2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

zararından ziyade canım bn de kansızlık vardı ilk zamanlarda demir emilimini de azalttığı için almamaya çalıştım yapamam falan derken hiç aramadım bile... ama sigara öle değil canım ya keşke içmesen sen de.... hoş hiç bırakmayanlarda var, ama bn hamile olduğumu öğrendiğim an bıraktım zaten çok bağımlı değildim eş dost arkadaş olunca içenlerdendim eşim de kullanmayınca hiç zorluk çekmedim şimdi kokusuna bile dayanamıyorum umarım böle de devam eder, eşimle tek anlaşamadığımız konu sigaraydı zaten:))

canım yok ben zaten içmiyorum yani içmek denir mi sence buna 9 ay boyunca
7 8 kere o da tam sigara bile değil.bir iki fırt eşim de içine çekme diye kızıyordu
ne yapsın adam cnm istedi diyince çektiriyordu.zaten o iki fırt bana geçicekte
kanıma geçicekte kanımdan plasentaya oradan bebeye çok zor yani.ama içenler de
var hiç çekinmeden.

hülya zerrin tanışın valla ne güzel ya ikinizde çorluda mısınız?
neresinde?benim teyzem şifa hst.orada oturuyor.

heeeheee zerrınle bız aynı doktora gıdıyoruz ve aynı zamanlarda doğurucaz ınsallah oncesındede tanısma fırsatımız olur...eğer benden once doğurursa hastane bana cok yakın gıder gorurum cok ortak noktamız var onunla:dance:

ay inşallah canım, doğumdan önce sonra ilk fırsatta tanışmayı istiyorum ben de... nasılsın canım, oğluşun nasıl? daha biz çocuklarımızı alıp gezmelere götürcez:) hele bi hayırlısı ile doğsunlar da...

nst ye girdim canım ben, önce göbeğimi bastırarak baktı, sonra çatı muayensi ardından da nst istedi...

kızlar yaaaa doğurasım var çokkkk... sağlıkla gelseler artık... gece rüyamda gördüm kızımıııı.. nasıl özlem var anlatamammmm.......

yaa insan görmeden özlüyor vallahi.benim de eşimin beni doğurtası var bu aralar
hadi yaa gelsin artık sevelim diyor hiç sabrı kalmadı ama durması lazım benimkinin
az daha biz de bir ortalık durulsu bakalım.
nasıl gördün kızını yüzünü mü gördün?ben de görmüştüm 1 1 buçuk yaşında falan.
öyle tombik öyle tatlıydı ki yüzü...

karnım sertleşiyor...bacakalrımı oturduğum yerde kapatamıoyrum artık...azıcık elimle yukarı kaldırıp öyle kapatıyorum bacaklarımı...çok aşağıda sanırım....niye böyle anlamadım...eyvahedigeldismile

sıcaktan nefes alamıyorum ....ben çıkıyorum arkadaşlar..kendinize ve minik yavrularınıza iyi bakın...opuyorumnanaktan hepinizi öptüm....

selam annişler doğuramayan ama kasıklarında sürekli ağrı olan yürümekte bile zorlanan anne adayı geçmişi okuyarak gelmiş bulunmaktadır aranıza:)

geçmişe bakıyordum da.
ay hakikaten yavv çok kişinin de mecburen sezeryan gibi
ama hiç mi yok normal doğuracak olan ben bi hervood nurcanı biliyordum
bi soho özlem pisicik bi de ben başka kim var normal doğum isteyen????

bende normal doğum bekleyen ama korkan biriyim :)hayırlısı insallah

a evet benim doktorda nescafe içme demişti..ben hamilelikten önce nerdeyse 1 pekete yakın sigara içiyordum sonra Allah'a şükür mide bulantılarımla beraber sigaraya karşı bi tiksinti başladı..yoksa bırakmam zor olurdu.ama keyif yapmayı nasıl özledi.neskafem ve yanında sigara:kedi:bu zamana kadar içmedim umarım doğumdan sonra da niyeti bozmamm

bende ya :gitme:ama süper bişey allaha şükür bi anda tiksindim bende ama entrasan tarafı ramazanda oruc bitene kadar dayanırsın sonra içmeden duramazsın ya benimde şimdi son günlerimde aklıma gelir oldu bi kaç kez içtim...

selammm ben geldiimm :)))

sevilsul da gelmiiiişşş :))) canım hayırlı haber ver inş. aldın mı bebeğini kucağına? :)

yok canım ben cerkezkoydeyım ama corluda 5 yıl kaldım evlendık 2 yıl olcak cerkezdeyız ama corluya cok sık gıdıyorum ablam orada sende teyzene gelıyorsan senlede tanısırız olmazmı :içelim:

hosbulduk kızlar... ya devamlı basında kalamıyorum cok sıcak ınanın heryerım isilik olmus kasınıyo bıde.... oluyorum dogum yapmak ıstıyorum....

