2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

kesinlikle doğru helinim:) ikizler burcu çocuğu zor epey erkekler daha bir zor oluyor galiba.aslında çok geveze meraklı çok güler yüzlü ama bir o kadar da hırçın huysuz aksi istedigim olcak diyen bir çocuk.benim digeride inşallah martta dogacak yani oda balık burcu olacak.çok ezer gibime geliyor.komsumun cocukları var ikizler ve balık şimdi kocamanlar ama hala hiç anlaşamıyorlarmış:)

ridacım çok teşekkür ederim.seninde allah bağışlasın.benim dogacakta erkek olcak iki erkekle baş etmek durumuyla kalıcam birde eş tam 3 kişi olcaklar

ridacım belirsizlik kadar sıkıcı ve insanı rahatsız eden başka bir şey yoktur herhalde ne diyeyim "Rabbim hayırlısını nasip etsin." ...
ufaklıklar büyüdükçe hem daha tatlı hem de daha zor oluyorlar... maşaallah muhammede demek iyice dillendi. bizimkisi şimdi "çünkü neden" lere takmış . bir şey anlatıyoruz hemen "çünkü neden anne?" diye soruyor ve bu "çünkü neden?" ler bitmiyor ama biz aynısını yapsak daha ikinci soruda " çok soru sorma" diyor bir de reklamlardaki şarkıları ezberlemeye çalışıyor sadece müzikleri değil hareketleri de taklit ediyor . bir de inanılmaz bir hayal gücü var bizi bazen şaşırtıyor. eşim hemen üstün zekalı teşhisi koydu :))) bana göre ise evet zeki ama eşimin abarttığı kadar da değil. sanırım eşim "görmemişin kızı olmuş" durumunda

Son düzenleme:
ethanroom, demek 2 numara da erkek. sağlıkla kucağına alırsın inşaallah... eh bu durumda 3 erkekle uğraşmak kolay olmasa gerek. arkadaşımın da ikincisi erkek olmuştu ufaklık biraz zorluyordu ki kazara bir daha hamile kaldı bu sefer kız olur dedik o da erkek çıktı :)) evde oldu mu sana 4 erkek
gerçi bu devirde ikisini yetiştirmek zor Rabbim ahlaklarını güzel eylesin... bazen benim cadı uyurken izliyorum içim titriyor "Allahım şeklini şemalini güzel yaratmışsın , ahlakını da güzel eyle" diye dua ediyorum....

amin canım benim.rabbim hepimizin evlatlarını bize bağışlasın doğru yoldan güzel ahlaktan ayırmasın

slm canlarım...öncelikle ridacım geçmiş olsun canım..benimde muharrem hasta..evt annelerin hastalanması çok kötü oluyo..buralarda çok soğuk benim inatçı oğlum abisini yalnız bırakmıyo üçümüz gidiyoruz okula.

yeni gelen arkadaşım aramıza hoş geldin..katılımlarının devamını diliyorum..bebişinde hayırlı olsun evde 3 erkekle baş eden biri olarak Allah yardımcın olsun diyorum..benimkilerde 2 erkek biri aslan biri boğa ama hiç anlaşamazlar demin alperen annemdeydi ortalık sessizdi bi geldi ses yükselmeye başladı ama yokluğuda kötü oluyo..anneme tel ettim evde bişey eksik bağırmayı özledim diye:))Allah herkesin evladını bağışlasın acısnı göstermesin burç özelliğiyle devam edeyim alperen 9 mayıs doğumlu bi boğa .en büyük özelliğini söylesem yeter zaten o kadar çok inatçıki başetmek mümkün değil...
laftan lafa geçiyorum benimkiler geldi salona biraz yazayım çıkayım...
riadcım canım Allah yardımcın olsun kimseye muhtaç etmesin ve dediğin gibi kimseyi darda bırakmasın..eşim memnun değilde olmak zorunda geçen kasada düşmüş kaburga kemikleri zedelenmiş..kışın şartlar zor..kamyon arabayada benzemiyo görüyoruz haberlerde..Allah başımızdan eksik etmesin ..sende gönlüne göre bi iş bulursun inşallah çocukları öp benim yerime

