2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ben geldimmm
uyku setinr birşey olmadıııııkaydirigubbakcemile2

haticeden haber yokmuşş yaaa pufffff
EBRU ve ÇİSEM bozadan bahsetmişsiniz. ama boza öyle dolapta beklicek bişey değilll ekşirrr 2 gün oda enn fazlaaa.

hayatım bebek evet onların içinde iki büklüm ama karnındaki halini düşünür müsün kaç büklümler şu an orada :lepi:

selam. kafamı kaldıramıyorum bugün. çok sıcak zaten ona alıştık da bu yorgunluk hali nedir anlayamadım. sabah bakmıştım ama şimdiye kadar 20 sayfa olmuşyazdıklarınız. geçmişe bakıp geleyim gelişmeler var mı?

birde bişey sorucam. nst de ilk 10 dk kasılmalar 80-100 arasıymış. sonraki 5 dk 40-50 sonraki 5 dk da 0-20 arası. nst ye ilk girişim bu ne demek pek anlamadım. bilen varsa yazabilirmi?

şu aventin göğ.kalkanlarının nasıl kullanılacakları konusunda biri
bilgilendirirse çok sevineceğim kızlar...

fahriyecim hoşgeldin şekercim
kızlar ben ağdaya gidiyorum pürü pak olup gelcem

anam hemen geliyorum dedim 2 saat olmuş bu çocuk varya bu çocuk halisnadan haber varmı annişler

ben geldim kıslar,

valla korkudan hemen banyo yaptım. uyumuşum pelincim kaç kere aramış saolsun. en son tam açacaktım şarj bitti. kasılmalarım ara ara devam ediyor hafifi de kasıklarımağrıyor ama gelen giden yok şimdilik. sanırım onca saat oturmaktan oldu. neyse şimdilik iyiyim birsorun yok olmaz inşallah.

selam. kafamı kaldıramıyorum bugün. çok sıcak zaten ona alıştık da bu yorgunluk hali nedir anlayamadım. sabah bakmıştım ama şimdiye kadar 20 sayfa olmuşyazdıklarınız. geçmişe bakıp geleyim gelişmeler var mı?

birde bişey sorucam. nst de ilk 10 dk kasılmalar 80-100 arasıymış. sonraki 5 dk 40-50 sonraki 5 dk da 0-20 arası. nst ye ilk girişim bu ne demek pek anlamadım. bilen varsa yazabilirmi?

h.buldummmmm. dikkatli ol

ay bende bu kimm diye bakıyorummmm.naniknanik

Fahriye doğurmuyorum ben kız, sen benden önce doğurucan kesin. Kızım geri kalmış 1 hafta. 3057 gr olmuş sadece. 2 haftan kalmış dedi doktor doğuma. Sancım falan da yok. Sen doğur da arkandan ben doğurucam. a.s :smiley-cool:

hani beşti. her sakallıyı deden sanmıcan demekkikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 benim 16sıı dayanıcann yaniiii. cuma netleşicek gerçii. beni bekleyeceksen öne aldırayımmmkaydirigubbakcemile3

Damlaaa nasılsın kuzum hosgeldın.. Bende de net yok, cepten baglanıcam bı sure, yavas mavas ıdare edıcem artık.. Hersey yolunda mı canımcım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…