2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

slm kızlar biz geldiikk..
dün doğuma giden arkadaşlardan haber varmı??çoook merak ediyorum yaa..

37.haftan 36+0 da başlıyor sen 36+0 da alırsın sanırım raporu.yani 37.hafta izinli sayılacaksan öyle oluyor.

benimde ayaklarımdaki şişler artık sabah kalkınca inmiş olmuyor.sanki dudaklarımda biraz kalınlaştı gibi. bide burnum şişerse tamö olurum artık.su topu gibi :):)

37.haftan 36+0 da başlıyor sen 36+0 da alırsın sanırım raporu.yani 37.hafta izinli sayılacaksan öyle oluyor.

ama benim dr.37+0 da veririz dedi ya..benimi kandırdıki?? 32 haftalık raporuda tam 32+0 da almıştım zaten..1 hafta hakkımamı girdi acabaCADIARZU
bu cuma randevum var bu konuyu derinlemesine araştırayım ben..

kızlar benim 10 gündür ne elimin ne ayaklarımın şişi iniyor plates topu gibi oldum

merhaba güzel anneler nasılsınız bakalım biz iyiyiz oğluşumla geçmişi okuyup geleceğim öpüldünüz kocaman :)

slm kızlar biz geldiikk..
dün doğuma giden arkadaşlardan haber varmı??çoook merak ediyorum yaa..

hoşgeldinis canım nasılsınızopuyorumnanaktan

aman canım ben hiç anlamıyorum bu işi:))
zaten geri dönmeyide düşünmediğim için pek ucu ucuna hesaplamıyorum
haftaya yıllık izindeyim işte 35.+ larda oluyorum 36+lardada başlamış olcak raporum hayırlısı bakalım

sen nasılsın canım

merhaba güzel anneler nasılsınız bakalım biz iyiyiz oğluşumla geçmişi okuyup geleceğim öpüldünüz kocaman :)

hoşgeldiniz canım
biz hep aynı dertlerden yakınıyoruz
işte terlemeler ateş basmalar uykusuzluk vs.:))
sen nasılsın canım

sıcaklarla uğraşıyoruz canım:sinifsinif:gün saymaya başladık artıkbilmiyorumkismile

hoşgeldiniz canım
biz hep aynı dertlerden yakınıyoruz
işte terlemeler ateş basmalar uykusuzluk vs.:))
sen nasılsın canım

ayyy hiç sorma burcum ya dün gece artık sinirden ağladım uykuyok kan ter içindeyim o kadar uyuz bir durumki anlatamam allaha şükür bu gün istanbul yağmurlu hava kapalıda çok memnunum valla :)kaydirigubbakcemile2

İnternetim sürekli gidip duruyor.Kimler dourdu bi bakalım bakalım çokta merak ediyorum ama ne girebilliyorum ne de fazla durabiliyorum pc başında.Allah kurtarsın diyenlre lafa bak diyodum ama şun çok çok iyi anlıyorum gerçekten dayanamıyorum bazen akşam hüngür hüngür ağladım ALLAH KURTARSIN BİZİ delikafadulden.Dr umda tatilde 10 gün sonra gelicek ama artık onuda geçtim dr moktor bekleyemicem oğlum gelsin biran önce artık.nefes bile alamaz oldum yaşayan ölü gibiyim...

sıcaklarla uğraşıyoruz canım:sinifsinif:gün saymaya başladık artıkbilmiyorumkismile

evet canım aynen
kaç günün var:)
tarih verildimi

Merhaba kızlar nasılsınız.Çoooook sıcak ((

merhaba canım hoşgeldin
havaların sıcaklığından dolayı pek iyi olamıyoruz ama şükür diyelim
sende ne var ne yok canım

ayyy hiç sorma burcum ya dün gece artık sinirden ağladım uykuyok kan ter içindeyim o kadar uyuz bir durumki anlatamam allaha şükür bu gün istanbul yağmurlu hava kapalıda çok memnunum valla :)kaydirigubbakcemile2

ay ne güzel bugün istanbullular mutlu ankarada bişi gok:kedi:
aynı sıcak aynı ter

Napiim aynı şeyler sadece gün geçtikçe tahammül sınırlarım zorlanıyor.Allah günah yazmasın.Artık en iyi arkadaşım vantilatör oldu bütün gün karşısındayım,karşısında uyuyorum heryere taşıyorum Allah a şükür çarpılmadım daha.İçten içe gisli gisli oğlumla konuşup oğluşum hadi gel artık diyorum :)
Dr umun dediinie göre artık heran doğurabilirim 18 inden sonra demişti ama büyük ihtimal ay başı olur diye bende diyorum 1 inde gelsin daha da fazla kalmasın :)

çokkkkkk sıcakkk...ne yağmur yağıyor ne serinliyor. Ufffffff. Buarada bi arkadaş vardı çiçekck idi sanırım nick'i..sanki yok gibi artık..haberi olan var mı? Merak ettim.

istanbul on numara valla keşke gecede böyle olsaydıda hiç değilse biraz uyumuş olurdummm ((

istanbul on numara valla keşke gecede böyle olsaydıda hiç değilse biraz uyumuş olurdummm ((
Sürekli yağmur yamasın diyen ben yalvarıyorum bugün şakır şakır yağsın yaa inşallah o taraftan buraya gelir.Bi ağır hava burda sormayın sabahtan beri 3 kere uykuya daldım

sıcak cidden dayanılmaz bende ayy yazama mı geldi tüh diyenlere kızardım ama haklılarmış şimdi kış olsa eminim daha rahat olurda şöyle dona dona uyurduk :)) ama bebeklerimiz rahat edicek inşallah kışın baya toparlanmış olucaklar gerçi kış günü bırakıp işe gidicem (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…