kadercim alpereninde uyku problemi var 12 den aşağı yatmıyo muharrem öyle değil küçüklüğünden beri 9 dedimmi sızar..sabah erken kalkıyolar muharremi okula bırakıp gelince öğlen uyutuyorum..1 -2 saat uyuyo..ama bana çok düşkün bazen okulda kalmam gerekiyo kimseyle durmuyo..okulun derdi bitiyo bazen gönderdiğie pişman oluyorum..şimdi yerli malı haftası..hem şiirleri var hem dansları portakal olacak sonra kot pantalonla dans edecek beni sıkan veliler arkamdan konuşan birini yakaladım ..bişey demedim ama o gün sabaha kadar takıldım durdum..çok kötü huyu var taktımı takıyorum..kadının arkasındaydım muharremin annesi dedi ben geçince sustu..pek muhabbetim yok onlarla gruplar zaten..karışmam etmem kimsenin işine ama yine buluyo neyse ben kaçtı hepinizi öptüm
selmaaaaaaaa ses ver

teşekkür ederim erence hoşgeldim aranıza:130:

selam arkadaşlar.okul ev derken yazmaya pek fırsat olmuyor.sanırım gizem ve selma da aynı durumda.
gülhancım eşine geçmiş olsun.ekmek parası herkesin işi farklı yönlerden zor.Allah bol rızıklar nasip eylesin.
ridacım sana da geçmiş olsun.umarım eşin bulunduğunuz yerde daha iyi bir iş bulur da rahatlarsınız.gene de herşeyin hayırlısını dilemek lazım vardır bunda da bir hayır.
eathroom sen de hoşgeldin.Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.
herkesi öpüyorum

hoşbulduk aozli.teşekkürler

kızlar hepinize merhaba
yeni gelen arkadaşımıza da hoşgeldin:)
nasılsınız:) ben aynı okul ev yetişemiyorum birşeye...boş zaman kalsada keyfim yok kış ta geldi soğuk hastalık...bizde ela hiç iyileşmior sürekli hasta...şu ara iyi gibi ükür de bakalım...çok soğudu burası daha şimdiden bu soğuk kışı çıkararır mıyız diye de düşünmeden edemiyorum...
öptüm hepinizi...

hoşbulduk canım.geçmiş olsun benim oğlumda hep hasta olan bir çocuktur.ama bu yıl daha hasta olmadık maşallah.inşallah olmayız.geçen yıl hastalıktan kurtulmamıştık.bu yıl arı sütü veriyorum faydası oldu galiba.

merhaba kızlar
herkesler iyidir inşallah
yeni arkadaşlar gelmiş hoşgeldin diyorum
geçmişi bakadım en yakın zmanda okuyacağım inşallah
ikranın gece kalkmaları çoğaldı iki defa sütü kalkıyo sonra yine istiyo kızım içtin sabah vericem diyorum ama annecim sen beni üzüyosun bana süt vermiyosun diyo bu defada çok süt içiyo diye vermek istemiyorum biyandan üzülüyorum uykusuz kalmak cabası zaten doğuğunda beri uykuyla arası yoktu ne yapıcam bilmiyorum

ridacım geçmiş olsun canım anne olduktan sonra okadar çok şey lükski bize buna hasta olmankda dahil inşallah iyilişmişsindir rabbim iş konusundada hayırla kapılar açsın inşallah

kadercim babalar kızları öyle görmek istiyolar demekki ama maşallah heline diyorum ben muhammette dillenmiş onada maşallah bizim kızda çok haraketli hiç yerinde durmayan sürekli konuşan susumayan bıcır bıcır bişey şimdi ingilizcee merak sarmış babsı öğrenmiş ona kadar sayabiliyo istiklal marşınında ilk kıtasını ezberlemiş bi soylemesi var gülmekten kırılırsınız :)) neler neler varda anlatmakla bitmez bücürler:))

selmacım elayada geçmiş olsun sanırım bazı çocuklar çok hasas hemen hastalanıyolar kreşe devam ediyosa onunda etkisi olabilir

ethanromm canım sanırım sende ikinci bebeğine hamilesin rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 3 erkekle uğraşma sabrı versin :))

Son düzenleme:
slm arkadaşlar hepinizi çok özledim..geçmiş olsun dileklerinde bulunan arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum..selma, kader, gülhan, esra, özlem..aramıza yeni katılan arkadaşımızın adı nedir aceba ona da merhabalar..nete girmemle çıkmam bir oluyor çoğu zaman..az önce ebru klavyeye bir kaç kez eliyle çarptı yazdıklarımın hepsi gitti...hep böyle oluyor..ister istemez sinirleniyorum..çocuklara bağırıyorum..sonra da üzülüyorum..iş arıyorum..eşim de yine başörtüsü sorunu nedeniyle çalışmamı istemiyor..ben de bu saatten sonra artık başörtümü çıkarmak istemiyorum..eşimin iş değişikliği benim çalışma konusunu yine gündeme taşıdı..ALLAH büyük bakalım ne olacak..

