2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Ben çıkıyorum kızlarrr, görüşürüz akşama burda olursanız.Öptük çoooook hepinizi bebişleri de. Ben gelene kadar doğurmayın. kaydirigubbakcemile3 Dün öyle dedim , geldiğimde 2 kişinin doğum haberini almıştık. kaydirigubbakcemile3 Görüşürüzzzzz.opuyorumnanaktan

kızlar face de gruba duvara bişiler yazdım haberiniz ola.
uzun biraz sıkılırsanız okumayın hallisnacım umarım bna kızmazsın...

Kızlar ağrı girio kasıklarıma, belimde de regl olacakmışım gibi ağrı var ben biraz uzanayım... kendinzie ii bakın, öpüüorum hepinizi...

Hadi geçmiş olsun canım , inşallah atlatır dualarımız dedeciğinle....:Saruboceq:

kızlar kuaför randevularımı da aldım sezeryan randevum 11 de sabah da kuaföre gidip fönümü çektircem oğlumu gözünü açtığında annesini güzel görsün istiyorum çok heyecanlıyım ya

kızlar kuaför randevularımı da aldım sezeryan randevum 11 de sabah da kuaföre gidip fönümü çektircem oğlumu gözünü açtığında annesini güzel görsün istiyorum çok heyecanlıyım ya

Bana kısmetse fotoğrafçı da gelecek :)) Kardeşime falan diyorum ki süslenin püslenin almam sizi odaya :)) Ben de kuaföre gidecem bir gün önce bir aksilik çıkmazsa :))

Hayırlı uğurlu olsun ...

Bana kısmetse fotoğrafçı da gelecek :)) Kardeşime falan diyorum ki süslenin püslenin almam sizi odaya :)) Ben de kuaföre gidecem bir gün önce bir aksilik çıkmazsa :))

Hayırlı uğurlu olsun ...

bana da gelcek fotoğrafcı..siz kaça anlaştınız canım ve kaç poz çekilcek?

bende randevumu aldım kuaförümden 1 gün öncesine:lepi:senin doğum ne zaman canım?

merhaba kızlar nasılsınız bugün doğum yapan var mı.bugün hiç gelemedim biraz işim vardı.

canım ben 10 ağustostasaat 11 de doğurcam 6 ağustosa ağda 9una manikür pedikür 10 sabahına da fön randevusu aldım

bundan tam 5 yıl önce 10 ağustosta oğluşumu doğurmuştum. şimdi kocaman bir sıpa oldu yakında da abi olacak inşallah. çok uslu bir bebekti. doğumumda çok kolay oldu. (epi.sez.) şimdi sen 10 ağustosta oğluşunu kucağına alacaksın inşallah. aynı gün doğan çocuklar benzerse eğer çok rahat edeceksin demektir :))))

umarım benim oğluşumda sakin bir bebek olur ve rahat bir bebeklik dönemi geçiririz

merhaba bugün doktora rutin kontrolüme gittim epilepsi hastası olduğum için sezeryan doğumu olması gerekiyor. normalde günüm 28 ağutos ama 16 ağustosta doğacak inşallah. ama içimi doğum korkusu kapladı

merhaba bugün doktora rutin kontrolüme gittim epilepsi hastası olduğum için sezeryan doğumu olması gerekiyor. normalde günüm 28 ağutos ama 16 ağustosta doğacak inşallah. ama içimi doğum korkusu kapladı

Hepimizde o korku var canım zaman yaklaştıkça :)) Bunu da atlatacağız inşallahhhh

iyi akşamlar dr gittik bugün iyi haberlerle geldim kızım 2750 olmuş gayet iyiydi çok şükür dr benide beğendi tahlil sonuçlarımda güzel sadece kansızlık var ama sana kan vermem biraz dikkat et pekmez ye sabahları dedi tuz konusunda da yemeklere atabilirsin ama dışarda tuzlu kraker hamur işi falan yeme dedi tabi dünyalar benim oldu azcık bile tuz atabilmek mükemmelll:) bu arada doğum tarihiyle ilgili 26 sına kadar falan beklemez dedi 12 si gibi olabilir dedi tabi bende uçtum havalara hatta mümkünse 26sını beklemesin dedim dr bencede dedi :)) bende haberler böyle annemlerde geldi değmeyin keyfime yarın kızımın kıyafetlerini yıkayacak annem odası yerleşicek

ya bu arada bu kontrolde kayınvalidem yoktu o ne zaman olmasa hep iyi şeyler söylüyor dr anlamadım hatta kayınvalidem bile söyledi ya ben kendimden biliyorum artık ne zaman ben olmasam sen iyi sonuçlarla geliyorsun dedi :)) haftaya salıda ntsmiz var

bu arada geçmişe çok bakamadım ama çisem deden çıkmış anladığım kadarıyla gözün aydın dahada iyi olur inşallah

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…