2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Hadi hayırlı olsun arkadaşım büyük gün geldi çattı... Dualarımız seninle inşallah hiç bir sıkıntı çekmeden yavrunu kucağına alırsın. Haberlerini bekliyoruz bakalım senin spinal sezeryanın nasıl geçecek sonrasında türk kahvesi için v.s. diyorlar ne kadar doğru bilmiyorum. Allah yardımcınız olsun...

kızlar dedem haala ameliyatta çıkmamış daha.mafoldumben
ters bişeyler mi oldu anlayamıyorum 7 den beri kaç saat...

Çisemcim, olumlu düşün bol bol dua et, bizim de dualarımız dedenle, ama sen kendini ve oğlunu da düşünmelisin, çok stres yapma kendine, çok zor biliyorum ama biraz kafanı dağıtmaya çalış...

Nice nice senelere inşallah , Ağzınızın tadı hiç bozulmasın....

Teşekkür ederim canımmm.opuyorumnanaktan Ben de artık sabahları uyanınca yere basamıyorum hemen. Yanıyo mu acıyo mu anlamadım. Öyle bişey oluyo.Bir kaç adım sonra düzeliyo.

kızlar dedem haala ameliyatta çıkmamış daha.mafoldumben
ters bişeyler mi oldu anlayamıyorum 7 den beri kaç saat...

Kötü düşünme canım. İyidir inşallah. :Saruboceq:

Berrakada maşallah bebişine..benim kızımında tam yüz değil ama burun ve dudağının aynen o şekliyle bi fotosu var..demekki hep benzerler birbirlerinee D o dudakları burunu sıkıvereceksin şöyleee.

Teşekkür ederim canım, doğsada öpsek koklasak.opuyorumnanaktan

Seninki yine iyi benimkinin elleri her zaman yüzündeydi.kaydirigubbakcemile3 Bu zaman kadar çekmedi hiç. Bugün ilk defa elleri biraz daha boynuna doğruydu. opuyorumnanaktan Sancı hakkında hiç bilgim yok valla. Sancım çıksada doğursam diye bekliyorum ben.

benim de genetik 15 yaşımdan beri var beyazlarım vallahi bn de mi boyatsam napsam.. off çok zor ya iki arada bi derede olmak

Ben hiç saçımı boyatmadım kızlar. Ama gören boya sanıyo.kaydirigubbakcemile3 Arada bir tane falan beyaz görünce koparıyorum.O da sene de 2 defa falan. Koparınca artar diyolar ama benim artmadı hiç. kaydirigubbakcemile3

Çisemcim, olumlu düşün bol bol dua et, bizim de dualarımız dedenle, ama sen kendini ve oğlunu da düşünmelisin, çok stres yapma kendine, çok zor biliyorum ama biraz kafanı dağıtmaya çalış...

paranoyak oldum iyice annemi arıyorum bana söylemezler diye sesinden bişeyler
sezmeye çalışıyorum ama yok demin sormuşlar ameliyathanenin kapısındayız merak
etme diyor ama insan merak ediyor işte kan istemişler yine hazır verildi sabah sağolsnlar.
ne zor bir ameliyat allahım yaa.kalp duruyormuş onun yerine başka bir cihaz vucut
fonksiyonunu devam ettiriyormuş.allah doktorlarında yardımcısı olsun.8 saat olacak
neredeyse...

merhaba kızlar yine geldim az iş neyim yaptım sonrada dalmışım

berrakadacım çok tatlı meleğin maşallah değerlerininde iyi olmasına sevindim canım

çisemcim kolay bir amleyat değil uzun sürmesi normal inşallah güzel haberler vericeksin canım ya valla meraktan girdim sonuç ne oldu diye

Teşekkür ederim canımmm. opuyorumnanaktan Hadi kızlar ben ilaçlarımı almaya gidiyorum. Bitmişti ,doktora yazdırdım. Gelince görüşürüz. opuyorumnanaktan Geçmişi okurum gelince.daha okuyamadım . opuyorumnanaktan

berrakada ne mutlu sana ya, keşke benim de öle iki tane falan olsa şu an bi karış oldu diplerim yer yer kendi saç rengimi görüyorum ama oldukça fazla beyazlarım var... hoş eşim sen abartıorsun dior ama gerçeklerle yüzleşeli çok oldu:))

maşallah yeni bir angelina jolie geliyor galiba :))

alıntı yapmadım ama bebişlerin usg görüntüleri ile ilgili yorumlar vardı yukarılarda. geçen doktorumdan öğrendiğim bişeyi sizlerle paylaşayım. bebeğin yüzü bize dönükse, başı aşağıda olsa bile normal doğum sıkıntılı olabiliyormuş. doğum kanalına girerken yan dönüp gerekli manevrayı yapabilecek pozisyona girmesi gerekiyormuş...

kızlar bn çıkıyorum, sağlık ocağına gideim de ilaçlarımı yazdırayım... daha yemek bile yapmadım hepinizi öpüyorum, sağlıcakla kalın...

Selam arkadaşlar..nasılsınız yeni doğumlar varmı..geçmişe hiç bakmadımda..olmazsa azcık bi bakayım geleyim..

Biz de artık yemekleri kocişle yapıyoruz :)) Ağçı yamağım ilan ettim kendisini... Yukarının temizliği bitti çocuğun eşyalarını yerleştirmiş şimdi gidip bakacam , sonra da duş alıp yatmayı planlıyorum. Kocişim karşıya gitti biraz önce babaannemin ilaçlarını yazdırıp bırakacak.

Çisem başka şeylerle uğraş telefon açma devamlı daha çok stres yaparsın arkadaşım, Allah dedeciğininn yardımcısı olsun.

hadi ebrucum sizinde bitti artık son rotuşlarınız allahım yaptıklarımızı hayırlısyla mutluluklarla kullanmayı nasip etsin inşallah kılık kıyafetleri bebelerimizin üzerinde paralansın inşallah

normal doğum için şöle bi simülasyon var kızlar, videoda da bebeğin yüzü sırta dönük, doktorun manevrası ile bebek yan çevriliyor ve omuzlar çıkıyor... çok güzel bi animasyon izlemek isteyenler için linki aşağıda...
Inside pregnancy: Labor and birth | BabyCenter

evet ebrucum eynen dediğini yapıyorum deminden beri dağınık olmayan 1
çekmeceyi dağıttım topladım kitaplığı indirdim kitapların tozunu aldım.balkonu yıkadım.
stresten aşağıya 1 iniyorum 1 çıkıyorum bugün doğurmazsam daha da zor doğururum
sancılar artıyor yeminle stres yapınca..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…