Yeni evliyim eşim benden kaçıyor

İşte böyle kul köle hizmetçi olmaman gerekiyo canım.

Bi kadın nasıl değerli olur yani ne yapmam lazım. Kamuda çalışıyorum para sıkıntım yok zaten çok şükür. Yani daha 1.ayımda bunları sorduğuma inanamıyorum ‍♀
Ablacım öncelikle hayatın, evliliğin müşterek olduğunu kabul et. Niye her gün jartiyerle yatıyosun öyle bi dünya yok mesela? Giy pijamanı yat adam sanki yunan seks tanrısı yağlı heykel gibi mı giriyo yatağa?
Yemeği eksik etmiyim temizlik tam olsun ay kahvaltısı olsun diye niye çırpınıyosun? Esas onun sana demesi lazım sen makine misin robot musun neden uğraşıyosun kendi etmedğin kahvaltı için yat uyu biraz daha işe gideceksin diye. Ama bunu demeyen adamda da sorun vardır. Her şey tam olsun değil senin görevin sorumluluğun
Böyle gidersen sen kendi hizmetçi ve seks görevlisi yaptığınla kalırsın. Aç bu sitedeki konuları oku bir boş zamanında biraz gözünü aç

Eşofmanla gezsem iyice uzaklaşır mı diye tedirgin oluyorum
Giy Eşofmanı kendi sağlığın her şeyden önemli yeni evliyim diyorsun üşütmemen gerek bu yüzden ileriki dönemlerde açık açık konuş bazı şeyleri sonuçta o senin eşin kendini nasıl değersiz hissettiğini falan anlasın iyice

Haklısınız peki hangi başlıklara bakmam gerekiyor ben zaten çok konuşan biri değilim hep ailemin yanında yaşadım. Eşim aksine kaç yeri gezmiş çok gözü açık biri

Dün konuştum daha doğrusu gece ağlarken farketti her şeyi anlattım bu iş böyle olmaz biz daha 1 aylık evliyiz ben kendimde sorun arıyorum dedim. Haklısın yani ama şöyle böyle bir sürü şey dedi. Şimdi de daha sarılmaya öpmeye çalışıyor ama benim hevesim kaçtı gibi onca ağlamadan sonra

Evde normal kıyafetlerinizi de giyin yahu kendinizle zorunuz mu var?
Evliliği sadece eşinizi memnun etmek gibi algılıyorsunuz.
Sabah 6'da kalkıp kahvaltı hazırlayıp, aksam çeşit çeşit yemekler yaparken eşiniz ne yapıyor? Sizde çalışıyormuşsunuz. Eşinizin ne çabası,katkısı var hayatınıza? Bu kadar eş odaklı olmanın size hiçbir faydası olmayacak günün sonunda.

Namaz kılıyor zevk suyu gelince namaz kılaması zor oluyor öyle mi? Yemekte fazla kaçırdı derken o kısmı anlamadım çok mu yedi?

İki dakika duş alıversin üşengeç adam

Gusül abdesti alacak . Oda ne kadar bide kendini yıpratma değmez kız valla değmez yok herseyi tam olsun yok farklı kahvaltılar olsun niye uğraşıyorsun . Hatta yardım iste nasıl alistirirsan öyle gider . Sende birtaneciksin

Elinden geldiğince yardım ediyor tabi ama iş yükünün çoğunluğu bende tabi. Gerçekten bugün güzelce rahat eşofmanımı sweetimi giyicem canıma yazık

Haklısınız sırf Allah rızası için yapıyorum ama böyle yaptıkça da kendi hakkıma giriyorum sanırım

Konuştuğun iyi olmuş oda hatasını anlar umarım bu erkekler gerçekten ne istiyor anlamış değilim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…