2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

çok saol canım benim, bi dahakine artık haberleşiriz de ona göre plan yaparız... yabancısı olmak çok zor gerçekten de, hastaneye ziyarteimize gelenimiz bile olmucak bi de ben çikolota falan alalım ikram için diiom, eşim de gülüüoo biz yeriz artık diee:) işte ziyaretimzie gerlirseniz inanın beni çok mesut edersiniz... doğuma da ablam gelicek ama normal doğum nasıl yetişir hiç aklım sıırım almıyor... insanın annesinin hayatta olmaması çok kötüü ya, anne olsa bi hafta iki hafta önceden atlar gelir... bi mezun olurken annemi aradı hep gözlerim, bi evlenirken ama galiba en zoru da anne olurken annemin yanımda olmaması daha da zor olucak... takdiri ilah, ama çok zormuş ya....

off bu sıcakta da bu kadar duygusallık:) hey Allahım bak sen, iice sulu göz oldum ben ya....

maşallah yeni bir angelina jolie geliyor galiba :))

Ay bunu diyen 3. kişi sen oldun .kaydirigubbakcemile3 Doğsunda dudaklarını yiyim kızımın.kaydirigubbakcemile3

Ay benimki yana dönüktü şimdi sırtı sırtıma dönükmüş. sempatiksalakcinni

insanlara yorum yapıyorum bir kaç kişi dışında muhattap alanda yok enteresan

Bazen ben de kendi kendime konuşuyorum burda canım.sempatiksalakcinni İşleri vardır belki. opuyorumnanaktan

Ben kestirdim saçımı hepppp. :)

kızlar yaaaa doğurasım var çokkkk... sağlıkla gelseler artık... gece rüyamda gördüm kızımıııı.. nasıl özlem var anlatamammmm.......

Benimde doğurasım var, hepimiz aynıyız galiba. Sabırsızlanıyoruz artık. opuyorumnanaktan

hosbulduk kızlar... ya devamlı basında kalamıyorum cok sıcak ınanın heryerım isilik olmus kasınıyo bıde.... oluyorum dogum yapmak ıstıyorum....

Ben de istiyorummmm. kaydirigubbakcemile3

Hadi hayırlısı canım. İyi haberler alırsın inşallah. opuyorumnanaktan

teşekkür ederim canlarım benim hepimizin dualarıyla oldu bu iş ben öyle inanıyorum
vallahi dua eden herkesten allah razı olsun allah sizin de ailenize eşinize dostunuza
sağlık versin inşallah:Saruboceq:herkese hepimize allah kolay doğumlar nasip etsin
İNŞŞALLAAAAHHHH:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

ayy bütün ütümü çamaşırımı bitirdimm çok şükürr yarında oğlumun eşyalarını yerli yerine koyayım bari ilk kullanılacaklar falan.çantamda az kaldı. terlik almam lazım ayaklarım 42 oldu herhalde:)) artık perş doktordan dönerken bakıcam. çok sıcakk yaaaa yıkana yıkana yüzgeçlerim çıkacakkkk

ayy damlaaaaa kıyamam ben ona yerim dudakları Allahım nazardan saklasınnn. benimde yakışıklı bir oğlum olcak inş. kısmetse neden olmasıınn:dance:

çok şükürrr Allahın izniyleee geçer cnm. zor ameliyatt Allah yardımcısı olsunnn.

off bu sıcakta da bu kadar duygusallık:) hey Allahım bak sen, iice sulu göz oldum ben ya....[/B][/I][/COLOR][/QUOTE]

üff ben de sıkıldım artık, iş bu hafta son ama bitmedi gitti...sıcaklar da cabası...
iş bitse kalan 3 haftamda ki kızım erken gelmezse evdeki işlerle uğraşırım vakit çabuk geçer diye düşünüyorum ama onu da görecez...
hamileleri hiç bir şeyle memnun etmek mümkün olmuyor malüm, bakarsınız haftaya da evde oturmaktan şikayet ediyorum

defne 25, deden için sevindim. hayırlısıyla ameliyattan çıkmış, yarın daha güzel haberlerini de alırsınız inş.

bende sulu goz oldum zatennn evet canım takdırı ılahımafoldumben cok zor valla onceden hep bağırısırdık sımdı cektığım sıkıntıları gorunce hep annemden ozur dılıyorum hakları odenmez....esınde malatyalı kayınvalıdenlerde gelemez hemen...
bızımde her ıkısının gelmesı 6 7 saatı bulur sezeryanda olursa bız doğunca yanı ben acılınca gelsınler ıstıyoruz bakalım kısmet

Fahriyecimmmm ağlama kızzz ne diye üzülüyon ama bebeciğe yazıkk.
öpüyorum seni hadi ben kaçtmm..

[/QUOTE]

Zaten bütün ağustos anneleri güzel olduğu için bebeklerimizin çirkin olma ihtimali hiç yok.kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Fahriyecimmmm ağlama kızzz ne diye üzülüyon ama bebeciğe yazıkk.
öpüyorum seni hadi ben kaçtmm..

ağlamıyorummm canımm. aradaa duygulanıyorummm yok yok ağlıyorummmm itiraf edeyimm ayy geçen facede hatice ninni eklemiş bende ekledimm sonraa içim katıldııııkaydirigubbakcemile3

Zaten bütün ağustos anneleri güzel olduğu için bebeklerimizin çirkin olma ihtimali hiç yok.kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3[/QUOTE]
ne doğruu bir tesbitt.

Ayy benim bacaklardaki tüyler iyice uzadı nadasa bırakmıştım ama rahatsız olmaya başladım çok..e şimdide aldıramam artık..çok arada bir durum maalesef ( daha tarihimiz ve doğum şeklimiz bile belli değil ama normale göre hareket ediyorum ben yinede..ay inşallah ağda işini iyi denk getiririzz yaa..

inş. canım gönlümüze göre olur her şey inşallah hiç bi sorunumuz olmadan, hayırlısı ile bebişlerimize kavuşuruz...

selam geçmişi okuyup anca gelebildim. çisem gözün aydın.
kermit09 ne yazayım bilemeim. sen gözlerini kapat sadece. ozaman yanında olduğunu hissedersin.

ağlamıyorummm canımm. aradaa duygulanıyorummm yok yok ağlıyorummmm itiraf edeyimm ayy geçen facede hatice ninni eklemiş bende ekledimm sonraa içim katıldııııkaydirigubbakcemile3.
fahriyenin videoya yorumu müthiş ama kaydirigubbakcemile3 yakında bir mumdur iki mumdur şarkısında da ağlayacağım diyor kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 maşallah inanılmaz pozitifsin canımmmm opuyorumnanaktan

selam geçmişi okuyup anca gelebildim. çisem gözün aydın.
kermit09 ne yazayım bilemeim. sen gözlerini kapat sadece. ozaman yanında olduğunu hissedersin.

ay canım benim nasıl duygulandırdın beni, ağladım ağlayacam şimdii yanımda hissediyoum rüyalarımda da olsa görüyorum onu ama....
of offfffffff çok efkarlıyım bugün, sütle kafayı buldum zannımca:))

:)))))))))))) karamsarlıkla ömür geçmez be haticecim içimde fırtınalarr kopuyorrr amaa napimmmm

amaa çok ağladımm ogünn. eşimede dinletimm yine başladımmmafoldumben oda şaşırdııı

canımm benımmm ..
bıgun hepımızın basına gelcek bısey dayanılması katlanılması cok zor gercektende...
ne dıyeceğimi bılemedım:gitme:

Allah iyiliğini versinnkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…