Vajinusmusu yenenler/yenmeye çalışanlar (egzersiz yapanlar)/yenip anne olanlar

Kizlar bendede olmuştu hatta doktora filan gitmistim simdi atlattim. Herkesin atlatmasi dileğiyle.

Merhaba arkadaşlar 1 yıllık evliyim. Kızlık zarım 3.gün bozuldu ama çok ağladım acımadığı halde.kasılmaktan mahvoldum. İlk 6 ay doğru düzgün ilişkiye girmedim. Hep yarım giriyordu. Sonra emla sürdüm o çok işe yaradı ve girdi. Onsuz denemelerimde önce başarısız oldum sonra girmeye başladı. Ama ben hala tamamı giriyor mu hissedemiyorum. Eşim giriyor diyor. Ama nedense yarısı giriyor gibi hissediyorum. Mumu istediğim zaman istediğim kadar girdirebiliyorum. Parmakla denemeye cesaretim yok. bi defa adet düzensizliği için doktora gittim simir testi için bi çubuk soktu yine kasıldım ama girdi tamamen. Eşimle farklı pozisyonda hala yapamıyorum. Vajinismus muyum değil miyim onu da bilmiyorum. Çocuk istiyorum. Kafam çok karışık.

Ben de yendim arkadaşlar ☺☺☺☺
.Çok sıkıntılı bi süreç kimseye anlatamamak ,bi yandan psikolojik baskı bi yandan kendini yetersiz hissetmek
Ama tamamen bi erteleme ve psikolojik direnç hastalığı o direnç kırıldığı an giriş de mümkün oluyor .
Tavsiyem her gün düzenli egzersiz yapmak ve bunun yüzde yüz tedavisi olduğunu bilip ümitli olmak .
Kolay değil dediğinizi duyar gibiyim ben de her denemede her egzersizde stres olup kapkatı kesiliyordm .çok geceler ağlayarak uyudum psikolojim bozuldu hiçbişeyden zevk alamaz hale gelmiştim

Sonra psikiyatra gittik serçe parmağı işaret mum daha büyük mum derken yendik çok şükür Allah razı,olsum hep burda yenen arkadaşların hikayelerini okuyp motive oldum Sonunda oraya herşeyin girebilecek kadar büyük bi yer olduğunu gördüm .
Yüzde yüz tedavisi olan bişey için sakın kendinizi harap etmeyin .Ama bu süreçte motive olmak önemli ,motive edecek şey kk forum olabilir , eşiniz,olabilr, doktora gitmek olabilir ama.kesinlikle psikolojik bi rahatsızlık ve yeterli motivasyon düzenli egzersizle kesinlikle başarırsınız Allahın izniyle.
Ben çok çektm siz kurtulursnz inşallah yardımcı olmak için sorularınızı cevaplamaya hazırım

Iyi geceler arkadaslar bugun ven buraya mutlulugumu paylasmaya gdim6.5 yil evlilik hayatim boyunca cok kez denemeler yaptim ama asla basaramadim dr lara gittim en son hera klinik e gitmistim bir turlu olmuyordu isyan etmek istemiyordum amakendimi yarim hissediyordum dahasonraolmuyorsa biraktim tup be ekle ikizlerimoldu sonuc olarak bosandim ve gecmisimde cok asik oldugum ve beni de seven bir adamla1 yil biyunca gorustum bir kere birlikte olduk ne canim acidi ne de baska bisey sasirdim bu muymuş dedim ama hala yanma hissi devam ediyor suclubendegl musim karsi tarafcunku bana nasil yaklasacagini bilmiyormus veben esimle mantik evliligi yaptim

Ben de yendim arkadaşlar ☺☺☺☺
.Çok sıkıntılı bi süreç kimseye anlatamamak ,bi yandan psikolojik baskı bi yandan kendini yetersiz hissetmek
Ama tamamen bi erteleme ve psikolojik direnç hastalığı o direnç kırıldığı an giriş de mümkün oluyor .
Tavsiyem her gün düzenli egzersiz yapmak ve bunun yüzde yüz tedavisi olduğunu bilip ümitli olmak .
Kolay değil dediğinizi duyar gibiyim ben de her denemede her egzersizde stres olup kapkatı kesiliyordm .çok geceler ağlayarak uyudum psikolojim bozuldu hiçbişeyden zevk alamaz hale gelmiştim

