2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım üzülme bebiş kısmetiyle gelir allahın izni ile bizde sıkışmayalım diye 7 ay önce başladık alışverişe

valla bizi kayınvalidem güvendırdı ben alacam die.bizde hiçbişey almadan bekledık.son andada yamuk yapınca alamyıp kaçınca başımıza kaldı hepsini toplu aldık.alabıldığımızı yani..

hiç üzülme canım yaa...:teselli:
birçok alınan şey kullanılmıyo!!
biz kızımda çok sıkışıktık kendi kendime hiç alışveriş edememiştim.
annem ve teyzem aldı çoğu eşyasını..
oda falan yapamadığım için üzülmüştüm ama kızım yatağı nda bile yatmadı hiçç!!
hep benim yanımda uyudu hala da öyle..
şimdi odası var winxli yatak örtüleri abajurları falan hiç umrunda değil gece hep yanıma geliyor..
kıyafetlerinin çoğu bile kullanılmadı!!
emzirme yastığı ben de almadım kullanmadım hiç...boshayallersmile

toksicim nasılsın canım burada kipa var kapı süsü 30 liraydı ama bebeğin belirli odası yok salonda sepeti alt katta park yatağı üst katta park yatağı var salon kapısına olmaz dimi kapı süsü
Benimkininde odası yok bizim ev müstakil kayınvalidemle altlı üstlü ama bizim evin kapısı çelik kapı şuan orada nazar boncuğu var onu çıkarıp takıcam...olur neden olmasın

valla bizi kayınvalidem güvendırdı ben alacam die.bizde hiçbişey almadan bekledık.son andada yamuk yapınca alamyıp kaçınca başımıza kaldı hepsini toplu aldık.alabıldığımızı yani..

son ana bırakman kötü olmuş ben iki aylık hamileyken ilk arabasını aldık sonra kıyafet sonra ana kucağı beşiği kimseye güven olmaz bu devirde 7 ayda ancak tamamlandı keşke güvenmeseydin kızkardeşimin kayınvalideside yeğenim için mamalarını ben alıcam demiş bir kutu bile almamaış

Benimkininde odası yok bizim ev müstakil kayınvalidemle altlı üstlü ama bizim evin kapısı çelik kapı şuan orada nazar boncuğu var onu çıkarıp takıcam...olur neden olmasın

canım dış kapıya antredeki çelik kapıyamı takıcaksın bende öyle yaparım sen öyle yapıcaksan

kızlar güya ağustos anneleri topiğindeyiz ama çoğu arkadaşımız temmuz da doğurdu sempatiksalakcinni

Bu arda kızlar bez pastam bitmek üzere elimdeki süsler kalacak dedim şerbet için evdeki kesme bardaıda denedim onuda süslicem dayanamadım sizinle hemen paylaşiim dedim bakın nası olmuş ceple kötü çıkıyo ama bugün bitircem inşallah sınra da şu bebek şekerlerini bitirmem lazım zira heran dourabilirm.Öff ne gerek var dediim herşeyi yaptıım yaa sırf heveslendim die
Akşam bitirince yarın fotolarını çekip koyucam ciciler bölümüne zemuszemus

Kızlaaarr hepinize merhaba; kaç gündür giremiyorum! Evde olmanın tadını çıkarıyorum.. İzne ayrılmak ne güzelmiş ya.. Umarım herkes iyidir görüşmeyeli!! Kayınvalideme gelmişken nete gireyim dedim.. Burda da misafir filan var (bu sıcakta da çekilmez ya neyse) Öpüyorum hepinizi.. :CüvCüv:

,

ayy canım ya şuna bak nelere dikkat ediyolar
kıyamam ben onaopuyorumnanaktan

ayy canım ikinci olunca napıcaksınız
dördünüz yatarsınız artık yada babayı salona gönder :))))))))

canım dış kapıya antredeki çelik kapıyamı takıcaksın bende öyle yaparım sen öyle yapıcaksan
Evet canım ama sen apartmanda oturuyosun çalmasınlar bizim öle bi sorun yok çünkü.Eve girildii zaman karşıda duran bi kapın varsa orayada asabilirsin maksat görünsün...

çok güzeller.pastayı nasıl yaptın öle yaaa çok hoş.

öle deme canım benim, Allah bebeklerimizin rızklarını vermiştir, hayırlısı ile sağlıcakla kucağımıza alalım, gerisi bi şekilde olur, eksiklerimiz onlar olsun...
benim de kayınvalidem sağolsun, her şeyini almaya çalışıyor. eksik olmasın... herkese benimki gibi bi kayınvalide dilerm, hem uzak, hem bizim kesemizi bizden daha çok düşünüo:)

toksicim bardaklar çok şahane pasta ne için anlayamadım

canım çok değişik olmuş:)))
ellerine sağlık
süs bu değilmi:)

merhaba canım bizlerde iyi sayılırız
benimde az kaldı evimin tadını çıkarmaya:kedi:

merhaba cnm.boşver misafirleri sende misafir sayılırsın.ohhh otur ye iç dinlen çoktan hakettin.şurda doğuma ne kaldı tadını çıkar azcık.

toksicim bardaklar çok şahane pasta ne için anlayamadım
Pastayı normalde canım hediye götürülüyor hem şık hemde sonradan bebek bezleride kullanılıp işe yarasın die çiçekten iyidir.Ama ben kendime yaptım kaydirigubbakcemile3 napiim çok hoşuma gitti ark. bez vermişti 2 numara bende yaptım

Evet canım ama sen apartmanda oturuyosun çalmasınlar bizim öle bi sorun yok çünkü.Eve girildii zaman karşıda duran bi kapın varsa orayada asabilirsin maksat görünsün...

tamam canım. toksi sen kuaför işini ne yapıcaksın gerçi hepimiz fazla açıldık ama yaptırıcanmı saç falan ağda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…