ay inşallah canım, doğumdan önce sonra ilk fırsatta tanışmayı istiyorum ben de... nasılsın canım, oğluşun nasıl? daha biz çocuklarımızı alıp gezmelere götürcez:) hele bi hayırlısı ile doğsunlar da...

nst ye girdim canım ben, önce göbeğimi bastırarak baktı, sonra çatı muayensi ardından da nst istedi...

insalah insallah yaaa bıdahakı geldığınde beklerım gecende dedım ama esınle geldın herhalde sımdı tanımıyoruzyaaa pat dıye evede4 cağıramadım olur gelmezsınız dıye ole yanı arada kaldım... nstye nerede bağladılar ne kadar durdun canım

hemde nasıll:) hani hareket arttıkça doğum tetiklenirmiş ya.. taşınma süreci boyunca yapmadığım hareket kalmadı ama tek sancı ibaresi yok:)

aa hadi yaa:1shok:38 bitmiş bugün senin 1 sancı bile mi yok?
çok ilginç iyi bir taraftan tabiki belki de sancısız açılıyorsundur hani
hep öyle olur ya hastaneye giderler kontrole sancı bişey yok ama 4 cm
açıklığı vardır dr.doğuma alır falan.
sen direk normal mi sitiyorsun hallisnacığım ayy sordum mu acaba daha önce
öff amma unutkanlık.anestezisiz normal mi istiyorun?sezeryan falan değildi
demi?

ahh keşke, ikimizde çorluda olsaydık:)
ben çorludayım Hülyacım da Çerkezköyde...
ben de emlak konutlarına yakın bi yerde oturuyorum ama köprüyü geçmeden...
seni de bekleriz canım, çocuklarımıza oyun grubu oluştuturuz... nasıl olsa sen de akraba ziyaretine falan gelcen bu taraflara:)

yaa insan görmeden özlüyor vallahi.benim de eşimin beni doğurtası var bu aralar
hadi yaa gelsin artık sevelim diyor hiç sabrı kalmadı ama durması lazım benimkinin
az daha biz de bir ortalık durulsu bakalım.
nasıl gördün kızını yüzünü mü gördün?ben de görmüştüm 1 1 buçuk yaşında falan.
öyle tombik öyle tatlıydı ki yüzü...
eşimde göbeğimin düştüğünü gördükçe sen haftaya kadar doğurursun diyor:)
yüzünü göremedim.. yeşil bir takımı var onu giymişti.. benim kızım var burada sizinle oturamam onun yanına gitmem lazım diyordum birilerine..
en kısa zamanda,sağlıkla doğum yapacağıma işarettir diyip yorumlayayım rüyamı:)

benim yıldönümüm bugün sabah işe gelmeden dedim azcık süsleneyim ama hiç içimden gelemdi dediğin gibi bi ruj bi allık sürdüm..kıyafet desen aynı şeyleri giymekten öğğ geldi artıkk:gitme:
eynen aynı şeyleri giymekten ööğğ oldum ben de alt özellikle üstüme
almıştık allahtan baya çeşit.ama tam tersine ben saçıma başıma yüzüme
gözüme bakıyorum arada bir.mesela dün dr.a giderken fön çektim saçıma
bi de güzel makyaj yaptm.zemuszemus

bende ya :gitme:ama süper bişey allaha şükür bi anda tiksindim bende ama entrasan tarafı ramazanda oruc bitene kadar dayanırsın sonra içmeden duramazsın ya benimde şimdi son günlerimde aklıma gelir oldu bi kaç kez içtim...[/QUOTE]

hoşgeldin..

aynen bende öyleyim niyeti bozdum diyorum.eskiden yanımda değil sigara içirmek içen biriyle yanyana duramazken şimdi gayet rahatım..

aa hadi yaa:1shok:38 bitmiş bugün senin 1 sancı bile mi yok?
çok ilginç iyi bir taraftan tabiki belki de sancısız açılıyorsundur hani
hep öyle olur ya hastaneye giderler kontrole sancı bişey yok ama 4 cm
açıklığı vardır dr.doğuma alır falan.
sen direk normal mi sitiyorsun hallisnacığım ayy sordum mu acaba daha önce
öff amma unutkanlık.anestezisiz normal mi istiyorun?sezeryan falan değildi
demi?

yok hayatım ya :KK43: ağırlaştım göbeğim düştü ama hiçbişey yok.. çatı muayenesi yapılmadı...:KK43: bakalım bu gidişimde soracağım pazartesi kontrol var..
en normalinden olacak inş doğum.. olsunda bitsin inş:)

X