2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

iyi akşamlar dr gittik bugün iyi haberlerle geldim kızım 2750 olmuş gayet iyiydi çok şükür dr benide beğendi tahlil sonuçlarımda güzel sadece kansızlık var ama sana kan vermem biraz dikkat et pekmez ye sabahları dedi tuz konusunda da yemeklere atabilirsin ama dışarda tuzlu kraker hamur işi falan yeme dedi tabi dünyalar benim oldu azcık bile tuz atabilmek mükemmelll:) bu arada doğum tarihiyle ilgili 26 sına kadar falan beklemez dedi 12 si gibi olabilir dedi tabi bende uçtum havalara hatta mümkünse 26sını beklemesin dedim dr bencede dedi :)) bende haberler böyle annemlerde geldi değmeyin keyfime yarın kızımın kıyafetlerini yıkayacak annem odası yerleşicek

ya bu arada bu kontrolde kayınvalidem yoktu o ne zaman olmasa hep iyi şeyler söylüyor dr anlamadım hatta kayınvalidem bile söyledi ya ben kendimden biliyorum artık ne zaman ben olmasam sen iyi sonuçlarla geliyorsun dedi :)) haftaya salıda ntsmiz var

bu arada geçmişe çok bakamadım ama çisem deden çıkmış anladığım kadarıyla gözün aydın dahada iyi olur inşallah

Hoşgeldin canım opuyorumnanaktan, maşallah bebişineee:nazar:. Ben de artık salı günleri gidiyorum kontrole.

çok güzelmiş ürünleriniz hem de iyi bir amaç ile yapıyorsunuz ama bizim bebeler gelmeye başladı ve hazırlıklarımız da bitmiş durumda. Birkaç hafta önce olsaydı sipariş verirdim. Eylül annelerine de mesaj gönderin onlar daha bitirmemiştir hazırlıklarını. Kolay gelsin

Son düzenleyen: Moderatör:
Biz geldiiiik,nasılsınız biz iyiyiz daha bir icraat yok bugünü de atlatalım artık gelsin oğluşum yaaw.
Annemle bütün gün bebek şekerleriyle uğraştık son zamana bırakınca tabi,ektra biraz daha süsledik bitti sayılır.
Arkadaş geldi bugün tam biz onları yaparken kardeşiyle "ayy çok güzel" felan dedi oturtu yerine annemde tüllere çiçek yapıştırıyor silikon tabancasıyla biranda PAAAT die bi ses çıktı silikon tabancası patlamadımı Allahım nasıda hemen nazar değdi.Gerçi kıskançlık amaçlı olduunu sanmıyorum ama bez pastamı,lohusa şerbeti için süslediim tepsimi,bardaklarımı felan çok beendi gözünü alamadı.Beenmekten bile nazar deermiş.Çok korktum sıçradık hepimiz yerimizden biranda sonra bir sancı girdi korkudan dourcaktım nerdeyse :KK1:

ya bu arada bu kontrolde kayınvalidem yoktu o ne zaman olmasa hep iyi şeyler söylüyor dr anlamadım hatta kayınvalidem bile söyledi ya ben kendimden biliyorum artık ne zaman ben olmasam sen iyi sonuçlarla geliyorsun dedi :)) haftaya salıda ntsmiz var

bence kayınvalideni götürme salı günü. bak kadın da anlamış :))))

ii akşamlar kızlar.
geçmişi okuyamadım inş herkes ii dir.doğum falan var mıydı?
biz bugün annem ve ablamla oğlumun odasını yerleştirdik.evi tekrar bi temizledik.yorulduk valla.ama çok güzel oldu.bi oğlum eksik oda cuma günü inş aramızda olacak hayırlısıyla.
içimde garip bi telaş ve korku var.ne nasıl olacak bilmediğimden belkide.cuma günü için hrpinizin dualarınızı bekliyorum.
bu arada dr um epidural sezeryanı tavsiye etti ama kararı bana bıraktı.ne yapsam bilemiyorum.acaba epidurali becerebilir miyim?

ayyy ne konuştum.2 gün giremeyince böleeee oldu :kedi:

ii akşamlar kızlar.
biz bugün annem ve ablamla oğlumun odasını yerleştirdik.evi tekrar bi temizledik.yorulduk valla.ama çok güzel oldu.bi oğlum eksik oda cuma günü inş aramızda olacak hayırlısıyla.
içimde garip bi telaş ve korku var.ne nasıl olacak bilmediğimden belkide.cuma günü için hrpinizin dualarınızı bekliyorum.
bu arada dr um epidural sezeryanı tavsiye etti ama kararı bana bıraktı.ne yapsam bilemiyorum.acaba epidurali becerebilir miyim?

çok kolay olacak hiç merak etme. ayağa kalkarken de anlatıldığı gibi falan değil hiç ağrın olmayacak. sadece korkma yeter. kalk ve yürü zamanı gelince. yürürsen gazın daha çabuk ve kolay çıkar. böylece hiiiiiiiç sancı ağrı duymadan alırsın bebişini kucağına yatırırsın odasına. rahat ol. en kolay doğum şekli epidural. takılmasıda kolay. merak etme. endişelenme.

kımseler yok yıne topıkte benımde mısafırım vardı sımdı gıttıler uykumda yok ama uyuyuncada acılamıyorum sabahları kansızlıktan olabılırmı sızce??????????

ii akşamlar kızlar.

ay canım benim, hayırlısı ile oğluna kavuşacaksın ne kadar güzel... tüm dualarımız seninle, hiç ama hiç telaş yapma, doğumun da sıkıntısız geçecek... sen buna inan gerisi kendiliğinden gelir..her şey gönlünce olsun...

kımseler yok yıne topıkte benımde mısafırım vardı sımdı gıttıler uykumda yok ama uyuyuncada acılamıyorum sabahları kansızlıktan olabılırmı sızce??????????
Olurmuş annem öle dedi :KK70: Bu son zamanlarda benimde oluyor öle zaten 9. ayımda kansız çıktım bende..

dün gece fosur fosur deliksiz uyursan bu gecede sabaha kadar dolanırsın evin içinde çıldırıcam 1 damla uykum yok bütün uykuları aldım sanırım dün anlamadım umarım 1 saate kadar azcık uykum gelir en azından biraz dinlenmiş olurum :)

günaydın hanımlar.
hepimize çok çok güzel bir gün diliyorum.
bizim planlar altüst oldu. izmirde değil bursada doğum yapmam gerekecek gibi gözüküyor. dünden beri dr arıyoruz. bakalım bugün halledeceğiz umarım.

günaydın hanımlar.
bizim planlar altüst oldu. izmirde değil bursada doğum yapmam gerekecek gibi gözüküyor. dünden beri dr arıyoruz. bakalım bugün halledeceğiz umarım.

inşallah içine sinecek bi dr bulursunuz canım ya.dr cok önemli..

günaydın hanımlar.

Günaydın, evet canım güzel bir gün olsun hepimiz için... hayırlısı olsun canım ya umarım gönlüne göre bi dr bulabilirsin...

X