Yeni evliyim eşim benden kaçıyor

Ben uykuyu seven biriyim (şimdi bebek var su an her şey tepetaklak) 11 dedin mi uyumam lazım işte zorlanıyorum yoksa.
Mesela 6-7 de yemek yediniz.
Bekleyin sindirsin.
Yatsı okunsun kılsın namazini sonra birlikte olun vakitlice duşunuzu yapın yatın.
Ya da yatsı zaten saati uzun birlikte olun kalksın gusül alsın namazini kılsın uyusun.
Ben eşimle bebekten önce anlaşmıştım çok erken uykum geliyor vakitlice birliktelik olsun banyomu yapayım saçımı yapayım sabah işte sorun olmasın diyordum mantığına uyduğu için sorun çıkarmıyordu
Açık açık anlatın bence düşünmedi heralde mantık kuramadı erkekler bizim gibi pratik düşünemiyor uzulmeyin

Yeni evliyken kafama göre pijama giydim ve her gün birliktelik oldu. Gerçekten şu emeğinize karşılık(her gün rahatsız jartiyerleri giyiyor olmanız) zevk suyum geliyor lafı sinirimi bozdu.

Anladım çok teşekkür ederim

Baktı adam kadın çok istekli bahane uydurmaya başladı ya sertleşme sorunları var yada etken nodalma o yüzden ilişkiden kaciyor

Ya madem dini inancı ve görevi çok önemli ( tabi ki olabilir sorun değil asla), duş almamak için karısına sırt çevirmek, itmek kırmak incitmek çok önemli neden evleniyor bu adamlar.
Kendilerini dinine adasın bekar yaşasınlar.

Ya da kendi goruslerine inançlarına uygun bir kadınla evlenmiyor.
Kadınlar başlarına bela oluyorlar…

Kadın alev alev yanıyor koca bekliyor… Namazım, yıkanmak, çok ağırlaştım havalarda uçuyor. Bahane aradıktan sonra dolu…

Dine bu kadar bağlı olan insan , karısının talebini geri çevirmenin dinen hoş karşılanmadığını da bilir. Adam için namaz abdest palavra bence. Gönlü cinsellikten geçmiş.

Dine bu kadar bağlı olan insan , karısının talebini geri çevirmenin dinen hoş karşılanmadığını da bilir. Adam için namaz abdest palavra bence. Gönlü cinsellikten geçmiş.
Aynen…
Ama kocası dine adamış kendini ya….
Keşke evlenecegine çilehaneye kapasaymış kendini… Bol bol ibadet ederdi.

Kadına yapmak istemiyorum demiyorda, bilmemne suyum geliyor diyor bak bak yalana kendine toz kondurmuyor…

Üzgünüm ama bir aylık evlilikte üç günde bir sevişmek bana hiç mantıklı gelmedi. İlk yıllar çok ateşli olunan zamanlardır ve kadın da erkekte ekstra fazla ister. Yeni evlilerin evine ilk bir yıl yatıya gidilmez deniz sırf bu tarz durumlardan dolayı. Siz nikahlı bir çiftsiniz bu size helal ve helal olandan kaçan adam bana onda bir sorun varmış gibi hissettiriyor. Eşinizin ağzının içine bakarsanız o da sizi keyfine göre kullanır. Zevk suyunun gusülü bozduğunu bilmiyordum araştırıp düzenleme yapıcam ancak çok mantıksız.
Kendi karını helalini sarılıp öpüp uyumak hangi dinde kötü allah aşkına dini bütün biri açıklasın bana ? Cidden bilmediğim için soruyorum. Boşalma olmadığı halde ????
Siz artık eşiniz için hareket etmeyi bırakın. Sizi rahatlatamıyorsa siz de onu rahatlatmayın. Dinen bile erkek rahatlatılır kadın boş bırakılır diye bir ibare bilmiyorum ben. Kendinizi onun canı istediği rahatlatan evini temizleyen yemeğini kahvaltısını hazırlayan bir ev ve seks robotluğundan çıkartın. Kendi değerinizi kendiniz belirlersiniz.

Madem haftada bir istiyormuş ne gerek varmış o kadar uğraşıp evlenmesine ? Haftada biri vücudu bile kendi kendine rüyalarla falan halleder. Eve hizmetçi niyetiyle almış sizi haberiniz yok. Çok rahatsız etti beni bu durum. İlk aylar sürekli temas etmek istersin eşine. Sürekli kucak kucağa dip dibe hep sevişilmese bile hep öpüp koklaşarak geçirirsiniz. Normal algılananı bu ne yazık ki. Eşinizde bir tuhaflık var

Şehvetle gelmedikçe gusül değil namaz abdesti bozulur diye biliyorum ben de. Eğer şehvet işin içine girerse gusül lazım.

Şehvetle gelmedikçe gusül değil namaz abdesti bozulur diye biliyorum ben de. Eğer şehvet işin içine girerse gusül lazım.
Teşekkür ederim. Dini açıdan bazı şeyler çok muallak benim için belki konu sahibini daha iyi anlamamı sağlar diye sormuştum.

Bilmiyorum abdestini bozsa bile sırf helalinle keyif çatabilmek için bile değer. Günde isterse 10 kez duş almak zorunda kalsın. İnsan duş aldığının derdine düşmemeli

Rica ederim bende daha önce araştırmıştım güvenli kaynaklardan. Yani banada saçma geliyor duşu bahane edip cinselliğe yanaşmamak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…