2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

selma anlıyorum valla bende aynı durumda sayılırım kafam karışık ama benim can simidim var görümcem.allah yardımcın olsun zor bu işler canım ya sen çok mu yol gidiyuosun böyle tüm gün çok zor sanada çok yoruucu of ya kaç senelik öğretmen-sin hala uzak yere veriyolar olur mu böylr saçmalık
kreşde zor tabi babsının her sabah bırakması lazım erken uyanmıyorsa uyandırma sorunu var bide tam gün dediğin gibi fazla ama zaten öğleden sonra yatırıyolar zor iş tabi ama bakıcı bu açılardan rahat ama çoçuğa bişiy katmıyor ne yazıkki

evet gizem bakıcı çocuğa bişey katmıor...eşimin bir dr arkadaşı var onların üst katlarında oturan dr arkadaşlarının tayini çıkmışş bakıcıları da iş arıyormuş ondan bahsettiler çocuklarla arasıda iimiş şarkı felan öğretmiş baktığı çocuğa msela değişik oyunlar felan...inşallah iş bulmamıştır...bayram sonrası ona haber yollayabilecekler şu anda memleketlerine geçtiler...ordan olur giib olursa iyi olur inşallah...

selmacım ben ilköğretim matemeatik öğretmeniyim anadolu lisesinde çalışamam.
selma bak öyle bıcır bıcır bir bakıcı iyi olur ya ama orta yaşlı tutma daha ela büyüdü bebk değil ouna ihtiyacı var sende yoksun tüm gün inş o kız boştadır

selmacım yatcam ben çok yorgunum yer falan sildim bugün çok yoruldum hadi iyi geceler inş o bakıcı kız olur da rahatlarsın hayırlısı olsun

inşallah gizem bencede o olursa ii olur gibi...aynen bende öldüm yorgunluktan şimdi koltuk örtülerini yıkamıtım onları taktım felan..herkes uyuud ben ayaktayım...öptüm seni teşekkür ederim canım bana destek oldun..

merhabalar. herkese hayırlı bayramlar.Allah nice bayramlar kedersiz sağlıkla erişmeyi nasip etsin.
selma giden gitmiş içine kuşku girdikten sonra olmazdı zaten. kreş imkanı varsa en iyisi bence.nerden bulacan kültürlü bakıcıyı. bence babasının saatleri uyuyorsa götürüp getirmeye hemen iyi bir kreş araştır.

merhabalar. herkese hayırlı bayramlar.Allah nice bayramlar kedersiz sağlıkla erişmeyi nasip etsin.
selma giden gitmiş içine kuşku girdikten sonra olmazdı zaten. kreş imkanı varsa en iyisi bence.nerden bulacan kültürlü bakıcıyı. bence babasının saatlri uyuyorsa götürüp getirmeye hemen iyi bir kreş araştır.

selma giden gitmiş içine kuşku girdikten sonra olmazdı zaten. kreş imkanı varsa en iyisi bence.nerden bulacan kültürlü bakıcıyı. bence babasının saatlri uyuyorsa götürüp getirmeye hemen iyi bir kreş araştır.
ben de ilköğretim matematik öğretmeniyim.sınava giremem senin branşın neydi?
Gizem sen de imt mişsin. nerden kaç mezunusun? ben dokuz eylül ünüversitesi 2003 mezunuyum

özlemcim ben fizik öğret.mezunuyum...girdim sınava şimdi sınav puanımla ilde birinciyim..ama ek2 olayı var kaç yıllık öğretmensin teş.takdir felan puan olarak etki ediyor bakalım inşallah bu sefer olur...
kreşe çok küçük geliyor gözüme sen ne yapacaksın...bakıcı ayarlayamazsam zaten son çarem kreş olacak...dediğin gibi olan oldu...ama kaç gündür çok üzüldüm...

gizem ve özlem kreş dediniz ya bugün bir arkadaşımız geldi eşi de dersane sahibi kreş işi de yapmış bir ara...onun yakın arkadaşı kreş işi yapıormu biizm eve yakın...deneyimli iyi bir yer...bahsetti çok içimize sindi...kamera sisteminin olması süper birde ela nın konuşması açısından faydalı olacağını düşündük...pazartesi görüşeceğiz...eğer iyice emin olursak biizm kıız salı başlatırız..ama ela alışmakta zorlanır biraz biliyorum ama yapacak bişey yok...mecburuz....

Slm arkadaşlar..hepinize hayırlı bayramlar diliyorum..aileniz, eşiniz, evladlarınız ve tüm sevdiklerinizle sağlıklı, huzurlu nice bayramlar görmek dileğiyle..

