Anne Grupları 2025 Mayıs Anneleri Ne Alemdesiniz?Gelin Süreçlerimizi Paylaşalım

5+3 ile bugün ilk muayeneye gittim kese göründü ama biraz küçük geldi bana 8,7 mm beta ise 7496 çıktı. 3 gün önce beta 2555 idi

5+3 ile bugün ilk muayeneye gittim kese göründü ama biraz küçük geldi bana 8,7 mm beta ise 7496 çıktı. 3 gün önce beta 2555 idi
Betan gayet güzel canım ikiye katlandıktan sonra sorun yok. Benim de ilk gebelik boyut olarak bilmiyorum hangi haftada ne kadar olması lazım ama doktoru sorun var demediyse sorun yok bence

Merhaba ,3 gün önce beta hcg 2036 çıktı. 5+1 bugün doktora gittim kesemiz minik baya 4mm ama normal olduğunu iletti. 1 hafta sonra tekrar gideceğim. Umarım bebeği görürüz.

Kızlar merhaba adetten 4 gün önce pozitif gördüm kan verdim 103 çıktı adete 2 gün kala bugün kan verdim 294 çıktı değerim nasıl yorumlayabilir misiniz teşekkür ederim

Merhabalar sevgili 2025 Mayıs anneleri ❤️

Aşılamada morfoloji bozukluğunun ileri seviyede olduğunu öğrenmiştik ve aşılama negatif oldu. Tam umudumu kestiğim zamanda mucize gebelik haberimi aldım 🥹 hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız umarım yavrumuzu 🙏🏼
Şu anda 5 haftalık henüz minicik, ultrasonda keseyi gördük çok şükür.
Kasık ağrısı, göğüs ağrısı ve uyku hali dışında herhangi bir şikayet yok şu anda.
Sizlerin nasıl gidiyor??? 🤰🏻

Şu anda iyi bir hastane ve doktor arayışım var. Mitral kapak yetmezliği nedeniyle kardiyolog kontrolünde ilerlememiz gerekiyor.

İstanbul Anadolu yakası ve Gebze tarafında doktor+hastane önerisi olan var mı acaba?

Aşılamada morfoloji bozukluğunun ileri seviyede olduğunu öğrenmiştik ve aşılama negatif oldu. Tam umudumu kestiğim zamanda mucize gebelik haberimi aldım 🥹 hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız umarım yavrumuzu 🙏🏼
Kasık ağrısı, göğüs ağrısı ve uyku hali dışında herhangi bir şikayet yok şu anda.

Şu anda iyi bir hastane ve doktor arayışım var. Mitral kapak yetmezliği nedeniyle kardiyolog kontrolünde ilerlememiz gerekiyor.

İstanbul Anadolu yakası ve Gebze tarafında doktor+hastane önerisi olan var mı acaba?
Merhaba, tebrik ederim benimde 5+2. Aynı dönemde bizimde kendiliğinden oldu. Umarım sağlıkla ilerler ikimizinde.

Merhaba sağlıkla büyüsün , doktor anlamında bildiğim yok 🙈 sağlıkla doğsun .
Bende doktorun dediği ile 6+6 yum.
Sabah mide bulantıları, herseydne tiksinme başladı bende . 3 gündür Bısey yiyemiyorım koku hassasiyetim başladı . Yumurta,et,salatalık,havuç,yoğurt,ceviz,fındık,çay,kahve,kayısı.. liste uzayıp gidiyor yemem gereken ne varsa hepsinin kokusu bile gelse midem bulanıyor. Hiç kusmadım sadece çok fena midem bulanıyor. 2 gündür de tansiyonum düşüyordu. Sanırım yeteri kadar beslenmedim diye. Benim için böyle devam ediyor hamişlik. 4,5 gündür kasık ağrılarım da hafifledi.

Siz de sağlıkla kucağınıza alın bebeğinizi çok sevindim :)

Hangi vitamin takviyelerini kullanıyorsunuz, bulantı için bi şey kullanıyor musunuz?

Herkese merhaba ve hayırlı uğurlu olsun. Ben Ankaradayım, ileri yaş hamilelerindenim, doktor tavsiye edebilecek var mı? İnşaallah herkes sağlıklıca kucağına alır.

Merhaba bende doktor arayışındayım darıca gebze civarı koray özbay iyi doktor diyorlar birde cihangir ay fakat bilemedim

X