2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar nasılsınız?
biz iyiyiz çok şükür vaktim var pc ye oturmaya ama eşime acayip gıcık olmuş durumdayım bütün gün pc de oyun oynuyor kalktığı aralarda bile sinirden oturasım gelmiyor. annem evde günlerdir yanına geçip oturduğu yok. çok kızgınım diyorum ona elbet senin annen de gelicek bende aynısını yapıcam diye. oturucam bütüngün pc başına. söylenirsede dicem annem burdayken oğlunda öyle yaptı. neyse işte bu akşam artık içerde oturayım dedi bende bi bakınayım dedim. yine uğrarım bi ara öptüm herkezi....

tuğba cım ben onu çıkarmadım iştez zam konusunu konuştuk karara vardık...yani işten çıkarma gibi bir durum söz konusu değil...ama ben söylediklerimde alınılacak bir taraf göremiyorum...neden alınsın kendince işi düzgün yapıyorsa birde ısrarla ben geçen sene sizden çok memnundum dedim durdum...

kızlar bugün eşim bakıcıyı aradı iki gündür gelmior...beni öyle mağdur etti...işi bırakacağını söylemiş...bana çok alınmış çok kırılmışşşben ona nedne kul hakkı demişim...eşimdi öyle pattan bırakamazsınız biz birini bulalım öyle ayrılın dedi..o zamana kadar gelin dedi.gelirim demiş bakalım...ama artık açıkçası alttan alıp aman devam edin de diyemem...ben bu kadar alınacağı ne dedim ki...kızımı bırakıyorum ona bişey de diyemeyeceksem ne yani...bizde dedik etrafa bakalım inşallah biri çıkar...dua edin kızlar bana....

selmacım çok uzun okuyabilirsem inşallah yorum yapacağım canım..kızlar hepinizin Ramazan Bayramı mübarek olsun..Allah nice ramazanlara erdirsin inşallah

kızlar merhaba bayramınız kutlu olsun sağlıklı güzel nice bayramlart dilerim ailenizle sevdiklerinizle

selmacım onlie sin şimdi nasılsın üzüldüm bakıcınla sorun yaşamana zaten ilk günden sorunluydy çokda havalı yani boşver iyiki kendi bırakmış inş daha iyisini bulursun kreşi düşünsene yalnız elacıkda evde iyi olur ona

evet evet olayı çözdüm canım ama değerlendirmem değişmedi valla havalarından geçilmiyor o başka teklif falan almış zaten bence olay odur hiç kendini üzme sen ne demişsinki

selma arda da bezde ben vercektim istemedi bir dene bence ela alışırsa çok iyi olur orda tuvalet eğitimi de veririler rahat edersin ama iyi bir kreş bulman önemli yemesi düzelir daha çok konuşur daha mutlu olur orta yaşlı bir bakıcının ela ya ne faydası var ki

bak kafamı karıştırdın canım şimdi
ama bu durumda ela yı sabah erken bırakmamız gerekecek..birde benim gelişim saa4 buluyor çok değil mi bu süre daha çok minik geliyolar bana...sen ne yapacaksın...

selmacım önemli olan elanın alışması tabiki ağlayacak ama alışırsa rahat edersin. en azından bakıcı kaprisi çekmezs,in
beni sormuşsun selma arda yazın kreşe çok tepki verdi şimdi okula ben götürüyorum ama okul açılınca görümcem gelir veyA biz oraya götürürüz 1 kasımda annemler gelcek arda için marta kadar kalacaklar ben o arad şubatta tekrar kreşi dneyecem yine çok tepki verirse hiç amam hiç istememe rağmen bakıcı tutacam

selma tabiki tam gün fazla ama yapacak bişiy yok.kaçta okula gidiyosun eşin kaçta çıkıyor evden

eşim 8 de evden çıkıyor ben daha erken...ben 4 te geliyorum yani ben daha erken...
bende şunu düşündüm sen bunu yazınca şimdi eğer bir bakıcı bulursam güvenebileceğim en kötüsü şubata kadar öyle devam ederiz...o zaman denerim kreşi yine ela da büümüş olur...aslında isterim kreşi ama zaman olarak çok geliyor bana...yarım gün olsam hiç düşünmezdim...gizem ne zormuş ya...valla ömrümden ömür gitti bugün...

aslında bir yerde de kreşi isterim ela nın konuşmasına faydası olur die...dediğin gibi orta yaşlı kadın napsın ela ya..
valla şaşkınım ya..

X