2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ya bu turkcell vınn dan nefret ediyorum bi sayfaya bağlanmam çok uzun sürüyor birde sanırım mesajlar üstüste gidiyormuş. aradım adamları 20 dk bekletip sonunda sistemde arıza var sonra tekrar arayın dediler. kötükedihüso klava:

evet tatlım nst ile ilgili msjın bi kaç defa geldi ben de cevap için ısrarla sen yazıosun sanmıştım kaydirigubbakcemile3

halissna ya Allah sabır ve kolaylık versin. o kendi istemiştir sancıyı sezaryen istemiyordu çünkü. yoksa dr lar bukadar bekletmezler.

meryem_m den ve zeynop dan haber varmı?

ben de sen özellikle gönderiyorsun sandımmmkaydirigubbakcemile3

evet tatlım nst ile ilgili msjın bi kaç defa geldi ben de cevap için ısrarla sen yazıosun sanmıştım kaydirigubbakcemile3

ben de sen özellikle gönderiyorsun sandımmmkaydirigubbakcemile3

kesinlikle öyle birşey yok. benim vınn ın uyuzlukları bunlar.
işin enteresan tarafı geçmişe bakınca da göstermiyor tekrar gelen mesajları öffff.
vınn almayın.

halissna ya Allah sabır ve kolaylık versin. o kendi istemiştir sancıyı sezaryen istemiyordu çünkü. yoksa dr lar bukadar bekletmezler.

meryem_m den ve zeynop dan haber varmı?

ya ama dr.lar annenin dediğine bakmazlar ki bebiş için de zor içerde sancılar
kasılmalar ona da yazık akşamdan beri ama vardır bir bildikleri doktorların.bilmiyorumkismile
hem akşam hatice dedi "buradakiler söylüyor açılma yoksa sunni sancıyla da kolay
kolay olmaz sezeryana alır doktor.diyolar dedi "kimlerden bahsetti bilmiyorum ama
sezeryana da hazır gibiydi sanki öyle konuştu yani.o can havliyle kimsenin norm.doğ.
diye ısrar edeceğini düşünemiyorum ama neyse hayırlısı bakalım daha fazla uzamasın.
yaa belki gece vermemişlerdir yaavv.ya da az az verildi açıldıkça hızlandıracaklardı sancıyı
ama bir türlü açılamadı demekki aklıma başka da bişi gelmiyor valla.
meryemin doruku doğdu hatta fotosu bilem var diğer topikte.zeynopunda doğumunu
durdurmuşlardı hatırladğm kadarıyla yanlışta hatırlıor olabilirim...

CISEM OZELE YOLLASANA KUZUM SENDE NUMARANI, ILETISIMDE OLURUZ, BENIM DOGUM YAPMAM AN MESELESI.. CUMA KONTROLUM VAR AMA BEN DAYANAMICAM YARIN GIDICEM. Hihihihhii

ya kıslar aşağıya baskı hissediyorum ittiriyor sanki yavrucağım. sizde de oluyormu

evet bende de oluyo, sanki çıkıcakmış gibi ordan. kaydirigubbakcemile3

hiç sanmıyorum cnmzemuszemus

hiç ummadığın anda olur mu olur valla. Oğlunun keyfi yerinde , ondan gelmiyo zaten.kaydirigubbakcemile3

yemek yapma vaktıde gelıyor offf ya bu kadınların ıslerı nıye bıtmek bılmıyorkafamçokkarıştı

Ayy bu sıcakta yemek yapmakta fena valla. Annem yapıyo bizde şimdi, ama kocam yemek seçtiği için ayrıyeten yemek yapıyorum bazen ona. kaydirigubbakcemile3

hayırlı doğumlar herkese

Teşekkürler. :)

şükür temizlik bitti karnımızda doydu

Yeni haber yok sanırım

Uff daha markete çıkcam evde hiç bişi yok bişiler almam ve yemek yapmam gerek
Yazlıktan geldiğimden beri eşim alıo bişilerde yapioz ama artık el atmam gerek:)
Ne yapsam ki!? Bıktım ne yesek düşüncesinden
Sıcakta ağır şeylerde gitmio

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…