugün.Doktorda 1 saatte 10 kere oynaması lazım, kontrol et dedi.

Allah yardımcısı olsunnnn

cnm o kağıtta benimbildiğim en fazla 100 var zaten o zamanda doğum balamış oluyor yani. 140 ilk defa duydumhatta kağıtta yanımda yani üst tarafta bebeğin kalp atışları altta da sancı sonucu en fazla değer 100. CADIARZU

bende burada duymustum demetcım oyle yanlıs ta olabılır bılemıyorum ben 1 defa gırdım
ama dediğin gıbı sımdı baktım en fazlka100 var yukarıdada bebek kalp atısları
cok sık nstye baglananlar yardımcı olsun arkaqdasa

:1shok:kafamçokkarıştıkızlar nasıl 1 şey buuuu..
bu saate kadar sezeryana alınması gerekmez miydi kiiikaydirigubbakcemile
açılmıyor demekki kız allah allaaaah benim dr.hayatta beklemez bu kadar yavv
zira kendisi epey aceleci bir kadın..sunni sancıyla açılmıyorsa açılmıyordur işte cnm
allah yardımcısı olsun dünden beriiii:çok üzgünüm:

Ya nete şansa girdim kız , sayfayı yeniledim , net koptu.Bi daha da düzelmedi. türk telekom geldi baktı, elektrikçi çağırın dediler.Elektrikçi geldi, yapamadı,türk telekoma haber verin dedi. Hepsi birbirine yolladı. Sonra dün gece net ve telefon kendi kendine düzeldi.Şimdi internet var , telefon bozuk. Türk telekom gelip bakıcak yine. Neden böyle ben de anlamadım. Yoksa görsem arardım fundayı. Denize giriyorum hala.Doktora söylemedim.kaydirigubbakcemile3 Hiç te sormadım ki .kaydirigubbakcemile3 Yarında girmeyi düşünüyorum.bu hafta son işte. Daha girmem. annemde denizde doğurursan bebek kaybolursa falan diyo , korkuyo benle denize girmeye. kaydirigubbakcemile3 Sana da yazim numaramı, sende bana yazarsın. doğum haberini bekliyorum senin. inatçı oğlunun gelmeye niyeti yok. kaydirigubbakcemile3

Benim ki de yavaş bugün.Doktorda 1 saatte 10 kere oynaması lazım, kontrol et dedi.

yaa oynuyoda hep aynı yerdee çok ağırrr

bende burada duymustum demetcım oyle yanlıs ta olabılır bılemıyorum ben 1 defa gırdım
ama dediğin gıbı sımdı baktım en fazlka100 var yukarıdada bebek kalp atısları
cok sık nstye baglananlar yardımcı olsun arkaqdasa

ben cihazı açarlarken görüyorum bütün ışıkları yandığında 188 gibi bişey yazıyordu.
nst cihazından bahsediyorsanız eğer...ama 188 e kadar doğurulur yani.100 lerde falan
doğum başlar bence..

amin çisemcim amin.

amakendisi de sezeryan olacağıma sancı çekerim diyordu zaten. büyükihtimal kendide istemiştir canım. inşallah allah gönlüne göre versin de bir avazda kurtulsun kuzum yaaa..

kızlarr yaa oğlumm acayip yavaş oynuyooooo. tatlı bişrylr yiyiyorum korktumm yaa sizinkiler nasıll

benim kızımda aynı. önceden çok hareketliydi şimdi tık yok yeri daraldı diye düşünüyorum.bazen panik yapıyorum hareketleri sayıyım diyorum gün boyu hareket etmiyo sonra gece sanki her saatin acısını çıkarıyo. :)) biraz dürt canım rahatsız et yada sırt üstü yat.ben de işe yarıyo.

ben şimdiye kadar en az 10 kere girdim nst ye. en son bağlandığımda benimde bir 80 çıktı sonra düştü düştü dr normal dedi. bir ark. nst de 100 ile 80 arasıydı sürekli hemen yatışı yapılmıştı akşama doğurursun dediler kıza.

benim kızımda aynı. önceden çok hareketliydi şimdi tık yok yeri daraldı diye düşünüyorum.bazen panik yapıyorum hareketleri sayıyım diyorum gün boyu hareket etmiyo sonra gece sanki her saatin acısını çıkarıyo. :)) biraz dürt canım rahatsız et yada sırt üstü yat.ben de işe yarıyo.

tatlı yedim uzandımmm bakiimmmm bir.

off benim oğlum çok fena yaa.heryerden ayaklarını çıkartıyor sipsivri
ya da dirsek kıpır kıpır ama bir ara iyice yavaşlamıştı...3-4 gündür gene
çok fena...

X