Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Kızlaaar günaydın. kahvaltımı ettim. bu hafta çok yoğunum ödevlerim, quizlerim var hep. gelecek hafta da vize haftası. çok sıkışığımmmm. bugünkü derslerden birinin quizi varmış bugün haberimiz oldu. bugün çok gelemeyebilirim. görüşürüz.

Gunaydin Ozlem'cim.. Iyi dersler
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hiç denemedim canım. Nasıl yiyeceğiz, özel bişey yapılıyo mu?
Tarçın da öneriliyor.

Oldugu gibi yikanip nyeniyor, tadina alismak gerek. Ben pek yiyemiyorum.

Grupta biri önceden tarif vermisti ama seker hastalarins önerilmiyor sanirim.
Elmayi rendeliyorsun icine tarcin döküp bir alu folyoya sarip firinda pisiriyorsun, sonra afiyetle yiyorsun ama saat 15den önce yenilmesine dikkat. Grubun yasaklarindan saat 15ten sonra meyve yemek

Son düzenleme:

Teşekkürler 💋💋💋

Selam kızlar kahvaltıdan hemen sonra uyumayayım diye biraz oyalandım şimdi yatıyorum akşama görüşürüz

Selam kizlar konferanstayim bugun iyi gecti diyet konusunda ins. Aksamda guzel gecer

KızLar beni bugün pas geçin diyeti bozdum mecbur kaldım yarın yeniden başlarım moralim çok bozuk işle ilgili önemli sorunlar var ((

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

KızLar beni bugün pas geçin diyeti bozdum mecbur kaldım yarın yeniden başlarım moralim çok bozuk işle ilgili önemli sorunlar var ((

Off bizimde denetlememiz var. Çok gergin bir gündü.

Slm sen halledersin aksamida Burcu.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Evde yemek yok annem yapmistir umarim bisiler ozle ya yoksa yogurda talim ama suan felaket acim biraz kavrulmamis findik alcm

Slm kızlar ya kızın bana 😣 annem yanıma 5 ekler koymuştu okuldan geldim azönce cok yorgundum ve kan şekerim iyice düşmüştü bende hepsini yedim...üstüne leblebi yedim....süpürge fln yapıcam şimdi işlerim var spor yapayım desem kolumu kaldırıcak halim yok ne yapsam şimdi bana biraz akıl verin nasıl telafi edebilirim bu hatamı ?????

Lahmacun 4 tulumba bi çiğköfte iki lokma döner Yedim zaten moralim çok bozukru bi de diyet gitti ya çok üzgünüm hastaneye geçmek zorunda kalıcam bu gidişle iş hayatımda berbat ((

7.30
1 dilim tb ekmek
zeytinyağıyla yapılmış tek yumurtalı omlet(ıyy çok igrencti )
3 zeytin bi iki parça köy peyniri

9.30 şekersiz nescafe
10:30 2 çk yogurt

12:00 et sote bir dilim ekmek
2 baklava ((

15:00 bir kase yogurt 3 kayısı bir galeta

18:00 bi küçük tabak mantar sote
salata

+1 lt su+120 yürüyüş

Sabah (10:30)
1 haşlanmış yumurta
2 siyah zeytin
Bir parça kaşar peynir
Yarım domates
1.5 dilim kadar ekmek
1 büyük bardak çay
6-7 fındık

13:10
2 kuru kayısı

Öğle (14:30)
1 tabak nesfit + süt

Akşam (18:00)
1 kase mercimek çorbası
Biraz arnavut ciğeri (patatesliydi)
1 kase cacık

2.25 litre su

Baklava olmamış. Suyun az, uyuyana kadar artırmaya çalış onu da. Onun dışında sorun yok bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…