2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

yok cnm söyleyemez kimse baksana açılmaları olduğu halde kesin şu zaman doğurursun diyen dr.yok
canım ben yapmadım bılemıyorum ((((((((((((

sağol cnma.s.

Ah seninki de dünmüş yani :) Sizin de evlilik yıldönümünüz kutlu olsun Günay'cım. Mutlu, sağlıklı ve huzurlu nice birlikte seneler dilerim, tüm ailecek

Şu masaj masaları var ya yüzünü, yüzükoyun içine sokuyorsun. Onun göbek bölgesinde girintili ancak alttan destekli olanları olsa mis olurmuş. Hala eşimi yüzükoyun yatarken gördüğümde içim gidiyor... Daha da zor durumda olanları düşününce ben de susuyorum...

Ya bu arada benim minik sol kalçamı deldi resmen. Göbeğimde sol taraf boş, sağda çadır kurdu ve bu biçimsizliği dışarıdan görenleri şok ediyor. Böyle göbeklrini delicesine eğip büken bebekleri olan var mı? Etrafımdaki tecrübeli annelerin çoğu bizim böyle bu kadar oynamıyordu dışardan belli olmuyordu bebeğin hareketleri diyor. İnanlmaz bir enerjisi var benim Güneş'imin...

bizim de bu cumartesi randevu, sezeryan derse kesin 9 ağustos isterim. benim ve rahmetli annemin doğum günü kızım da aynı gün doğarsa 3 nesil 9 ağustoslu doğumlu olmuş olacak... en güzel doğum günü hediyem de kızım olur ömrüm boyunca... normal doğumu çok istememe rağmen sırf bu sebeple bazen sezeryan mı olsam die de düşünmeden edemiorum eyvahedigeldismile

allah yardımcın olsun canım inş. Kolaycacık anlamdan doğurursun bu yakında doğuracaksın sanırım

ben kendim yaptım ama emin önünden aldım malzemeleri

walla doğurunca şöyle yüzüstü yatıp birinin sırtımı çiğnemesini isticem en büyük özlemim cünkü cok sırt ağrısı cektim ve cekiyorum

Zeynop sen de Eskişehir'de yaşıyormuşsun... nasıl içim gitti. ben de 5 yıl yaşadım orda sonra eşimin işi nedeni ile taşınmak zorunda kaldık. bebeğim hayırlısı ile doğsun, ele avuca geldiğinde bi hafta sonu kaçamağı yapcaz ailecek, eş dost ziyareti adı altında Eskişehir özlemimizi gidercez inş...

aaa cok guzel anneannesı annesı ve kendısının aynı gunde doğması süper bencede...benıde haberdar et canım bakalım hafıze hanım sana ne dıycek cumada ben gıtcem zaten ....belkı aynı gun doğururuz kız neguzelll

ayy inşallah canım benim, hayırlısı ile bakalım. gitmedin bir daha değil mi canım, ben fazla giremiyorum nete geçmişi okumakta çok zaman alıyor, sen hastanedeki odaları falan biliyor musun, gördün mü? ben netten bi oda resmi gördüm, bebeğin sepeti de aynı odada, bayıldım öle olmasına...

sağol cnm yinede kaça mal oldu desem ayıp olmaz dimi:kedi:

kız cok ucuzada var pahalıyada malzeme.ben hazır aldım 20tane gelen giden olmayacak nede olsa die komsulara annemlere kayınvalideme verırırım yeter.anısı olsun dedim.1400liraya geldı tanesi.biberon seklınde vardı bos içi sen hazırlıycan 12tanesı 7liraydı her yerde.ama içine seker alcan kurdela alıcan falan ...benim şekerde bu

walla doğurunca şöyle yüzüstü yatıp birinin sırtımı çiğnemesini isticem en büyük özlemim cünkü cok sırt ağrısı cektim ve cekiyorum

Ahh ah.. süper fikirmiş o bak.. 5 yaşında bir velet bulup çiğnetmek lazım, zira minyon bir insanım, eşim dostum ezerse sağ kurtulma şansım pek yok :/

:)) Eskişehir özlenmez mi yaa... Özlediğin bir şey varsa söyle, yollarım Pino burger belki

ara ara bakınabiliyorum.
kızım oyun oynuyor netten ilgi bekliyor..
hele doğum zamanı hastanede kalacağımı söyledi dün babası..
pat diye söyleyince içine dert oldu bebek istemiyorum diye tutturdu!
gece de çişini kaçırmış resmen psikolojisi bozuldu yaaa çocuğumun!!boshayallersmile

tam olarak değilde aşağı yukarı 25-30 lira gibi bişiy tuttu yalnış hatırlamıyorsam cünkü ben alalı 1,5 ay oluyo :)
sağol cnm

çok hoşmuş bende buna benzer bişey yapmak istiyorum bakalım

Aynen aynen ilk işim yüzükoyun yatıp sırtımı çatur çutur kırtlatmak istiyorum...
hosgeldın pelıncım
hoşbulduk canım :)
sağol cnm yinede kaça mal oldu desem ayıp olmaz dimi:kedi:
Ben hemen atlayayım.Bende kendim aldım...
Silikon tabancası=5 tl
Lavanta=5 tl
50 adet organze tül(düzler ve pullu olanlar aynı fiyat oluyor)=5 tl
Mıknatıs 75 adet aldım=7,5 tl di sanırım
Kurdale 1 makara 25 m sanırım=3 tl (incelerden aldım)

Bu da numune yaptıım

canım kızın kaç yaşında.
benim oğlum 5 yaşında kızınca gelip karnıma vuruyor. geçen gün de beşiğe çıkıp yatmış içinde. kızkançlık olacak tabi biraz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…