Yeni evliyim eşim benden kaçıyor

Kızlar merhaba. Evliliğimle ilgili hiçbir tanıdığımla konuşmak istemediğimden buraya yazmak istedim. 1 aylık evliyim. Eşimle farklı şehirlerde görev yapıyorduk eş durumundan dolayı onun olduğu şehire tayinle geldim. Evliliğimin ilk günleri çok güzeldi. Sonra eşim benden kaçıyormuş gibi hissetmeye başladım. Namazına çok dikkat eden biri. Ne zaman sarılmak öpmek istesem çoğunlukla itiyor. Zevk suyu geliyor namaz kılamıyorum o yüzden diyor. Gece oluyor öpüyorum kokluyorum yarın iş var duşla falan uğraşmak istemiyorum diyor. 1 aylık evli olmamıza rağmen 3 günde bir ilişkiye giriyoruz. Geçen de dışarıda yemek yedik o da biraz fazla kaçırdı herhalde ağırlaştığını söyledi. Gece oldu sarılıp uyuyayım diye düşündüm beni bugün idare et daralıyorum üstümde ağırlık var dedi. Her gün alışkın olmamama rağmen jartiyerle saten geceliklerle yatan biriyim. Her gün sabahın 6’sında kalkıp yemememe rağmen onu kahvaltısız göndermem farklı yemekler yapmaya çalışırım. Zaten tüm herkesten uzaktayım o da böyle yapınca çok zoruma gidiyor artık. İster istemez daha fazla temas daha fazla ilgi bekliyorum şu aralar. Bu konuyu konuştum cidden zevk suyu geliyor namaz kılmam zorlaşıyor gece de geç saate kalınca uyanamıyorum falan dedi gönlümü almaya çalıştı. Ve tabi ki her şey eskisi gibi devam ediyor. Sürekli ona sırnaşıyormuşum o kaçıyormuş gibi hissediyorum gururum çok inciniyor. Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum çok mu hassasım bilmiyorum tecrübelerinizi dinlemeye talibim🥺
Ben uykuyu seven biriyim (şimdi bebek var su an her şey tepetaklak) 11 dedin mi uyumam lazım işte zorlanıyorum yoksa.
Mesela 6-7 de yemek yediniz.
Bekleyin sindirsin.
Yatsı okunsun kılsın namazini sonra birlikte olun vakitlice duşunuzu yapın yatın.
Ya da yatsı zaten saati uzun birlikte olun kalksın gusül alsın namazini kılsın uyusun.
Ben eşimle bebekten önce anlaşmıştım çok erken uykum geliyor vakitlice birliktelik olsun banyomu yapayım saçımı yapayım sabah işte sorun olmasın diyordum mantığına uyduğu için sorun çıkarmıyordu
Açık açık anlatın bence düşünmedi heralde mantık kuramadı erkekler bizim gibi pratik düşünemiyor uzulmeyin

Yeni evliyken kafama göre pijama giydim ve her gün birliktelik oldu. Gerçekten şu emeğinize karşılık(her gün rahatsız jartiyerleri giyiyor olmanız) zevk suyum geliyor lafı sinirimi bozdu.

Ben uykuyu seven biriyim (şimdi bebek var su an her şey tepetaklak) 11 dedin mi uyumam lazım işte zorlanıyorum yoksa.
Mesela 6-7 de yemek yediniz.
Bekleyin sindirsin.
Yatsı okunsun kılsın namazini sonra birlikte olun vakitlice duşunuzu yapın yatın.
Ya da yatsı zaten saati uzun birlikte olun kalksın gusül alsın namazini kılsın uyusun.
Ben eşimle bebekten önce anlaşmıştım çok erken uykum geliyor vakitlice birliktelik olsun banyomu yapayım saçımı yapayım sabah işte sorun olmasın diyordum mantığına uyduğu için sorun çıkarmıyordu
Açık açık anlatın bence düşünmedi heralde mantık kuramadı erkekler bizim gibi pratik düşünemiyor uzulmeyin
Anladım çok teşekkür ederim

X