2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

insanlara yorum yapıyorum bir kaç kişi dışında muhattap alanda yok enteresan

canım benim....ben de sıcaktan bir içeri,bir mutfağa,yani serin neresiyse bir uğrayıp geliyorum...yoksa sizlerle burada olmak bana çok büyük bir keyif veriyor...:1hug:a.s.

bu arada hemen sorayım...daha önce konuşuldu mu burada bilmiyorum....

ramazan orucunu tutacak mısınız?

kızlar bende sıze bkıyorum arda gıdıyorum sağı solu topluyorum malum yaklastı doğumlşar vıtrınlerı sıldım oyle annemde yokkı yanımda gelsın :KK43:((((((
yarında ablam gelcek camlarımı sılcek okadar diğer yerler yapıldı

ben de boyatmayı çok istiyorum ama içime sinmiyor işte...

benimde içime sinmiyordu ki doktor 4. aydan sonra boyatabilirsin demişti ama ben boyatmadım canım,kendimi bildim bilelei 3 ayda bir röflemi yaptırırdım kuzum için 9 aydır ne kestiriyorum ne boyatıyorum.benimki sezeryan olucak önüzmüzdeki salı bir gün önce gidicem boyatcam.doktor öyle rahattı ne zamna istersen yaptır dedi...hem foto falan çekilcek ya azcık güzel olalım dimizemuszemus

Ayhhh..çok sıkıldım yaaa..kalksam yapacak birşeyler bulurum ama hiç kalkmakta istemiyorum. Karnım bugün çok gergin..heryerimde bebişin kemiklerini hissedebiliyorum. Hatta normal oturamıyorum..dik durmam gerekiyor. O derece baskı var yani üzerimde. Ve internet filan da başımı ağrıtıyor sanki..kafam dolu dolu gibi oluyor..ne yapayım peki ben yaaaaaa.?????

aman ben de çıkamadım evden:KK43: sağlık ocağındaki dr 42 kadar orda oluyormuş sıcakta çok olacaktı ha yetiştim ha yetişicem die, bn de yemeğimi koydum ocağa...

hakkaten kimse de konuşmuyor bn de bi kahve içeiim de kalkaiim makinaya çamaşır atayım, hafta bir pike takımı değiştriiom çok terliom bn ya ee yıkannca çarşafdı yastık kılıfıydı sıcakta nasıl zor oluyor ütü...

kahve demişken bn çok nadir içtim, hamileliğim boyunca kahve çay, geçen dr kontrolümde dr günde bi tane içebilirsin dedi:) nasıl bayram yaptım....

Ayhhh..çok sıkıldım yaaa..kalksam yapacak birşeyler bulurum ama hiç kalkmakta istemiyorum. Karnım bugün çok gergin..heryerimde bebişin kemiklerini hissedebiliyorum. Hatta normal oturamıyorum..dik durmam gerekiyor. O derece baskı var yani üzerimde. Ve internet filan da başımı ağrıtıyor sanki..kafam dolu dolu gibi oluyor..ne yapayım peki ben yaaaaaa.?????

cnm kalkamıyoruz bazen kopamıyoruz pc başından ama iyi olmuyor.
kalk şööyle bir gezin evin bütün odalarını balkona çık meyve falan ye.
atarsın sıkıntını ben yapıyorum arada iyi geliyor..

aman ben de çıkamadım evden:KK43: sağlık ocağındaki dr 42 kadar orda oluyormuş sıcakta çok olacaktı ha yetiştim ha yetişicem die, bn de yemeğimi koydum ocağa...

hakkaten kimse de konuşmuyor bn de bi kahve içeiim de kalkaiim makinaya çamaşır atayım, hafta bir pike takımı değiştriiom çok terliom bn ya ee yıkannca çarşafdı yastık kılıfıydı sıcakta nasıl zor oluyor ütü...

kahve demişken bn çok nadir içtim, hamileliğim boyunca kahve çay, geçen dr kontrolümde dr günde bi tane içebilirsin dedi:) nasıl bayram yaptım....

bende hiç içmedim,ne kahve,ne kola,ne sigara ne de başka bişiy..ama son 1 aydır ben iyice saldım kola da içiyorum ara sıra kahve de ...napim ama ya çook özledim...

benimde içime sinmiyordu ki doktor 4. aydan sonra boyatabilirsin demişti ama ben boyatmadım canım,kendimi bildim bilelei 3 ayda bir röflemi yaptırırdım kuzum için 9 aydır ne kestiriyorum ne boyatıyorum.benimki sezeryan olucak önüzmüzdeki salı bir gün önce gidicem boyatcam.doktor öyle rahattı ne zamna istersen yaptır dedi...hem foto falan çekilcek ya azcık güzel olalım dimizemuszemus

ay sorma ya bn de saç kestirmeyenlerdenim, hiç inanmam ama işte insanın içi sinmeyince de olmuyor işte, bakımsız tarzan gibiyim:KK43: Allahtan çalışmıyordum evdeydim, yoksa oje falan çok sorun olurdu, saç boyası, fönüydü bilmem neydi....

X