Vajinusmusu yenenler/yenmeye çalışanlar (egzersiz yapanlar)/yenip anne olanlar

Oncelikle allah yar ve yardimciniz olsun diyorum. Ben de sizin yasadiklarinizi yasadim.11 aylik evliyim ve ilk 10 gün yasadim vajinismusu.ama pes etmedik esimle ve yendik.ihtiyaci olanlara yardimci olabilrim.:KK49:

Allah bu sitede vajinusmus başlıkları altında üşenmeyip yorum yapan herkesten razı olsunHer şeyi okuya okuya buurdan öğrendim doktorlar bile bazı noktalarda hiç yardımcı olmuyor.

kızlarr merhaba
6 yıllık evliyim 1.5 aylık hamileyim çok şükür 12 haziranda vajinismusu yendim bu topiği açan arkadaşlar beni çok iyi tanır vajinismus topiğinde benden sonra kalanlar bile yenmişti tembellikten benimle çok uğraştılar ama rabbim sonunda yendittirdi çok şükür..

size yalvarıyorum zamanınız boşa harcamayın acıcak kanıcak diye bişey yok ne olursunuz ben çok yanıyorum geçen zamanıma evlilik dediğimiz evliliğmize çocuk diyen çevre baskısından hergün ağlamalarıma hepsi çok komik bi şey için ertelenmiş lütfen arkadaşlar sizden tek istediğim o anda giriş anında çok hafif bi sızı (oda yine bizden kaynaklanıyo şu an niye bişey hissetmiyoruz) devamında hiç bişey yok anlamıyosunuz ne olursunuz bu hastalıktan kurtulun artık yalvarıyorum size ben çok çektim kimseler çekmesin evliliğe çok yazık sonraki pişmanlığınızı yaşamayın hemen yenmek için uğraş verin lütfen
bu hastalık içerisinde olan kim varsa yardımcı olurum her zaman
merhaba, şimdi okudum yazılarınızı tabi ben baştanbaşladım siz çözmüşsünüz belki girmiyorsunuz bile ama ne güzel yazmışsınız yorum yapmadan durmaadım, nasıl yenerim ben bilmiyorum ama darısı başıma inşallah:))))

Oncelikle allah yar ve yardimciniz olsun diyorum. Ben de sizin yasadiklarinizi yasadim.11 aylik evliyim ve ilk 10 gün yasadim vajinismusu.ama pes etmedik esimle ve yendik.ihtiyaci olanlara yardimci olabilrim.:KK49:

Darisi hepimizin basina tatlim.
Tecrubelerini paylasabilirmisin? Ben baslarda cok tedirgin oluyordum bacaklarim hep titriyordu sonra ki denememizde esimin serce parmaginin tamamini aldim ama bi noktaya gelince agri ve yanma hissediyorum o noktayi nasil astiniz yardimci olusan cok mutlu olurum

asliaedeceğim en ennst: 46421353 .!.:
Darisi hepimizin basina tatlim.
Tecrubelerini paylasabilirmisin? Ben baslarda cok tedirgin oluyordum bacaklarim hep titriyordu sonra ki denememizde esimin serce parmaginin tamamini aldim ama bi noktaya gelince agri ve yanma hissediyorum o noktayi nasil astiniz yardimci olusan cok mutlu olurum
Sizr tavsiye edecegim en en en onemli sey, oranin kocamaaaan bir yer olduğundan emin olmaniz. Birakin esiniz denesin. Caniniz basta aciyacak ama hepsi geçiyor buna emin olun

Sizr tavsiye edecegim en en en onemli sey, oranin kocamaaaan bir yer olduğundan emin olmaniz. Birakin esiniz denesin. Caniniz basta aciyacak ama hepsi geçiyor buna emin olun
Ben kendim parmak egzersizi yapamiyorum sadece esime yaptirabiliyorum o esnada da kendimi cok kasiyorum kendim de parmak egzersizi yapmalimiyim bu tedavi surecini hizlandirir mi

Kızlar ben de 1,5 yıl sonra yenenlerdenim. İsteyene yardımcı olabilirim
Ya cok sacma olacak ama tam ne tarafa oldugunu bir turlu cozemedim ya yardima ihtiyacim var biilliyorum okurken gulebilirainiz ama cidden olmuyo yani tam olarak ne tarafa olacak bu is alt taraf mi ustteki yer mi ?

Ya cok sacma olacak ama tam ne tarafa oldugunu bir turlu cozemedim ya yardima ihtiyacim var biilliyorum okurken gulebilirainiz ama cidden olmuyo yani tam olarak ne tarafa olacak bu is alt taraf mi ustteki yer mi ?
Uste ki canim. Hasas bi yer zaten. Regl oldugunda kanin geldigi yer

Arkadaslar bende vajinumus sorunu yasayip yenenlerdenim 4.ayimda yenebildm insallah yardmim dokunur diyelim oncelikle bunun tamamen psikolojik oldugunu kabul edin evet canimiz yanio az da olsa cunku hic yasamadgmz bir seyi yaparken korku ile kasiliyoruz ve kasilma ile aci olusuyor esimin sabri ile bunun ustesinden geldgmi ekleyeyim ben her aksam bu sefer olacak diyip olmuyor diye agliyordm tavsiyem egzersizleri esinizle yapin yani iliskiyi gidim gidim yavas yavas dusunun ve her gun bigun oncesinden daha fazlasina izin verir zamanla alisip tamamen kendinizi rahat birakirsanz yenebildgnizi goruyorsunzsimdiden basarilar

Kızlar ben de 1,5 yıl sonra yenenlerdenim. İsteyene yardımcı olabilirim
Ben iki yillik evliyim herseyden biktim doktora gittik sonunda bir aydir tedavi görüyoruz butun odevleri fazlasiyla yapabiliyorum ama doktor 2 3 ay daha surecegini soyluyor ama ben hemen bitirmek istiyorum su hastaligi iki parmak odevindeyim kendimi cok hazir hissediyorum aslinda neyapmaliyim

X