2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ben ara ara içtim valla kola.yarım bardak kadar cnm çok isteyince arada ama 1 haftada 1 kere bazen
kaç hafta geçiordu aradan zaman ama sıcaklar bastırınca az az içtm yine.
sigara da sayılıdır 7 ya da 8 kere içimişimdir.ama o da tam değil eşime yaktırıyordum onun elinden
bir iki fırt işte.kahveyi de tam kesmedim ama benm dr.um nesvafe değil türk kahvesi içebilisin
demişti günde 1 kere ben hiç içmedim hamilellğimn başlarında sonra sonra arada içtm türk kahvesi.
çok çok zararlı olacağnı sanmıyorum abartmadıkça hiçbişeyi

bende hiç içmedim,ne kahve,ne kola,ne sigara ne de başka bişiy..ama son 1 aydır ben iyice saldım kola da içiyorum ara sıra kahve de ...napim ama ya çook özledim...

benim dr kola içebilirsin hatta ishal için en etkili yöntem dedii:) şaştım kaldım, eşim hemen alalım triplerne grdi, yazık o da benle içmedi hiç ama yine de aldırmadım... kahveye başladım, iki günde 1 falan ii oluoo, çay zaten kim içecek koca demliği...

evet bana hep dıyor 2 fıncan acık cay ıcebılırsın bol sıvı al sadece sudan değıl dıyor ...
ama bende ıcmedım yınede kansızım yaaa hep dıkkat ettım halbukı dısın ağrıyormus geçmıs olsun zerrıncım ..benımde bol kalsıyum tuketıyorum dıye 20 lık dısım cıkıyor ama ağrı falan yok cok sukur

çay ve kahve sevmediğim için hamileliğimde hiç aramadım....
sıcaktan nefes alamıyorum...sizler 2 haftada 1 mi doktora gidiyorsunuz arkadaşlar?...benim doktorum yıllık izinde....9 ağustosa kadar gidemeyeceğim...15 temmuzda gitmiştim en son....

bende inandığım için değil de saçımı boyatmayınca kestirmedimde..kendimi nasıl bakımsız hissediyoruım anlatamam.fönümü,ojemi çok aksatmadım ama saçda boya olmayınca yaptığım herşey anlamsız geldi..neyse az kaldı..bence sende boyatabilirsin eğer sezeryan faaln olcaksa bir gün öncesinde..

kızlar benim bacağımın iç yanına tam orama doğru kramp giriyor hep hergün oluyor
bu aralar her iki bacağıma da oluyor tam neresi anlatabilim mi size de oluyor mu
yürürken evin içinde kala kalıyorum öylece...

Neyse ben en iyisi kalkayım hazırlanayım eşim için..gelmesine bi 40 dk filan var..hoş bu durumda ne kadar hazırlansam da ortaya nasıl birşey çıkar bilmiyorum ama yine de bir iki ruj kalem vs. sürmek bile iyi gelebiliyor. Pc açık ama arada uğrarımm.

zararından ziyade canım bn de kansızlık vardı ilk zamanlarda demir emilimini de azalttığı için almamaya çalıştım yapamam falan derken hiç aramadım bile... ama sigara öle değil canım ya keşke içmesen sen de.... hoş hiç bırakmayanlarda var, ama bn hamile olduğumu öğrendiğim an bıraktım zaten çok bağımlı değildim eş dost arkadaş olunca içenlerdendim eşim de kullanmayınca hiç zorluk çekmedim şimdi kokusuna bile dayanamıyorum umarım böle de devam eder, eşimle tek anlaşamadığımız konu sigaraydı zaten:))

a evet benim doktorda nescafe içme demişti..ben hamilelikten önce nerdeyse 1 pekete yakın sigara içiyordum sonra Allah'a şükür mide bulantılarımla beraber sigaraya karşı bi tiksinti başladı..yoksa bırakmam zor olurdu.ama keyif yapmayı nasıl özledi.neskafem ve yanında sigara:kedi:bu zamana kadar içmedim umarım doğumdan sonra da niyeti bozmamm

ben de zerrin kim diyorum kermitmiş.:)))

heeeheee zerrınle bız aynı doktora gıdıyoruz ve aynı zamanlarda doğurucaz ınsallah oncesındede tanısma fırsatımız olur...eğer benden once doğurursa hastane bana cok yakın gıder gorurum cok ortak noktamız var onunla:dance:

hep 2 haftada 1 di son zamanlarda yani 34.haftadan sonra öyle çağırdı beni ama
kanamam sancım falan olunca acile gittim gece ertesi gün de dr.um çağırdı muayeneye
çok sık gittim ben bu aralar bugün salı geçen çarşamba gitmiştim dün gittim bir de
önümüzdeki cuma çağırdı sonra p.tesi gel falan der heralde sıklaştırdı iyice randevuları..

kızlar yaaaa doğurasım var çokkkk... sağlıkla gelseler artık... gece rüyamda gördüm kızımıııı.. nasıl özlem var anlatamammmm.......

bende hiç olmadı canım...neden oluyor ki acaba?..benim de belki ileride olursa bilemiyorum...eyvahedigeldismile

benim yıldönümüm bugün sabah işe gelmeden dedim azcık süsleneyim ama hiç içimden gelemdi dediğin gibi bi ruj bi allık sürdüm..kıyafet desen aynı şeyleri giymekten öğğ geldi artıkk:gitme:

bana da oluyor kimseye de anlatamıyorum kasıklarım dioorum geçiyorum, yürümek zor oluyor artık bnm de göbeğim sanki düşecekmiş gbii hissediyorum...

zerrın senı nstye bağlamıslarmıydı cumartesı gunu ...ayyy bıde bende unutkanlık var sormayın gıtsın oğlusum hersekılde sömürüp yıyor benı :)))))

sen kaçıncı haftadasın canım?benim kontrollerim bitti artık doktorla hastanede buluşcaz salı günü:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…