2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

elifciğimi de bekliyoruz, mercan ve kayramızı da özledik..güzel haberlerini almak için sabırsızlanıyoruz..

kardelen elif seni de unutmadık..paylaşımlarını bekliyoruz..

yasemincim, canım hemşehrim..mahmut ve mert'i de özledik...güzel haberlerini bekliyoruz..

ayperincim..bebeğini dünyaya getireli 6 ay olmuştur herhalde..ama bir gittin pir gittin..senin ve bebeğinin sağlık durumu hakkında güzel haberlerini ulaştır bize..

ışılcım sen de katıl aramıza artık..bebeğin hakkında güzel detaylar duymak istiyoruz..

canım ya bende anlamadım bu işi bunlar abilerinin rahatlığının acısını çıkartıcaklar bizlere heralde. emzirme harici almamaya çalışıyorum kucağıma ama uyanıksa beşiğe koyuyorum başlıyor ağlamaya yine almıyorum ama krize griyor kıpkırmızı oluyor mecbur alıyorum. eğitim konusunda otoriterimdir buğrada mesela yerlere atsa kendini ağlayarak bişey yaptıramaz bana nezaman susar güzel söyler öyle yaparım ama bakalım bu kız da neler yaşıcaz cadı bu biraz gibi geldi bana:))))
buğranında neden gitmek istemediğini bilmiyorum. gelen giden çok oldu kuzenleri annanne yanında hep filan tabi kardeşide var. gitmek istemiyor direniyordu babada biliyorsun zor duruyordu almakiçin mecburiyetten gönderiyordu istemediği için zorlada gönderemedik mecbur olmadığımız için artık. ben ayaklandım ama kaçarı yok annem gittikten sonra buğrişe bakıcak eli mahkum öyle anlaşmıştık ikinciyi yaparken buğraya o bebeğe ben bakıcaktımolumunekankayizsmile

yine kimsecikleri unutmamışsın herkezi anmışsın:))))
canan yazarım demişti ama müsait olamadı heralde. kendi söyler diye bişey yazmadım. eşi gelmiş ama dertleri bitmemişki. eşinin annesi babası borç yapmışlar yüklü bi şekilde eşi yokken. eşide tek çoçuk olduğu için almış bütün yükü gece gündüz çalışıyormuş eskisi gibi borçları bitirmek için. oldukları yerdelermiş yani hiç bir değişiklik yok planladıkları şeyleri yapamamışlar hala anlayacağınız. kızın çilesi bitmedi yani yine koca yüzü göremiyor. ecrinle babasının araları çok iyiymiş ama ona çok sevindim hiç yabancılık çekmemiş ecrin. inş biran önce borçları biterde ayrı eve çıkarlar biran önce girer düzene hayatları.

inşallah rida cım dediğin gibi en doğru kararı almışızdır...valla halen içim rahat değil tam bir gitsin devam etsin zamanla bende alışırım bu duruma inşallah o da alışır...canan ı şimdi hatırladım bende ya başına gelenlerede çok üzüldüm şimdi..inşallah artık son çilesi olur tuğba cım dediğin gibi...

özlemcim dicle üniversitesi 2005 mezunuyum.ne güzel branşdaşız

ay canım çok sevindim inş memnun kalırsınız ve en öenmlisi ela sever eminimki bakıcıdan daha iyi olur ela içinbayanssulusmile

slm gizemcim..memlekete gitmedim canım ama gideceğim Allahın izniyle bu ayın sonuna düğünümüz var..arda nasıl..sen nasılsın, bayram nasıl geçiyor..ben de sizleri öpüyorum tatlım..
ridAcım iyi bayramlar canım anladım canım ben bayrama gideceğini zannetmiştim.biz iyiyiz rida arda ise aynı artık macealarını anlatmıyorum bile)
bayram çok güzel geçti eşim evde olduğu için çok şükür.bende öpüyorum canım

tuğbacım buğrtanın kreşe gitmemsine üzüldüm ya alışmışdıda .neyse hayırlısı olsun.beyza cık ise inş büyüdkçe ağlaması azalır akıllı hanım bir kız olur inş
tuğbacım iyi bayramlar öpüyoprum

