2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

günaydoın canım.oğlum uyanmasa uyanacagım yoktu ama oda saolsun kalktı yıne erkencı bugunde.doğum var mı bugun haberın var mı

Günaydın, günaydın, günaydın:)
güzel bir başlangıç yapalım güne, bugün doğum yapan vardı aslında ama hay Allah bak görüon mu hafıza die bişi kalmamış:KK43:

herkese günaydınlaaar....:))

özlem umarım iyi bi dr bulabilirsin canım...son demlerde çok değeerlendiripp değiştirme şansın da yok,ama inş istediğin gibi biri olur...:)

kıslar ya ben aklımı doğurmakla bozdum her lavaboya gidişimde vs nişan gelmiş mi,yok bu gelen su mu akıntı mı çoğalıyo....ayyy kafayı yicem yaa....doğurmak istiyorum artık..oğlumu çok özledim..

Herkese günaydınnnnnnn

Ben de herzamanki gibi parça parça uyudum acaip sıcaktı , diğer odanın camını açtım cereyan yapsın diye tık yoktu. 4'de karnım zil çalmaya başladı ama birşey yemedim miğdem rahatsızlanır diye...

Sonra dalmışım biraz şimdi kahvaltımızı yaptık, çay keyfindeyiz kocişle.

Yasemeeen sen 35 + 5 değil misin , ne doğurması başka şeyle ilgilen daha erken takma kafayı akıntına tıkıntına :))

Bugün kim doğuruyordu ? Sevilsu'dan haber yok nasıl geçti acaba ?

Bugün benim ağda işkencem var 11'de randevum, akrobatik bir sürü hareketler bu sıcakta ve bu karınla üfff ... Yetmezmiş gibi bebek de rahatsız oluyor herhalde biryandan da onun gerilmeleri kasmaları , Allah yardımcım olsun :))

Hepinize çok güzel bir gün diliyorum.

günaydın hanımlar.
hepimize çok çok güzel bir gün diliyorum.
bizim planlar altüst oldu. izmirde değil bursada doğum yapmam gerekecek gibi gözüküyor. dünden beri dr arıyoruz. bakalım bugün halledeceğiz umarım.

Günaydın canım , ne yapacaksın hayırlısı artık. Forumdan bir bak baktım ;

http://www.kadinlarkulubu.com/dokto...ibadem-hst-dogum-yapanlar-drcemile-alcay.html

bir oku bakalım belki yardımcı olur. Alt tarafta da yine bursa ile ilgili diğer başlıklar var. Bizim missgrafik de yazmış onunla da bir konuş istersen.

Sevgiler

günaydoın canım.oğlum uyanmasa uyanacagım yoktu ama oda saolsun kalktı yıne erkencı bugunde.doğum var mı bugun haberın var mı

Benim sıpacık da hafta içi ben işteyken 10 lara, 11 lere kadar uyuyormuş. hafta sonu ben evde olunca erken kalkıyor...Ben de işe gelecek olmasam kalkmazdım herhalde, artık son 3 gün işte ama nasıl geçercek diyorum...geçmişi çok dikkatli takip edemiyorum işlerin arasında, doğum yapacak varmı bilemiyorum onun için. Sırası gelen arkadaşlara Allah kolaylıklar versin...

özlem umarım iyi bi dr bulabilirsin canım...son demlerde çok değeerlendiripp değiştirme şansın da yok,ama inş istediğin gibi biri olur...:)

kıslar ya ben aklımı doğurmakla bozdum her lavaboya gidişimde vs nişan gelmiş mi,yok bu gelen su mu akıntı mı çoğalıyo....ayyy kafayı yicem yaa....doğurmak istiyorum artık..oğlumu çok özledim..

o kadar ince düşünme canım. herşeyin bir zamanı var. gelince de keşke az daha kalsaydı demeyesin:)

Günaydın annecikler?
bol sancılı bir gecenin ardından haala doğurmamış 1 gebe olaraktan
herkese çok güzel bir gün diliyorumsositososito
Bu arada dün dedemle ilgili aldığım eksik bilginin tamamını paylaşıym sizle.
Dedemin hem boyun damarı ameliyatı hem de (5 damarı tıkanık olan)kalp
ameliyatı gerçekleşmişdelikafaduldenne yazık ki uzakta olduğum için alelacele
yapılan tlf görüşmelerinde eksik bilgi verilmiş . ah ah akşam geçvakitte
öğrendim deli oldum tabi nasıl söylemezsiniz bana diye.3 ameliyattan 2 si ve
en zoru olan kalp ameliyatı da olmuş bitmişzemuszemuskocaman bi MAŞALLAH:nazar:
dedeciğime atlatmış çok şükür bugünüde iyi geçerse mükemmel olacak.geriye sadece
daha küçük olan ameliyat kaldı.2.boyun damarı.allahın izniyle onu da atlatacak..
Yani dün o yüzden okadar uzun sürmüş ameliyatı..:dance:

herkese günaydın bizde erkenden kalkıp bi duş aldık hazırlandım eşim gelip alıcak bizimde dr. kontrolumuz var bugün
bakalım neler diycek bugün biraz bel ağrım var
doktora gidicek arkadaşlar güzel haberlerle dönsün inş.