Sonra psikiyatra gittik serçe parmağı işaret mum daha büyük mum derken yendik çok şükür Allah razı,olsum hep burda yenen arkadaşların hikayelerini okuyp motive oldum Sonunda oraya herşeyin girebilecek kadar büyük bi yer olduğunu gördüm .
Yüzde yüz tedavisi olan bişey için sakın kendinizi harap etmeyin .Ama bu süreçte motive olmak önemli ,motive edecek şey kk forum olabilir , eşiniz,olabilr, doktora gitmek olabilir ama.kesinlikle psikolojik bi rahatsızlık ve yeterli motivasyon düzenli egzersizle kesinlikle başarırsınız Allahın izniyle.
Ben çok çektm siz kurtulursnz inşallah yardımcı olmak için sorularınızı cevaplamaya hazırım[/QUOTE
egzersizler nelerdir acaba

merhaba ben bazılarınızın başarı öykülerinizi okudum herkesi okuyamadim malumunuz..bende vajinusmusum ve sürekli erteliyorum..ama benim durumum daha karışık benim ilk gecemde kanamam olmadı..ve eşim baya girdi ama benim çok canım yandı öncesinde biraz korkum vardı ama bu kadar acıyacağını düşünmemiştim sonrasında bu acı beynimde yer etti bi kaç kere daha denedik ve benim her seferinde canım acıdı artık ilişkiye girmekten korkuyorum.ve ben bu denemelerimizde hamile kaldım şuan 15 haftalık hamileyim ve evliliğimizin ilk haftası dışında bir daha deneyemedik..
ben burdan okuduklarımla bir defa parmak egzersizi yaptım işaret parmağımı soktum ve acı hissetmedim ama sonrasında denemelerden vazgeçtim hala ilk gece kanamam olmadığı için kızlık zarımın delinip delinmediğini bilmiyorum ve bunu bu egzersizleri yaparken eğer delinmemişse ben delmek istemiyorum..bu egzersizleri yapan arkadaşların kızlık zarları delinmişmiydi acaba bunu öğrenmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim :KK43:

merhaba ben bazılarınızın başarı öykülerinizi okudum herkesi okuyamadim malumunuz..bende vajinusmusum ve sürekli erteliyorum..ama benim durumum daha karışık benim ilk gecemde kanamam olmadı..ve eşim baya girdi ama benim çok canım yandı öncesinde biraz korkum vardı ama bu kadar acıyacağını düşünmemiştim sonrasında bu acı beynimde yer etti bi kaç kere daha denedik ve benim her seferinde canım acıdı artık ilişkiye girmekten korkuyorum.ve ben bu denemelerimizde hamile kaldım şuan 15 haftalık hamileyim ve evliliğimizin ilk haftası dışında bir daha deneyemedik..
ben burdan okuduklarımla bir defa parmak egzersizi yaptım işaret parmağımı soktum ve acı hissetmedim ama sonrasında denemelerden vazgeçtim hala ilk gece kanamam olmadığı için kızlık zarımın delinip delinmediğini bilmiyorum ve bunu bu egzersizleri yaparken eğer delinmemişse ben delmek istemiyorum..bu egzersizleri yapan arkadaşların kızlık zarları delinmişmiydi acaba bunu öğrenmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim :KK43:
Benim egzersiz yaparken zarım yırtıldı canım eşim iki parmak sokup hareket ettirmişti . Biraz sızladı egzersizlere ara verdik yara iyileşene kadar.
Benim önerim egzersizle yırtılması daha iyi oluyor sonra gerçek p. Denemelerinde hiç canın acımamış olur yani bende öyle oldu :olamaz:

