2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

yaa benımkıde oyle bı cocuğu doğuramadın bu gıdısle 42 olcak dıyoo..bı aksam benı ruyasında 5 kez doğurtmus:roflol::roflol::roflol:

sabırları kalmadı valla bende ıstıyorum doktor hemen alalım dese kabul yanı sunı sancıyı bıle reddetmıycem o derece:sm_cool:

nstye 4. katta doğumhanenin olduğu yerde, nst odası herhalde orası hemşire bankolarının arkasında orda bağladılar canım...

canım biz çerkezköyü bilmeyince hep haftasonu eşimle geliyoruz, ben de yanımda eşim olunca da arayıp aramamak arasında kaldım, olmazsa şöle yaparız eğer ki doğurmazsak bi dahaki kontrole kadar, hastanenin oralarda bi yerlerde de buluşuruz en azından tanışmış oluruz:)

hoşgeldin..

aynen bende öyleyim niyeti bozdum diyorum.eskiden yanımda değil sigara içirmek içen biriyle yanyana duramazken şimdi gayet rahatım..[/QUOTE]

ama buna şükür tabi ki hamile iken içmedik bebişlerimiz etkilenmedi ya emzirmede de içmeyiz insallah

ay inşallah canım hakkında her daim hayırlısı olsun... ben de en normalinden istiom ama kısmetimizde ne varsa bakalım,

ya benim de göbeğim baya düştü oturunca artık bacaklarımda taşıyorum göbeğimi:)

kızlar DEDEM ŞİMDİ ÇIKMIŞ AMELİYATTANdelikafadulden
ÇOK SEVİNDİRİCİ Bİ HABER BU ANNEM TEYZEM KUZENİM FALAN DR.LA
KONUŞMAK İÇİN BEKLİYORLARMIŞ.İNŞALLAH DR.DAN DA GÜZEL ŞEYLER
DUYARLAR O ZAMAN DAHA ÇOK SEVİNİCEM...ÇOK ŞÜKÜRRRRR:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

olurmu bıtanem evımede beklerım ama ılk tanısmada belkı eve gelmezsınız dıye davet edemedım acıkcası sız nasıl uygun gorursenız... oo sekılde yapıp tanısalım tabıı :lepi::lepi:
tanısmadan doğurursanda haberım olsun yardımcı oluruz canım

çok sevindim canım, Allah acil şifalar versin...

dr.dan gelen haber şu an için boyun damarının 1 tanesi değişmiş.2.ve 3.ameliyatları
hepsi aynı zamanda yapılmamış.ilerleyen zamanlarda olacak inşallah..
sadece 24 saat risk var demiş.ilk 24 saati atlatırsa çok şüküürrrrr allaha yarın bu saatlere
kadar kötü 1 haber gelmemeli inşallah...allahım sana şükürler olsun.

ayyy sukur ya cok uzun surdu amelıyat allah tez vakıtte sıfa versın cısemcım

ayyy hadi gözün aydın canıımmm.... sıra geldi güzel haberlere... inş tez zamanda ayaklanır sağlığına kavuşur dedeciğin...

Yok, yere otur, bacaklarını uzat ileri doğru. bir ayağını kaldır, topuğunu diğer ayağının başparmağının üzerine koy. Koyamazsan doğum vaktin çok yakınmışmış.

Evet ya bi gelsede yazsa doğumunu..bende çok merak ediyorum..

hadi gözünüz aydın canım,inşallah tez zamanda ayağa kalkar dedeciğin..

Çisem geçmiş olsun ve gözünüz aydın.inşallah 24 saati hayırlısıyla atlatır..allah şifasını versin..

aynen.. hani ilk tepiklerini hissetmeye çalışırken vücudumuzu dinliyorduk ya pür dikkat.. şuan da da sancı varmı yokmu diye dinliyorum

40ı geçirmeden olsun bari:) onca zaman geçti ama şu son 10gün geçmek bilmiyorboshayallersmile

aminn canım hepimiz hakkında sağlıklısı hayırlısı olsun inş... en sağlıklı yol hangisi ise onunla kavuşalım yavrularımıza risksiz inş..:Saruboceq:

hadi gözünaydın dokuz doğurdun şurda:) güzel haberlerin devamıda gelsin inşşş:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…