Yeni evliyim eşim benden kaçıyor

Toplamda 1 aylık mı evlisiniz ?

Biraz sesimi yükseltsem ya da bi konuda rahatsız olup sessiz kalsam evin huzurunu ben kaçırmış oluyorum. Ben ne hayallerle evlendim hayal kırıklığına uğruyorum diyor. Rahatsız olduğum konuları bile söylemekte çekiniyorum evin huzurunu bozdun mutlu musun diyecek diye

Siz mutlu olmadığınız sürece evde huzur falan olmaz. Siz bozun huzuruki , o düzeltmek zorunda kalsın. Sesinizi yükseltmenize gerek yok , dini kulllanıp açıklayın. Sen huzur istiyorsan ilk önce benim huzurumu tatminini sağlayacaksın, eğer ki hayır diyorsan , gel hocaya soralım kim haklı diye. İş sesSi kaldıkça bu adam sizi ezer, o yüzden sesinizi çıkarın ve huzuru bozun.

Bir hafta boyunca hiç bu konuyu siz açmayın bakalım, kendisinin istemesini sağlayın ve aynı politikayı uygulayın :) kaçan kovalanır hahaha

Söyleyin ben de helal yoldan cinsel isteklerimin tatmini için evlendim ama kocam bunu karşılayamayınca çok hayal kırıklığına uğradım , beni hizmetçi almadın, eş aldın deyin.

Söylediği bi lafa çok kırılıyorum hiç konuşmak içimden gelmiyor. Senin sessiz kalman beni çıldırtıyor diyor yatağa bile küs giriyor. Konuş ki çözelim sessiz kalıyorsun diyor. Ben de küs uyuyamadığımdan bi şekilde gönlünü alıyorum

Hayal kırıklığına uğruyormuş bak ya bu söz üzerine siz nasıl sakin kalıyorsunuz basbayağı manipüle ediyor sizi. Anlattığınız şeylere bakarsak sizin evde devamlı eşinizin dedikleri ve istekleri gerçekleşiyor, asıl sizin için hayal kırıklığı olmalı bu evlilik. 5 dk duş almaya üşendiği için karısından kaçan erkek vs sabahın köründe kalkıp kocasına kahvaltı hazırlayan kız. Bence kendinizden fazla ödün veriyorsunuz. Devamlı jartiyer seksi pijama şahane kahvaltılar yemekler falan beyefendi çok şımarmış. Dengeyi sağlamanız ve kendinizi de önemsediğiniz bir evlilik düzeni oturtmanız gerekiyor sanki

Siz hata üzerine hata yapıyorsunuz. Açık olun söyleyin. Hayatta en az çekinmeniz gereken insanla açık açık konuşamıyorsanız , bu nasıl evlilik .

Daha 1 aylık bir evlilikte ne çabuk bu noktaya geldiniz şaşırdım açıkçası. Çok dindar olması cinsellikten bu denli uzak olmasını açıklamıyor kanımca çünkü alakası pek yok siz esi olarak helalsiniz duş almaktan vs üşenmek çok ilginç bir yaklaşım ne planlıyor acaba eşiniz 3 günde bir ya da haftada 1 falan mı hem de yeni evliyken?

Ee doğru karşıdaki niye küsmüş ne bilecek adam benim bı tanıdığım var küsüp küsüp dururdu yahu ben nereden bilicem senin niye küstüğünü ama bana gelip dese bak ben senin şu huyunu sevmiyorum neler yapabiliriz dese ben elimden geleni yaparım belki de o yaptığım hatanın farkında bile değilimdir kimbilir

Bak 2 senedir evliyiz yeni evliyken her fırsatta yapardık bazen 3 bazen 2 ama tek bir gün hatırlamıyorum boş geçen. 5.ayimda hamile kaldım isteyerek sonra tabi sekteye uğradı bebek belli bir seviyeye geldikten sonra suan haftada 4 veya 5 yani farkı anlamak için söyledim kiyaslamak için değil yanlış anlama bu şimdiden böyleyse yani bunun sonu nereye gider diye düşündüm bir an

İşte bence de doğrusu sizinki

Sessiz kalıyorsam kırılmışım demektir yani bi erkek olarak bunu anlaması lazım diye düşünüyorum

Evet yani ben de şaşırdım cinselliğe çok önem veren biri olarak biliyordum

Benim hiç sevgilim olmadı. İlk sevgilim eşim ve nasıl yapacağım ne yapacağım hiç bilmiyorum her şeyi onda öğreniyorum. Bi erkeğe nasıl davranılmalı hiç tecrübem yok. O yüzden yani yemeğini falan elimden geldiğince eksik etmem hep farklı şeyler yapmaya çalışırım. Yani neyin doğru neyin yanlış olduğu konusunda hiçbir fikrim yok

O sirada regl agrilarimdan da mütevellit donunu imanina kadar cekmis ben:)

Yeni evlisiniz, gunde 50 kere dus almayi sorun etmemesi lazim bu adamin, baska sorunlar var gibi...
Ya esas her gün işe giden adamın duş almaktan kaçmaması lazım sanki rapunzel gibi sırma saçlarına 2,5 saat dyson teknolojisiyle şekil vermeden uyuyamıyor duştan sonra. Erkek be kaç dk’sını alacak hem daha sağlıklı uyku çeker.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…