2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

sağolun.
ebru evet bende çok duydum cemile alçay adını aradım bugün ancak tatildeymiş. pazartesi gelecekmiş. beklesemmi başka bir dr a mı gitsem bilemedim. bende bugün kuaför işlerini halledeyimde bakalım sonra gene düşünüp karar vermek lazım.
bu haftadan sonra sıfırdan dr bulmak ne zor şey

arkadaşlar benımde sürekli aklım karışık normla doğummu sezareyenmı dıye delır
mek üzereyım herkes ayrı bışey dıyoya napcam bılemıyorum delırıcem...

31x23 lük vardı ben de ondan aldım, ben gayet memenun kaldım...

31x23 lük vardı ben de ondan aldım, ben gayet memenun kaldım...

teşekkürler canım bende bakayım bulurum inş. her şey öle açıkta bekliyo :))çıkardım çantayı hazırlayayım artık diye poşetleyip koycam inş...ya ben istediğim gibi bi taç bulamadım gitti bi tane aldıum da mavi geceliğimin üstüne beyaz papatyalı felan bi de kırmızı olsun istiyorum,kırmızı geceliğimle fotoraflar çekcez bebişimle ama kırmızı hoş bişi bulamıyorum kurdelamı kullansan sade o da çok hoş duruyor aslında ama...CADIARZU

günaydın herkese
bizde kuzula kalktık kahvaltı ettik kayu izliyoruz
çamaşırlarım çıktı onları asıcam
sonra canımın istediği bişey var akşadan beri onu alıcam marketten
akşama kadar sabır edemiycem daha
akşam bez ve mama almaya gidicez kocişle hemde zeynep gezmiş olur
başka ne yapsam acaba dye düşünüyorum hiç bişey yapasım yokk
benim sıpa az hareket ediyo yine dünden beri
belki hastaneye giderim

arkadaşlar benımde sürekli aklım karışık normla doğummu sezareyenmı dıye delır
mek üzereyım herkes ayrı bışey dıyoya napcam bılemıyorum delırıcem...

söylentilere çok aldırma canım. önemli olan doktorunun söylediği. normal doğuma engel bir durum yoksa niçin sezeryan mı olsa diyorsun ki? sezeryan bir doğum şekli değil neticede, tıbbi bir müdahale...

Valla canım kıllarının türü nasıl bilmiyorum ki sık ve jiletten sertleşmişse zorlanabilirsin. Benim ağdadan ve lazerden az da olsa yumuşadı ve seyrekleşti yine de acılı oluyor ama sonra da rahat ediyor insan. Tabi bu göbekle eğil kalk dön aç v.s. zorlanıyor insan 1 ay gidiyor ama jilette benim hemen ertesi gün çıkıyor.

Çisem gözünaydın canım maşallah deden çoğunu atlatmış geri kalanını da atlatır allahın izniyle .

Ben şimdi duşa giriyorum malum ağdaya gidecem sonra da hazırlanıp çıkacağız.

Bugün dr'a giden & doğum yapacak olan arkadaşlarıma bolşans ve güzel haberlerle dönmenizi diliyorum Sevgiler

söylentilere çok aldırma canım. önemli olan doktorunun söylediği. normal doğuma engel bir durum yoksa niçin sezeryan mı olsa diyorsun ki? sezeryan bir doğum şekli değil neticede, tıbbi bir müdahale...

bırıncı cocuğum normalle dünyaya geldı rahat oldu..sancı cektımm ama okadarda değidli ..ama şimdi müthiş korkuyorum 4gün once kontrole gittiğimde doktor herşey normal dedı.ama basur hemoraid gecmese normal doğuma alamam demıştı..doğumdan korkmaya başladım canım

günaydın kızlar...opuyorumnanaktan
ben de bugün doktora gideceğim bakalım tam olarak gün belirlenir sanırım bugün...boshayallersmile

günaydınnnnn annecikler. güzel haberlerle dolu bir gün olsun inş.

ebucum ağda için erken değilmi? 1,5 haftan kaldıı aslında erken sayılmaz ama hormonlardan ve sıcaktan çıkabilir diye düşündüm.