geçmişi zaman zaman okudum..selmacım öncelikle işin gerçekten çok zor..bizden yorum alıncaya kadar bazı olaylar netlik kazanmış...kalbin temiz olursa Allah önüne sebepleri çıkarıyor..görüyorsun..bakıcı hakkında şimdi ne desek boş..ama eğer ki tam yazdığın gibi ifade ediyorsan kendini, benim acizane fikrim..bu yönünü biraz törpülemen gerekecek..kalbin çok temiz ve direk kalbindekini paylaşıyorsun..biraz siyasetçi olun der annem..siyaset bilimi var biliyorsun..şimdiki politik düşüncelerden bahsetmiyorum..karakter analizi yapmak..bir insana bişey ifade ederken..olumsuz cümlelerden kaçınarak, olumlu cümlelerle ama vermek istediğin mesajı ileterek sunmak lazım..bu hem senin iyi niyetli oluşunu gösterir, yanlış anlaşılmanı önler hem de karşı tarafa malum düşünceni aktarmış olursun çünkü hayatın boyunca bu tür insanlarla karşılaşacaksın...tam cümleyi hatırlayamadım ama "aldığı parayı haketmesi konusuydu sanırım" yanlış bir üslup olmuş..ama kadının eteklerindeki taşı dökmesini de bu cümleler sağlamış..bu açıdan enteresan..hatırlarsan yanlış anlaşılırsan intikam için seni yarı yolda bırakır demiştim..demek ki onda da aynı zihniyet var..bence biraz da iyi niyeti suistimal olayı var..çalışmadığı ayların parasını da ödemiş olmanız gibi..sen geçen yıl bahsettiğinde ben ilk defa duymuştum böyle birşeyi..neyse ki kurtulmuşsun..inşallah hakkınızda hayırlısı olsun..iyi haberlerini bekliyor olacağız..

ridacım sende memlekete gitmişsin inş mutlu bir bayram geçirisin hepinizi öpüyorum

slm gizemcim..memlekete gitmedim canım ama gideceğim Allahın izniyle bu ayın sonuna düğünümüz var..arda nasıl..sen nasılsın, bayram nasıl geçiyor..ben de sizleri öpüyorum tatlım..

gülhan, tuğba, elif, özlem, esra, kader, canan, ışıl, yasemin, adını sayamadığım tüm annelerin bayramlarını kutlar..sevgilerimi gönderiyorummm, hoşçakalınn

rida cım evt dediğin gibi hatalarım olmuştur konulurken mutlaka biliyorum bunu...ama bu ifadeleri kullanmayı istedim...emin olamadım içim huzursuzdu...yazın parasını alması birde ebn okulum yokken evdeyken hep çağırmadım onu yani bir nevi rahata alıştırdım...bişey demedim işi hakkında hiç...
bugün ela nın kreşi gezdik önerilen yeri..çok içimize sindi aile ortamı gibi...sadece sahipleriyle konuştuk...açık değildi ama bu bile beni rahatlattı...p.tesi ela ile beraber gideceğiz..salı kendi olucak artık...
kızlar hayırlısı olsun artık en azından bu karara vardık...kızlar bayramı seyranı unuuttum derdimden...geç ama hepiniizn bayramını kutluyorum tek tek...alllah nice bayramlar göstersin hepimize çocuklarımıza uzun uzun ömürler bahşetsin....öpüyorum sizi...

herkezin bayramı mübarek olsun:))) bayram bitti gerçi artık ama anca açabildim pc.
selmacığım kreşe karar vermeniz çok isabetli olmuş. bakıcıdan daha iyi bencede buğra 4 hafta gitti bayağı bi kelime dağarcığı genişledi. beni çok şaşırtıyor kurduğu cümleler ve verdiği cevaplarla. her şerrin altında vardır bi hayır. böylesi daha hayırlı olur belki sizin adınıza.

buarada bizim kreş maceramız bitti. buğra gitmek istemiyor. kardeşinden ayrılmak istemiyor sanırım. gayet mutlu evde. küçük cimcimede biraz dişli çıktı. paso emmek istiyor çok emincede rahatsız oluyor diye emzirmiyorum çok sık. uyku harici yatmıyorda kucak istiyor bakalım annem gittikten sonra ne yapıcam 2 çoçukla. buğrayı ben bilmezdim hiç ağladığını emzirirdim yatağına koyardım uyurdu. belkide daha küçük olduğu için böyle yapıyordur düzelir inş bakalım bekliyelim görücez:)))

kreşin içine sinmiş olmasına sevindim..eğitimi daha emin ellerde olur bundan böyle..arkadaşları olur ne bileyim bir sürü aktivite edinir..şarkılar şiirler öğrenir..cimcime gülücükleri yüzünden eksik olmasın inşallah memnun kalırsınız..

oyy yerim ben senin cimcimeni...tuğbacım sen de gelmişsin..sana da iyi bayramlar canım..valla kızlar daha farklı oluyormuş erkek bebeklere göre..muhammedin hiç ağladğını duymazdım ben de..aceba derdim nasıl ağlıyor..inan bana bu kız bana kan kusturdu ilk dönem..ee sürekli de kucak istiyor senin cimcime gibi aman alıştırma..ben bir iş yapamıyorum kucağımdan inmiyor..indirince basıyor figanı..hem de kucağına alasıya kadar gözlerini kapatıyor..basıyor yaygarayı..aman amannn dikkat et bu konuda..

buğra neden gitmek istemiyor kreşe..kardeşiyle mi vakit geçirmek istiyor aceba..öptüm 3 ünüzü de..

gülhan yok ortalarda..kader'i artvin'e kaptırdık...canan'ı kocasına..:)) diğer arkadaşlar da topic'in büyüsünü kaybettiler..ama aramıza yeni katılacak 2008 mayıs annelerine de kapılarımız açııık..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…