Vajinusmusu yenenler/yenmeye çalışanlar (egzersiz yapanlar)/yenip anne olanlar

Sezeryandan sonra artık normal doğum olamıyormuş diye biliyorum ammaaa...

Hımm gözünüz aydın peki Başlarda hamikelikte sorunlar olmasının sebebi neydi acaba spreyler kremler falan olabilir mi bu konuda kararsız ve Tedirginim de..?

1.5 gün boyunca neler uyguladı doktorunuz ?

Üstte olmak en rahatı deniyor ama komik olacak da ben yerini tesbit edemiyorum eşim de sinirleniyor buna bunda hiç zorluk yaşadınız mı benim gibi

azimli8080 senle aynı durumdayız. sanırım yanlış yerde geziyorum ve canım acıyor

azimli8080 senle aynı durumdayız. sanırım yanlış yerde geziyorum ve canım acıyor
Benim ennnn büyük sıkıntım bu becerip bulamıyorum ama bi yerde okuduğum bir yoruma göre gezinirken çukur gibi hissediliyormuş en yakın zamanda bu bilgiyi kullanıcam bakalım sen de dene bakalım inşallah bulur yeneriz geçer arttık bu zor günler hepimiz için arkadaşım ...

Üstte olmak en rahatı deniyor ama komik olacak da ben yerini tesbit edemiyorum eşim de sinirleniyor buna bunda hiç zorluk yaşadınız mı benim gibi
Çok zorlandim canım hatta iki sene hiç ilerleyemedim üstte yine canım aciya acıya altta deniyordum. Ama üstte sabırlı ve milim milim derin nefes alip vererek ilerlemek lazim. Asla ilerlemiyor diyip pes etmemek lazim o duvar gibi yere gelince yavaş yavaş ileri geri yapsin eşin alttan sen kendini salacaksin bir süre sonra. Zaten orasi ufacik bile aralaninca gerisi boş torba gibi giriyor hissetmiyorsun bile. Ama dediğim gibi en az 5 dakika mucadele etemden pes etmeyin bir ekre girince guveniniz gelecek zaten sonra ne demek istedigimi anlayacaksiniz

Ben geceden sabahlara kadar denemeye hazır oluyorum ama malesef eşim bir denemeden fazlasına tahammül edemiyor ve bırakıyor.Soğumak istemiyorum yarın tekrar severiz diyor.Ve dur,ilerle,kal yönlendirmelerim ona Saçma sapan geliyor yaşı büyük çok deneyimi vardır eminim ilk kez böyle bişeye rastlamış en büyük engel malesef eşim ..

vajıyı yeneli 1 yıl olucak üstte olma olayını bende bitürlü beceremiyorum. bulamıyorum sanki olmuyo bi türlü.halbukı öyle daha kolaymış ve hakimiyet sende olduğu için rahatmıs. sankı öyle cok canım yanıcak gibi hissediyorum.

Kizlar bende bu illeti 4 gun once yendim ustte bende yapamadim malesef hangi pozisyonda rahat hissediyorsaniz oyle yapin . Bu arada sormak istedikleriniz var
Ise cevaplamaya hazirim
Ayyyy maşallah tebrikler darısı Başımıza egzersizlerle mi yendiniz siz de ?

Malesef eşine burada çok iş düşüyor canim. Sabırlı olması gerek sen dur dedigin yerde durmalı vazgeçmeden sen her hazır oldugunda o da hazır olmalı. Ben iki sene yasadim vajinismusi kocam bir kere of bile demedi. Hep ben agladim o beni sakinlestirdi ben istemeyince asla üstüme gelmedi. Çok şükür sabrina degdi kurtulduk. Hani herkes diyor ya çok kolaymis nasil yapamamisim gecen zamanima yazık diye. Gercekten öyle bir kere yapinca anlarsin. Kesinlikle beyninde kurguladigin acı olmuyor bu mu yani diyorsun:) dedigim gibi bol kayganlastirici sürüp üste cik ve elinle yonlendir zaten biraz girişi bulunca gerisi yavaş yavaş derin nefes alip vererek ve her ne olursa olsun milim milim ilerleyerek birden bosluga düşerek gerçekleşiyor. Insallah başarırsiniz cok kötü bir durum Allah kimseye yasatmasin

Kesinlikle altta yapmaktan on kat daha kolay canim. Ben de altta yendim vajiyi ama birkac ay sonra hep aynı pozisyon olunca hala atlatamadim mi acaba diye düşünmeye başladım. İki arkadasim beni cok okna etmeye calistilar doktorum da üste gecmelisin dedi uzun israrlar sonucunda denemeye karar verdim baslangicta canim yanacak gibi hissettim ama biraz baskı uygulayayim dedim bi baktim şıp diye içine düştü:))) o zamandan beri her defasinda önce üstte yapip ondan sonra farkli pozisyonlara geciyorum

Malum dönemdeyim ve bu teknikleri hiç denememiştim sabırsızlıkla bekliyorum zamanı gelince denicem nefes al ver ıkın tekniklerini.. Peki kayganlaştırıcıyı ikimize de mi sürmeliyiz ? Bir de kayganlaltırıcı ile uyuşturucu sprey beraber kullansam mı ? onu da çok öneriyorlar

2 yıl oldu bu illeti yeneli. Şimdi ise 6 aylık prensesim var. Inşallah tez zamanda kurtulursunuz kızlar. Sakın pes etmeyin ve ertelemeyin yoksa yenilmiyor bu hastalık.

2 yıl oldu bu illeti yeneli. Şimdi ise 6 aylık prensesim var. Inşallah tez zamanda kurtulursunuz kızlar. Sakın pes etmeyin ve ertelemeyin yoksa yenilmiyor nu hastalık.
Gözünüz aydın tşk ler..merak ettiğim şey jeller kremler uyuşturucu spreyler sonradan bir sıkıntı yaratıyor mu rahimde ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…