çisecim çoookk sevindimm yaa. çok büyük bir ameliyat atlatmışş. inş en kısa zamanda sağlığına kavuşur

teşekkürler canım cevap için...çıkmadıysan bi soru daha çatlak oldu mu sende ben baya bi çatladım şimdi oralar çok acır diye korkuyorum,oramın üst kısımları ve karnıma doğru aşağıdan baya çatlağım oluştu...taze taze...senağlama

günaydın yeni gelenlerrr...:))hoşgeldiniz...

derincim güzel haberler al inş. sende :))

ben de ilk çocuğumu normalle dünyaya getirdim. tabiki her şekilde kendine göre zorluğu var ama ters bir durum çıkmadı çok şükür. eh cennet annelerin ayakları altında, kolay değil, o kadar da sancısı olacak herhalde. hemoroid konusunu tabi en iyi doktorun değerlendirir. ona sebep gerekli görürse de doktoruna güvenmekten başka yapacak bişey yok tabi...

evet canım pazartesi tekrar gidicez baklım nedıycek korkunun ecele faydası yok tabıkı herşeyın kendıne gore bızorluğu güzellığı var allah hayırlısı versın nedıyım allah yardımcımız olsun..

inşallah yasemenciğim..
bende ilk çocuğumu normal yaptım ama çok zordu şimdi sezeryana karar verdim.
bugün tam olarak konuşacağım doktorumla.
ayrıca bende de hemoroid sorunu var daha da kötü olmasından korkuyorum...

yasemenciğim. kuaföre gitsen çok rahat edersin lohusalık döneminde de şimdide.çıkması uzun sürer enazından. jiletle kökler güçlendiği için canın yanabilir ağdada biraz ama benim yıllardır jilet değmiyor hep acıyor hep acıyor.kıl ve ciltlede ilgili.ama acısa da rahatı buna değer.lohusa yatarken temiz olduğunu bilme hiissi güvenbn verir herhalde insana.

benımde 1hafta once cıktı hemoroıd cok acı verıyo bana oturup kalkarken doktor normal doğumda daha kotu olur dedı bende bılmıyorum caım bakalım sen konuş bı doktorunla nedıycek ozelde olucan sezeryanı*

tek derdim o zaten canım her halukarda dikişler olcak felan temizlik açısından önemli olduğu kadar jiletin yaptığı kaşıntı cabası dikişli dikişli jilette süremez insan bi süre....deniycem yaaa inş. dayanırım...ordan doğuma gidermişim :roflol:

yeni gelenler hepinize günaydın, hoş geldiniz...

kızlar bende de hemoroid var hatta geçen hafta pelvik muayenede dr da gördü hiç bişi olmaz bunlar engel değil dedi, ama zorlamadan dolayı sonrasında artabilir dedi, bu da çok normal, normalde de sindirim sorunu yaşadığımda da artıyor... belki okumuşsunuzdur, yine de aşağıya linki ekledim ben. bir an önce tedaviye başlarsanız çok da sorun olacağını zannetmiyorum ve bol bol kayısı:)

Gebelikte (hamilelikte) basur, mayasr, gebelik (hamilelik) dneminde hemoroid, hemoroit, makattan kanama - gebelik.org - Jinekolog Operatr Dr. Kaan Kocatepe

Kızlar sıcaktan bunaldım artık. Buharlaşacağım sanırım. Evimiz en üst kat sanırım ondan. Bugün eşim benim halime klıyamadı klima lacağım diyor. Bir şey soracaktım size. Hazırlıklarınızı tamamladınız sanırım. Ev tipi ana kucağı almak istiyorum aranızda alan oldu mu? Ya da kullanan tanıdıklarınız? Şimdiden teşekkürler...

Bu arada defne25 dedenle ilgili tüm gelişmeleri burdan takip ettim. İnşallah tez zamanda sağlığına kavuşur. Bir dedemi hiç görmedim. Bir tanesini 2006 da kaybettim. Ne evlendiğimi gördü. Ne de bebişi görecek. İlk torunuydum. beni çok severdi. Senin yazdıklarını okudukça bol bol dua ettim... Çok geçmiş olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…