Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

gayet güzle yükseliyor ovulasyonnun pozitif oldugundan sonrası :)
bence umutlu bir tablo:)

selam kızlar bende bu ay bebıs bekleyenlerdenımm sat tarıhım 27-29aralık bakalım beklıyorummm dunden berı acayıp akıntım var bırde karnım hıc doymak bılmıyorr gece kalktım tarhana corbası yaptım ıctım dusunun artık atesımde 35.6 larda seyredıyıor

kızlar karın agrısıyla wc ye gititm ishal olmuşum kiiiiiii ben her adetime yakın ishal olurum adetimin keskin en baş belirtisi budur benim.. kesin adet olcam şuanda acaip eminim bu konuda
sen benim yazdıüımı gördünmü canım bitti

hoşgeldin balım hep burda dur ovulasyon konusu çok aktif olmuyorrr:)benimde 27 sine az kaldı umudum hergün azalıyor hayırlısı

belki üşüttün canım. inşallahh gelmez kırmızılarınnn

yok cnm ben bu olayı biliyorum belli kesin bat geliyo

kızlar karın agrısıyla wc ye gititm ishal olmuşum kiiiiiii ben her adetime yakın ishal olurum adetimin keskin en baş belirtisi budur benim.. kesin adet olcam şuanda acaip eminim bu konuda

tatlım bak belkii de adetiden değilidir. üşütmüş de olabilirsinn.
dur hemen bozma moralini..
üzme tatlı canını..
bak ben hala bekliyorum kız..

birde acaba diyorum kendi evimde kalmadım ondan mı ateşim fark etti böyle hep aynı yatakta yatıp ölçüyorum ya

birde acaba diyorum kendi evimde kalmadım ondan mı ateşim fark etti böyle hep aynı yatakta yatıp ölçüyorum ya

derecenin piline baktınmı bak benim derece bu ay aldım pil ömrü 100 kullanımlık dedi... en tabi 1 günde 4-5 kez ölçtügümden zayıfladı farkettim hemen deiştirdim cnmm onu kontor et sende:)

yok ya bence onun bi etkisi yok. sonuçta yatan kişi sensin ve senin sıcaklığın bu.
biraz bekle bakalım inşallah yükselir ateşin
akıntın hiç mi yok? adetten sonraki kuru dönem gibimisin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…