2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

dur bakıyorum
selma bencede şu anda temizlik öenmli ama lüxü anlamaz ki bizim çoçuklar ilgilenme yemek yedrime çok öenmli

sende bakarken görmüşsündür..yemek olayında kendilerinin yemelerini sağlıyolarmışş ve önlerine gelen yemeğe alternatif olmadığı iin çocuk o yemeğe alışıyormuş..anneler genelde bu konuda memnun kalıyolarmış...bu durumun böyle neticelenmesi için bile kreş yeter dedim içimden...bakıcımın da öyle aman aman beslediğini sanmıyordum hiç zaten...

gizem evt ama bu dediğim hani bizim göndereceğimiz kreş değil..bu yolumuzun üzerinde o lüx dediğim yer..ya bak sende öyle dedin de oraya da bir baksak mı acaba...fiyat olarak eminim çok derler o da var...

canım inş yolun düşer buralara.
canım belli burası daha pahalı ama çok güzel çok beğendim bence bu sene olmasada büyüdükçe buraya gönder aktivite fiziksel olarak çok güzel çok beğendim

sen görsen dışarıdan bile beğenilmeyecek gibi değil..eşimde öyle dedi bu sene buraya gitsinde belki aklı erdiği zamana seneye felan oraya göndeririz diye...ela küçük ya...ay eşim bir çığlık basket varya nasıl kızıdm korktum ya...öldürecek bu adam beni..kızı zaten zor uyuttum...

gizem evt ama bu dediğim hani bizim göndereceğimiz kreş değil..bu yolumuzun üzerinde o lüx dediğim yer..ya bak sende öyle dedin de oraya da bir baksak mı acaba...fiyat olarak eminim çok derler o da var...

yuppiiiiiiiiiiiiii nmaaçı kazandık
evet anladım canım renkli şekerler daha mı yakın .çok beğendim ben belkşde adananın en iyisidir çok güzel ama şu anda için hangisi ideal onu bilemiyorum.

gizem cim ne düşündüm şimdi pazartesi telle bir arayayım olmazsa ben orayı genel bir bilgi elırım birde fiyat alırım...eğer fiyat uçuk değilse mevcutlarıda küçültmüşlerse sınıfalara ela gibilere yani... gidip bir oaraya da bakarım...sabahtan öğlene kadar ela ile durucaktım kreşte..öğlen eşim alır eve geçeriz eğer telde hoşuma giderse öğlen geçip birde oraya bakarız...ama salı başlatmam lazım kızı biz halen kararsızız öf .

hehe hehe bende çığlık atıyodum:)
yani büüyüdükçe kesin oraya gönder de.şimid için çokda şart değil bide kalabalıksa ürkmesin bence karaının vermişsiniz kafanı bulandırma ya bu sene buraya gitsin seneye renkli şekerlere gider.belli bide profosyonel bir yer

ay çok zor valla bende kararsız kalıyom bi şöyel bir böyle diye hayırlısı olsun canım ya dediğinide yapabilirsin.bende fiyatını merak etmedim değil hani .ay aslında alışsında hangizi olacağı öenmli değil şu anda alışması öenmli

evet orası kesin...bu gittiğimiz yerin de havuzu felan varmış ama genelde yaz okulları içinmiş..yaz okullarına giden bir kız oldu bu tanıdıkların işte pek bir memnun kalmışlar onlarda yüzme öğrenmiş felan...ama 2 yaş erken tabi kurucularıda öyle dedi bu yaşlarda bu faaliyetlere katmıyoruz dedi..birde dediğin gibi bizimki ürkmesin..bu sene burası yeter ona alışsın da...

aynı anda aynı şeyleri yazmışız..alışması mühim dediğin gibi...
ya bende sanki ilk kez kreşe gönderilen bir çocuğun annesiymiş gibi oldum ya...abarttım da abarttım...:))
zormuş bu işler yarın bakıcıyı arayıp gelme diyeceğiz biz baktık başımızın çaresine diyeceğiz.tabi ben aramam eşim arar...birde en son eşimle konuştularda bende konuşuyum dedim istemedi benle konuşmayı düşünsene düşünüyorum düşünüyorum halen çıldırtıyor kadın beni ya...

boşver selma ya boşver zaten gelmesin.selma çok zor valla bu kreş olayları haklısın bu kadar düşünmekte inş alışır bakalım hayırlısı olsun .ama şu kreşinde fiyatını öğren çok merak ettim ha çok güzel bir yer.
canım ben yatacam benim velet gece çok kalkıyor vede sabah 6 - 7 ayakta oluyor benim işim çok zor çok.hayırlısı olsun kismet neyse o olsun

tamam canm of saatte kaç olmuş ya sabah bende zor kalkıyorum ela da erkenci maalesef..inşallah alışır ela da bunca çaba boşa gitmez...neyse canm öptüm sizi oğluşunla:)

selam kızlar..
selmacım sanada bi yorum yapamadım canım..kafam allak bullak ne diyeceğimi bilmiyorum hakkınızda hayırlısı olsun sanırım kreşe karar verdin ..iyi olur bencede arkadaşımdan biliyorum çok memnundu ..bakalım gelişmeleri bekliyoruz
ridacım hepimzi hatırlamışsın sağolasın..annem teyzem derken 2 gündür geziyorum akşamlarıda eşim bilg olduğu için bakamadım..sağolsun 2 gün gezdirdi bugünde bezdirdi....saat 6 da gitti gidiş o gidiş..başım ağrıyodu 10 da yattım ama uyuyamadımki anahtarı yok öte bak beri bak sinir oldum..en sonunda aradım saat 2 de geliyorum dedi bakalım bi savaşımız var birazdan...sen nasılsın çocuklar nasıl

tuğbacım seni ve küçük yaramazlarını öpyorum..demek buğra kardeşinden ayrılamıyo...belki böylesi daha iyidir..
esra elif özlem sizlerede sevgiler canlarım
kızlar salı günü bizim okul başlıyomuş hiç bişey almadık çocuğa içi biraz buruk korkuyorum galiba nasıl olacak nasıl gidecek
tuğbacım canan için üzüldüm..Allah gönlüne göre versin inşallah..valla kisenin derdi kimseye uymuyo her gittiğim evde farklı sorunlar gördüm beterin beterin varmış ben iyiymişim dedim ama şuanda aynı düşünceler içinde değilimhepinize ii geceler..biraz daha buralardayı ama herkes uyuyo sanırım

eşimi aradım ..burdan epey uzak bi yere gitiş geliyorum diyo yok en sonunda şehir dışında olduğunu ve gelince konuşacağımızı söyledi..o an çok kırıldım beni arayıp haber bile vermedi bunca saat herşeyi parçalamak geliyo içimden ama hiç bişey yapamıyorum ağlamaktan başka..çok çaresiz hissediyorum kendimi neden arkamı dönüp gidemiyorummafoldumben

gülhancım sakin ol diyecem ama sanırım artık geç.umarım çok büyük bir kavga etmemişsinizdir ve herşey yolundadır.kendin de söylemişsin beterin beteri var.Hayatta ben şunu anladım,belki çok klasik ama gerçeğin ta kendisi,sağlığın var mı çocuklarının başında mısın bundan gerisi bi şekilde hallolur.kendini harap etme ne gelirse gamdan tasadan geliyor.biraz vurdumduymaz ol eşine karşı o da yaş kemale erdikçe düzelir sen kendine ve çocuklarına dikkat et gerisini sal gitsin. Rabbim hakkında hayırlı yazılar yazsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…