Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

ahan da sana canlı örnek bn sana demiyo muyum famusay :13:

ne biliyim işte bacım hepimizin psikolojisi aynı sizi okudukça bazen kendim yazdım sanıyorum.bi diyorum ki "kesin hamileyim" bi de diyorum ki koskocaaaa bir ayda sadece bir kez ilişki yaşamakla(çatlatma iğnesinden tam 36 saat sonra ilişki olmuştu daha da olmadı bu zamana kadar)olur mu hiç,olmaz.burada bir çok arkadaş gün aşırı yapıyor da yine de olmuyor çoğunun benim mi olacak diyorum amann ne bilem işte

Canım sen test yaptın mı bugün ??bir gelişme var mı. Sen çatlatma iğnesinden önce klomen kullanmış mıydın?????inş. hamişsindirrrrrr

ayyy özür dilerim diğer sorularına dikkat etmemişim.bi gelişme yok adet olmadım olacakmış gibi bel ağrısı çekiyorum son on dakikadır kasıklarımda da bir sancı başladı ki sorma gitsin(((evet klomen kullandım aynı anda incir kürü ve havuç kürü uyguluyordum.dört yumurtam olmuştum en büyüğü 19.5 mm'di.

kızlar yaaaa içimden ağlamak geliyorrrr çok mutsuzummm ben hamile değilimmm kesin benceee
boşuna ümitleniyorum yinee
4 gün sonra gelecek bence kırmızılarrr of yaaaaaaaaaaa :2:

kıslar of işim çok ondan bakaıp bakıp çıkıyorum:)
vala herkesin günleri yaklaştı umutsuzluk çöktü içimizi..bendeee bugun hisetmiyorum bebiş falan..dün gece yatarken kasıklarımda sızı agrı vardıı şuanda yok... ateşimdede yükselme yok.. adet belirtilerim tam gaz devam ediyorrrrrrrrrrr hakkımıza hayırlısı adet olcaksamda 5.gün sonra olayım gecikme olupta umutlanmayayım ...neyapalım biz elimizden geleni yaptık gerisi rabbime kalmış istemediyse nasip etmez..

ay benim ellerim şişti yaaaaaaaaaaaaa
sinir olmaya başladım iyiceee
benim ateşimde zaten 3 lük
36.6
36.3
36.4

ay ne oluyor bi anlasammmm:2:

kızlar ateş tablosu hakkında bilgisi olan varmı...
diğerlerinni kullandığı yabancı bir sayfa var oraya ateşimi kaydetmeyi beceremedim...
bende her sabah ölçüp kağıda yazıyorum...... acaba gidişatım nasıl
14 Aralık 36.4 (ovulasyon negatif)
15 Aralık 36.5 (ovulasyon negatif)
16 Aralık 36.3 (ovulasyon negatif)
17 Aralık 36.5 (ovulasyon pozitif)
18 Aralık 36.4 (ovulasyon pozitif)
19 Aralık 36.2 (ovulasyon pozitif)
20 Aralık 36.3 (ovulasyon negatif)
21 Aralık 36.4 (ovulasyon negatif)
22 Aralık 36.5

inşallah hamişsindir bebişim umudunu yitirme...ben de incir kürü yaptım 2 ay bugün de klomene başladım. ama iğne de olacaktır herhalde doktor şimdilik bir şey söylemedi.5 gün kullan gel dedi.Sen günde kaç tane kullanmıştın. Ben de yumurtlama sorunu yok.bir de çok yumurtam olur diye korkuyorum. çoğul gebelik ve kisttten.Rabbim hayırlısını versin .

kızlar karın agrısıyla wc ye gititm ishal olmuşum kiiiiiii ben her adetime yakın ishal olurum adetimin keskin en baş belirtisi budur benim.. kesin adet olcam şuanda acaip eminim bu konuda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…