+
ım +*******************************************************/
ş+

f

arkadaşlar merhaba..bugün siteye bi girdim.muhammedin yukardaki yazısıyla karşılaştım..yaramazımın paylaşımını ben de yeni farkettim..oğlum büyümüşte yazılar yazmış:))

merhaba arkadaşlar,
bir eğitim öğretim haftasını da yorgunluktan perişan bir halde bitirip gelmiş bulunmaktayım :) bir de başıma yetiştirme kursu çıktı. akşamları birer saat kurs veriyorum gerçi kursum beni yormuyor ama günün biriken yorgunluğunu akşam 8 den sonra sızarak çıkarıyorum :26: sevgili kocamın beni kapı önüne koyması yakındır :18: :))
okuldan geldiğim zaman şöyle 5-10 dk buraya 5-10 dakika da face' e takılıyorum kaç sefer bir şeyler yazayım diyorum ama sadece okuyup geçebiliyorum ...
ridacım muhammedin yazdıklarını çok anlamlı buldum :)) bir kaç sene sonra ufaklıklar karşılıklı bizim yerimize yazarlar artık "annem bugün bunu yaptı babam da şunu dedi" diye ya da biz oturduğumuz yerden söyleriz onlar da sekreter gibi yazarlar ne dersin canım :)
esracım seninkine de maşaallah canım türkçeyi bitirmişiz sıra ingilizceye gelmiş :)) ben de sübhanekeyi ezberletmeye çalışıyorum "ve tebareke kesmük" kısmını "tebareke kusmük" diyor cadı :)))
selmacım lisede çalışmaya adapte olabilmişsindir inşaallah ... bana göre lisede çalışmak her açıdan daha zor sanki. bu arada sorumu halen cevaplamadın canım o yüzden tekrar soruyorum :)) "elanın kreş durumları nasıl? " ben de helini seneye anaokuluna vermeyi düşünüyorum gerçi her çocuk farklı ama yine de bir fikir sahibi oluruz bakarsın:)
özlemcim senin kuzu nasıl ? seni sormaktan kuzunu sormayı unuttuk gibi geliyor :26:
ethanroom sen çalışıyor musun?
hepinize iyi haftasonları diliyorum arkadaşlar , hepinizi çok öpüyorum özellikle de kuzuları

merhabalar herkese iyi haftasonları.başımıza dün neler geldi.pelin babasıyla oynarken babası iki kolundan yukarı çekti.çocuk bağırmaya başladı.kolu hareket edince bağırıyor.acile gittik röntgen çektiler bişey yok dendi ama çocuk kolunu hareket ettirmiyor hiçyarına kadar geçmezse tekrar götürücez.hiç yerine oturmayan çocuk dün bütüün gün kolunu tutarak oturdu.bir naz bir naz.kalk deyince sanki ayağına da bişey olmuş gibi ama ben nasıl yürücem şimdi diyordu.bugün dolaşıyor ama yine de kolunu kullanmıyor.inşallah kötü bişey yoktur.
bugünlerde bizimki çok dillendi herşeyi konuşuyor ama herkes anlamıyor biz anlıyoruz çoğunu.hatta bizim hiç kullanmadığımız cümleler kuruyor sanırım tv de öğreniyor bize sürekli neden diye doruyor.biz ona neden deyince çünkü özel bişey söyleyemem diyor.çok uyanıklaştı ama yemek müthiş problem sadace çorba ve et yiyor pekmezli su ,taze sıkılmış meyve suyu ve süt içiyor.bir de çerez.bunundışında ağzına lokma girmiyor.napıcaz bilmiyorum.çok uzattım galiba herkese iyi hafta sonları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…