bir başarı hikayesi de ben paylaşayım bugün (BAŞARI HİKAYESİ !!!) inanamıyorummm hala inanamıyorum biz eşimle 3 buçuk yıldır tanışıyoruz 14 aylık evliyiz ve birbirimizi çok severek evlendik . Evlenmeden önce bilinçaltıma doldurulan onca saçma sapan şeyler varkı evlendiğimde nasıl yapicam der dururdum , sonra amannn nasılsa olucak bisekilde derdim ama beni öldürsünler de ilişkiye girmeyeyim derdim. Çok korkak ve bi o kadarda iigrenirdim . 14 ay dile kolay eşim anlayışıydi fakat sorunu bende bilirdi tedavi şart dedikçe ben o hayır kendin yapıyorsun işte kafanı rahatlatsan iki dakikalık birşey derdi . Alt üst komşularımın seslerini duydukça kendimden utanırdım ağlama krizleri panik ataklar hiç geçmek bilmeyen baş ağrıları. .. evet ben de kadın olmak istiyordum araştırdım araştırdım araştırdım bu sıkıntıyı bi şekilde yemeliyim dedim evimde denemediğim hiçbisey kalmadı. Uyuşturucu kremler spreyler kas gevseticileri alkol bile denedim ama hayır başaramadım devlet hastanelerine psikologlara gittim parmak egzersizi denen o berbat şeyi yapmamı isteyip gönderiyorlardi zaten yapabiliyor olsam orada ne işim var işte. Olmayacak yapamayacağım dedim eşime daha fazla bu haksızlığı yapamam ya tedavi olmalıyım yada eşimden sevdiğim insana bu haksızlığı yapmamaliym ayrilmaliyim Sonra aradım karşıma hera kadın sağlığı merkezi çıktı Süleyman eserdag dan bahseden söz eden onca insan vardı ki başarı hikayelerini okudum çeşitli sitelerde tedavi olan arkadaşların yorumlarını okudum ve bende tedavi olmalıyım dedim ve bundan 15 gün önce Rabbimin biz vajinismuslulara verdiği bir melek bir Hızır tatlı mı tatlı Şenay hanımla tanıştım randevu tarihi aldım ve başladı heyecanım geceler boyu heyecandan ve stresten uyuyamadım ya yapamazsam diye gün geldi çattı İstanbul'daki tedavi merkezine gitmeye hazırlandık elim ayağım titriyor heyecandan hem Şenay hanımı göreceğim için çok mutluydum hemde tedavi de beni neler bekliyor diye zili çaldık ve kapı açıldı güler yüzle sıcacık bir karşılama sonrasında tanışma yaptık Şenay hanımla ve bu tatlı dilli insan resmen huzur güven veriyordu kendime inandım kendime güvenim geldi ve tedavim başladı ya yapamazsam.sorulariyla tabi sonra bana helllooooo beybisiii ablammm safınaz ablam bana öyle yardımcı oldu ki 1. Günüm bitmişti ve çıktığımda kendime inanamadım eşimde inanamadı yaptıklarıma tamam dedim oldu artık ertesi günü heyecanla beklemeye vasladim ve ya yapamazsamla girdiğim her seanstn bak nasıl yaptım ama gör dün mü diye eşime. Söylemek çıktım ve bugün son günümdü ve ben bugün pissssss hayatımı zıkkım eden beni hayattan soğutan vajinismusu yendim inanın o kadar emin ellerdeyiz ki bi aile sıcaklığı bi anne bi abla şefkati herşey mükemmel. Noldu daha fazla hayatınızı ertelemeyin imkanınız varsa 1 an bile düşünmeden hera ya gidin kurtulusunuz olacak sizleri cook seviyorum Şenay hocamm safınaz beybisiii ablammm iyikivarsiniz ne kadar teşekkür etsem az size Allah hepinizden razı olsun bıkmıştım artık hamile değil misin çocuk yapmayı düşünmüyo musunuz sorularından. Hamile haberi alınca. Oturup ağlamaktan hamile olan insanlardan nefret etmekten çocuktan şimdi bende hayal kurabiliyorum nolur kızlar evlerde zaman kaybetmeyin yapamiyosanz. :)

Merhaba kizlar vajinismusu yenen biri olarak yazmak istedimm aslinda hicte oyle korktugumuZ gibi bisey degil ben reyyan hocam sayesinde vajinismusu yendim hemde dun gece hic bi agri sizi aci olmadan suanda benden mutlusu yok 3yilin ardindan bunu basarabilmek cok guzel bi duyguy du emin olun vajinismus yenilemeyen bi hastalik degildir yuzde yuz cozulebilecek bi hastalik bence hiv beklemeden reyyan hocamla tanisin size seans boyunca bi abla gibi olacak o samimiyetiyle guleryuzuyle bu hastaligi yenmemek mumkun olmayacak

mrb belki kastığınız için kuruluk oluyordur. o da acı verebilir. çok az kayganlaştıcı veya vazelin sürerek denediniz mi. belki böyle acımaz.

Bende arkadşıma katılıyorm kuruluk olduğu zaman bunu yenemezsin ben 1 haftada yendm erknden doktra gittim we vajinusmus oldğmu öğrendm doktrm bana tedavi uygulamaya başladı ilk gün gittim sadece daha sonrasında ewde kendim dewam ettm küçükten başlayıp büyülttüm artk öyle bir sıkıntmda kalmadı we benm kızlık zarmda hala yırtılmadı esnekmiş çünkü 10 aylık ewliym we rahtça ilişkiye giriyrm belki seninkide esnektir hem hamileymişsin norml doğm yaparkende yırtıla bilir bunu niye dert ediyon ki eşin anlayışlısya bu sorunu çöze bilirsiniz

X