Vajinusmusu yenenler/yenmeye çalışanlar (egzersiz yapanlar)/yenip anne olanlar

Doktora gitmeden çözmeye çalışıcam ben aklımdakileri uygulamaya koycam iki aylık evliyim daha her şeyi denemedim bakalım gerek kalmaz inş doktora
İnşallah kalmaz canım. Biz 1 yılımızı verdik baktık olmuyor doktorda bulduk çareyi. Tez zamanda kurtulursunuz inşallah.

Ben de vajinusmus tan muzdaripim. 3 yıldır evliyim. Şimdiye kadar çocuk istemediilgimiz için bunu sorun haline getirmemiştik. bi kaç ay önce çocuk istemiyle doktora gittim vajina muayenede acidan çılgına döndüm doktor spekulum u sokmak için baya çaba gösterdi ama girmedi ve o zaman bana böyle bi hastalığımın olduğunu söyledi. Ben belki de anatomik bi sorun vardır diye düşündüm darlık olduğunu düşünüyordum ki hala öyle düşünüyorum çoğu zaman. başka bi doktora gittim acı çektiğimi ultrason la bakmasını istedim yine de zorla vajina muayenede yapmak istediğini söyledi yoksa hiç bakmam dedi tekrar o masaya yattım titreye titreye bu sefer spekulum biraz daha girmiş olacak ki kanadı ama inanılmaz acı çektim kemiğim kırıldığında bile bu kadar açımamisti. Şimdi hormon testleri veriyorum en azından bu sorunu çözene kadar hormonlarımda da bişey varsa halledeyim diye. Bu sorunun devlette çalışan doktorlarla halledemeyecegimin farkındayım kutahya da yaşıyorum ve intte araştırma yaptım sadece bu konuda çalışan ebru aslan diye bi doktor varmış bu doktora giden faydasını gören var mi.. buradan takip edip egzersizlere biran önce başlamak istiyorum Allah hepimizin yardımcısı olsun

Ne yapacağımı bilmiyorum belki bi anatomik bozukluğum var ama bunu bile ogrenemiyorum en azından bunu öğrensem bu bile bi başlangıç olur tedavim icin
neden anatomık bozukluk diye düşünüyosun ben de vaji.den 1.5 yıl çektim. lanet illallah bişey. direk ilgili bi doktora git ve kurtul. tek yapman gereken bu.

Ne yapacağımı bilmiyorum belki bi anatomik bozukluğum var ama bunu bile ogrenemiyorum en azından bunu öğrensem bu bile bi başlangıç olur tedavim icin
Anatomik problem var midir diye ben de iki ayrı doktora gitmiştim ama bana yaptığı tek şey iki eliyle çekiştirip yakından bakmak bir de incecik Çubuk soktu bişey yok dedi ikisi de sizdeki şeyden kullanmadı

Yaklaşık 5 yıl bende bu kabusu yaşadım çokta istemiyerek görücü usulü evlendim yani olmasada olur kafasındaydım ama artık kadın olarak gururum incinmeye başlamıştı psikolojik olarak yıpranmaya başladığımı hissettiğim anda bişeyler yapmam gerektiğini düşündüm ve adım adım plan yaptım öncelikle işten çıktım ve kendime vakit ayırdım sonra doktor araştırdım 4 hastaneye gittim devlet dairesi gibi ordan oraya yönlendirdiler ama pes etmedim ve doğru adresi buldum sonunda, İstanbul tıp fakültesi hastanesi cinsel disfonksiyon polikliniğinden randevu aldım ve tedavim yaklaşık 3 ay falan sürdü doktorum kadındı şeffaf bi aparatları var farklı boylarda bunlarla egzersiz yaptık birlikte sonra aparatı bana verdiler evdede egzersiz yapmamı ve günlük tutmamı istediler bende kendimi iyi hissettiğim zamanlarda kasmamak için mastürbasyon yaparak egzersiz yaptım aynı zamanda eşime, hayata olan kızgınlıklarımı, üzüntülerimi günlüğe döktüm seansları aksatmadım her seansta aparatın boyu biraz daha büyüdü ve bigün kendimi bu hastalığı yenmiş olarak buldum. arkadaşlar evliliğimin bu 5 yılında çok kez eşimden şiddet gördüm boşanma safhasına geldik bu evlilikle ben başardıysam emin olun sizde başarırsınız. Bende çok araştırdım yorum okudum umutsuzluğa düştüm bu yazıyı birilerine umut olabilmek adına yazdım umarım faydalı olur.

randevu alabileceğiniz link ==>> http://itfrandevu.istanbul.edu.tr/RandevuLogin/Login?ReturnUrl=/

Ben de çok şükür evliliğimin 5,5-6. ayında yendim. Sorularınız olursa beklerim :)

Sen neler yaptin canim ve ne kadar surede yendin?

Öncelikle çok üzüldüm, geçmiş olsun tatlım. Sakın endişeye kapılma. Halledeceksin sen de :)

Kendimden bahsedecek olursam evlenmeden önce hiç yapamam edemem gibi korkularım yoktu. Ve o dönem Amerika'da bulunmak zorundaydık iş için.Bu nedenle ailemden arkadaşlarımdan uzak kaldım. Doktora falan da gidemedim. Ve kendim bir şekilde bunu aşacağım dedim. Kadınlar Kulübü başta olmak üzere birçok siteden benimkine benzer yaşanmış hikayeleri okudum.

Benim sorunum korku değildi. Çünkü her şey başta gayet normal başlıyordu, eşim de çok anlayışlıydı. Tam birleşme anında acıyor gibi hissediyordum hatta bundan emindim diyorum.. Ama şimdi dönüp bakınca bunun tamamen psikolojik olduğunu düşünüyorum. Şu an bırak acımayı , yeri geliyor yağ gibi kayıyor :)

Süreyi sormuşsun, yaklaşık 5,5 - 6 ay sürmüştü. Neler yaptım dersem de açıkçası parmak egzersizlerini denedim önce ama bana göre değilmiş. Tuhaf hissettim soğudum. Sonra düşündüm ve dedim ki "benim ıslanma sorunum yok, eşim de anlayışlı. Neden aparatlarla uğraşayım, üstelik birbirimizden uzaklaşmamış oluruz". Böyle böyle 5 -6 ayın sonunda deneye deneye oldu. Bu arada tek dikkat ettiğim noktalar şunlar oldu.

1- İyice ıslanmadan kesinlikle denemedim
2- Tam birleşme anında nefes alıp, sanki oranın büyüdüğünü hayal ettim.
3- Hayal ederken de su kaydıraklarında insanlar nası yağ gibi kayar, ben de sanki o benim vajinamdan daha küçükmüş de rahatça girebilecekmiş gibi düşündüm.

Çünkü ben sıkıntımın tamamen psikolojik olduğundan emindim kendimce. Şu an hiçbir sorunum yok. Çok da mutluyuz eşimle. Umarım siz de bir an önce atlatırsınız. :)

Cok sevindimm canim insallah yasamadan once insan emin olamiyor ama atlatan her kadin bu muymus diyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…