Günaydın herkese. Ne heyecanlı bir bekleyiş. Benim durumumda olan birilerinin varlığından haberdar olmak oldukça güzel. Benim de başım ağrıyor bugün kalktığımdan beri. Sıcaktan olsa gerek...:KK43:((

Günaydın annecikler?
dedeciğime atlatmış çok şükür bugünüde iyi geçerse mükemmel olacak.geriye sadece
daha küçük olan ameliyat kaldı.2.boyun damarı.allahın izniyle onu da atlatacak..

günaydın cnm zemuszemus
ohhh ne güzel deden atlatmış ameliyatını dahada iyi olucaktır artık
tekrardan geçmiş olsun cnm

günaydın, desene hepimiz aynıyız ay nişan mı, ay sancı mı, ay yoksa suyum mu geldii:) ama hayırlısı ile gelsin bebişlerimiz, hem daha dur 36. haftan daha bitmemiş... beklesin acık daha:))
bu özlem inan hiç bitmicek, doğduklarında da özlücez onlarıı...

ebru2205 sana da günaydın, ve Allah yardımcın olsun, bu sıcakta bu göbişle ağda büyük cesaret valla... seni canı gönülden tebrik ediyorum, keşke ben de senin gbi yaptırabilseydim :KK43:

Günaydın annecikler?

günaydın canım, işte günün güzel geçeceğine dair güzel bi haber... çok sevindim canım, Allah acil şifalar versin, hayırlısı ile bugünü de atlatacak deden... dualarımız onunla...

herkese günaydın bizde erkenden kalkıp bi duş aldık hazırlandım eşim gelip alıcak bizimde dr. kontrolumuz var bugün

güzel haberlerle dönmen dileği ile canım, ne güzel ya bebişini görcen...

Herkese günaydınnnnnnn

Ben de herzamanki gibi parça parça uyudum acaip sıcaktı , diğer odanın camını açtım cereyan yapsın diye tık yoktu. 4'de karnım zil çalmaya başladı ama birşey yemedim miğdem rahatsızlanır diye...

Sonra dalmışım biraz şimdi kahvaltımızı yaptık, çay keyfindeyiz kocişle.

Yasemeeen sen 35 + 5 değil misin , ne doğurması başka şeyle ilgilen daha erken takma kafayı akıntına tıkıntına :))

Bugün kim doğuruyordu ? Sevilsu'dan haber yok nasıl geçti acaba ?

Bugün benim ağda işkencem var 11'de randevum, akrobatik bir sürü hareketler bu sıcakta ve bu karınla üfff ... Yetmezmiş gibi bebek de rahatsız oluyor herhalde biryandan da onun gerilmeleri kasmaları , Allah yardımcım olsun :))

Hepinize çok güzel bir gün diliyorum.

haklısın canım da çok sıkıntılı bi hamileleik geçirdim yatarak felan,her an bişi olcak korkusuyla şimdide hemen doğsun diye değil zaten,artık rahat davranıyorum ya her an doğurabilirmişim gibi geliyor heralde :))
Benim sıpacık da hafta içi ben işteyken 10 lara, 11 lere kadar uyuyormuş. hafta sonu ben evde olunca erken kalkıyor...Ben de işe gelecek olmasam kalkmazdım herhalde, artık son 3 gün işte ama nasıl geçercek diyorum...geçmişi çok dikkatli takip edemiyorum işlerin arasında, doğum yapacak varmı bilemiyorum onun için. Sırası gelen arkadaşlara Allah kolaylıklar versin...

o kadar ince düşünme canım. herşeyin bir zamanı var. gelince de keşke az daha kalsaydı demeyesin:)

ay hemencek gelmesin zaten iki hafta sonra hemen gelsin ama sabırsızlanıyorum çok yaaaa :asigim:
Günaydın annecikler?

oh ne güzel işte canım,allah hayırlı şifalar versin dedeciğine...daha iyi haberlerini al inş.:Saruboceq:

sen de güzel haberlerle gel inş. canım...

bu arada ebrucum bi de soru sorayım sana...ben hamileliğimde dediğim gibi sıkıntılı olduğu için ağdayı bıraktım....şimdi dokuz ay jiletten sonra ağda yaptırabilir miyim acaba,dayanabilir miyim yani bi de b u karınla.....çok zor oluyor mu...bi de ben önce kendim yapardım kuaförde hiç yaptırmadım daha önce eskiden utanırdım :roflol:doktorlara göstere göstere alıştım artık :roflol: ........gel gelelim dayanabilir miyim acaba??????

Günaydın annecikler?

çok güzel bi haber sabah sabah iyi bi haber almak ii geldi..gözün aydın canımmm

işte bel agrısı su ağrısı bu agrısı normal ya bizdede var cnım emin ol.gece her dönmemde uyanıyorum.uykusuzluktan gözlerim şişti.inşallah güzel haberlerle gelirsin.ayyy keşke bi bahanem olaydıda bende gidip kızımı görseydim:)
haftaya perşembeye kadar beklicez malesef..

günaydın arkadaşlar nasılsınız akşam ilk defa uyuabıldım çok şükür....ama dün çok gezdım yoruldum sanırım..sancılarım çoğalmaya başlıyo sankı gece donemez oldum allah hepimizin yardımcısı olsun ya....

arkadaşlar hani bi arkadaş söylemişti burda kilitli buzdolabı poşetlerini kullandım diye ben baktım da markette 20 ye 25 lik vardı küçük geldi bana daha büyükleri var mı ki acaba kullandınız mı siz de?????

günaydın arkadaşlar nasılsınız akşam ilk defa uyuabıldım çok şükür....ama dün çok gezdım yoruldum sanırım..sancılarım çoğalmaya başlıyo sankı gece donemez oldum allah hepimizin yardımcısı olsun ya....

günaydın canım...ben yatamdan önce magnezyum içiyorum artık o da banamısın demiyo her döndüğümde uyanıyorum zor bela çeviriyoru kendimi....hayırlısıyla hayırlı vakitte gelsinler inş....

X