BU arada gizemcim sen öğrenciyken 2 ve 3.sınıflardayken hemen hemen bende diyarbakırda öğretmenmişim:) dicle ye de geçmişliğimiz oldu çok...
neyse dur ne sorucam biizm beeş-ndiğimiz kreş hani böyle çok cancanlı değil ama sıcak bir atmosferi var...birde yol üstünde başka kreş vardı içine girip bakmadık zaten kapalıydı da orası çok lüks web de de var baktık sınıflar felan şaşalı işte ne bilim oraya da baksak mı diorum eşime oda ne gerek var hem kalabalık orası felan dedi...görünüşe de aldanmamak lazım da aman anlattım işte...aslında çok gezip kafamı da karıştırmak istemiyorum...

eşim götürüp getiricek yakın zaten...o konuda sorun yok ve fiyatı bize müthiş iyi geldi 450...bakıcımız 600 istemişti:)

sen olsan nasıl olanı tercih ederdim gizem çok gezmeye de vakit yok biliyor musun p.tesi karar varıp vermme gerekecek o kadar acil durumdayız..birde burayı beğendik sahiplerini işte tanıdık da aracı olduya ilgilendiler sahipleri eşim gibi göçmenmiş...ne biliyim ya iyi insnalara benziolardı...tamam sınıflar çok öyle öteki gibi değildir...ama şirin bir villa bahçesi parkı var...

selma seni fahri diyarbakırlı ilan ediyorum ve tekrar bekliyorum.
selma ben olsam bakarım ortamı öğretmenleri kalabalıklığı yemek listesi olaylarını karşılaştırım .ama bu tanıdıksa daha iyi ilgilenebilirler bence şu yaşta fiziki ortamdan ziyade ilgilenmeleri öenmli
benim düşüncem bu sen ne düşünüyosun

eşim götürüp getiricek yakın zaten...o konuda sorun yok ve fiyatı bize müthiş iyi geldi 450...bakıcımız 600 istemişti:)

süper o zaman yakın olması .fiyat uygun bencede bende yarım güne 400 vercektim izmirde ama aşağı yukarı kreşler aynı izmirde de d,iyarbakırda da en fazla 5oo tam gün. ama özel okulların anaokulları 3e yaştan itibaren ve yılda 7 milyara falan geliyor diyarbakırda
dediğin gibi zamanın yoksa buraya başlasın eğer sevmezse veya olumsuz bilşiy olursa değiştitirsin .veya seneye oraya verebilirsin sana daha güzel geliyorsa.ben işlk kreşe alışırken ilgilenmeyi tercih ederim sanırım

aynen canm bizde eşimle sonra o karara vardık...şıklıktan süsten püsten ziyade hem zaten şu anda ela onları çokta anlayacak düzeyde değil...mesela yatakları karşılaştırsam şöyle en basit örnek...bu biizm beendiğimizde yere yakın yataklar var yerden bir karış yukarıda...ötekisinde normal karyola beşik işte ve bizimki uyansa ondna inemez..ve birsürü yatağı koymuşlar bir odaya..biizm baktığımızda en fazla 2 yaş grubu 10 kişi olurken eminim ötekinde bu sayı misliyle fazladır...
birde ilgi konuus var tabi..yemek olayını da öteki web sayfasında yayınlamış fena değil listesi dur sende bak ona renkli şekerler adana gooogleden bakabilirsin...bizimkinin webi yok iptal mi olmuş ne bulamadım...

valla o kadar özledim ki diyarbakır ı içim gitti şimdi sende öyle diyince...inşallah geleceğim birgün...
canm evt fiyat tam gün ve 450 öteki dediim yere bakarsan webe görürsün orası çok daha pahalıdır ona eminim...ya parasından da geçtim aslında önemli olan hangisi iyi olacaksa kızım için...
bakıcı olayını bitirdim kafamda ben ya inşallah bizimki biiz bir şaşırtırda sever kreşi...ah ah neler vermezdim o zaman...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…