Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

kızlar korkmaya başladım bugün belim her günkünden çok ağrıyor heralde yolun sonuna geldim,anaaaaaaaaaaammm

seni çenemle döverim haaaaa! bu lafı bi yerlerden hatırlıyomusun famusaycım bel ağrısı hamilelik belirtileri arasında ayrıca cahil cüheyla bilmiyo musun

yaaaa ben fenalardayım kötülerdeyim kabuslardayım.ben hiç iyi deilim.zaten normalde de uyuyamaz olmustum ama bugün hiç uyuyamadım.1 yıl önce türk telekomdan 2 yıl sözleşmeli internet baglattım.ancak bu sene evlendiğim için ist'e yerleştim.evde neti kullanan kimse kalmadıgı için borcu bana kalmasın diye kapattırmaya gittim 200 küsür lira sözleşmeden dolayı para istediler.o zaman param yoktu yanımda onun için donduralım 3 aylıgına dediler onayladım.bu 3 ay da kesinlikle fatura cıkmıycagını borcun olmıycagını söylemişlerdi ama fatura cıkmış.faturadan benim haberim de olmadı maile gelmiş ama görmedim bakmadıgım için.gecen bayram zamanında yani kasım 6-10 arasında aradılar net hattını dondurmuşunuz ancak acıldıgında kapatmak istediğiniz zaman yine 200 küsür lira borcu ödersiniz benim size önerim xx tarifesi.böyle yaparsak 1 sene daha acık kalır kullanılmadıgı zamanlar fatura cıkmaz 1 sene sonra 200 lira ödemeden kapattırırsınız dediler. (bi tarife söyledi ancak hatırlamıyorum adını, kullanmadıgım zaman fatura gelmiycek kullanırsam ona oranla fatura cıkıcaktı.bende bu yüzden kimse yanlıslıkla bile acamasın diye evdeki modemi söktüm yanımda getirdim aklım orda kalmasın diye) ama maile bi baktım ki dün faturalar cıkıyor.117,25 lik ,41 lik , ve telefon hattını da marta kadar dondurmuslardı ancak ona da 2-3 fatura cıkmıs 28 lik.dün aksam ögrendim gece uyuyamadım.eşim düğünün borclarını ödüyor zaten ben de calısmıyordum bunları da ona yüklemek istemiyorum.eşim bu borcları ödetirler 200 lük sözleşme parasını da alırlar 200 olur sana 400 diyor.faturalara itiraz dilekçesi yaz dedi bugün gidicem telekoma ne yapıcam bilmiyorum off offf.şimdi de iş bakıp duruyorum.moralim sıfır basım agrıyor bi de.kandırıldım
bu ay da bebiş olursa calısamazsam bi de hepten yandım.

seni çenemle döverim haaaaa! bu lafı bi yerlerden hatırlıyomusun famusaycım bel ağrısı hamilelik belirtileri arasında ayrıca cahil cüheyla bilmiyo musun

vay vay vayyyyyyyy!benden aldın bana satıyorsun haaaaaaaa:))))kız valla şaka bi yanahani bu ağrıyı tanırız ya diğerlerinden ayrıdır.işte öyle baıcm bi de nöbetçiyim bugün ayakta durmam lazım yorucu bir gün olacak yani.öyle ağrıyor ki belim anaaaaaaaaaaaaam((tutun beni gızlar

canım dur hele sıkma canını ver bi dilekçeni,telefonlar kayıtta zaten söylersin böle böle anlaşma yapmıştık diye,hiç de anlamam bu işlerden,hayırlısı olsun bakalım:18:

ayakta kalıp yoruyosun kendini,bebişinde diyoki anne bak ben burdayım yorma kendini diyo:)bak hamilelerin çoğu ne diyo öğrenmeden önce adet olcakmışım gibi geliyodu ağrım oluyodu falan demiyolar mı,çağırma kırmızıları lütfen rica ediyorum :13:

Günaydın Arkadaşlar,
uzun zamandır forumu takip ediyorum fakat ilk kez yazıyorum. size danışmak istediğim bazı sorunlar yaşıyorum ve fikirlerinize çok ihtiyacım var. Özetle; Eşimde ve bende sorun olmamasına karşın 9 aydır hamile kalamıyorum. fakat bu ay farklı bir durum yaşıyorum, 19 kasımda adet olmam gerekirken, hala olmadım.gecikmenin 4. günü. sanki regl oluyormuşum gibi hissediyorum, fakat sadece vajinal bir ıslaklık var, öyle yoğun bir akıntı yok. göğüslerim ağır çanta taşıdıktan sonrakine benzer koltukaltı tarafına doğru çürümüş gibi acıyor ama çok değil, ara ara kasık sancıları ve bel ağrıları oluyor. hepsi bu. dün sabah idrar testi yaptım fakat negatif çıktı. Ayrıca gecikme olduğundan beri sabah 5 gibi kendiliğimden uyanıyorum sonra da uyuyamıyorum. bir de bu ay geç yumurtladığımı düşünüyorum.
Arkadaşlar sizce neler oluyor bana??? Adet gecikmesi mi? gebelik mi?

canım sen hamileydin de mi?senin de aynı adet olacakmış gibi ağrımış mıydı belin(

slm cnm
evet adet olacak gibi belim ve kasıklarım ağrıyodu. hatta kahverengi akıntım gelince tmm adet oluyorum dedim. ama o gün olmadım yine ertesi gün aynı sıkıntlar. yemin geçen hafta adet ha oldum olacam modundaydım.

ahan da sana canlı örnek bn sana demiyo muyum famusay :13:

cnm Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ay yemin yazdıklarından sonra gözlerim doldu. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah hayırlısıyla ve sağlıkla tabiki.

Kızlarrr doktora gittim sabah klomen tedavisisne başlayacaktı.kontrol etti yumurtalıkları sol yumurtalıkta 2,5 cm kist gördü 15 aydır deniyoruz hiç kist yoktu bugüne kadar.Nerden çıktı şimdi bu??? Sadece farklı olarak son iki ay incir kürü yapmıştım:44 mu yaptı acaba?? Bilen duyan var mı?? Bu arada klomene de başlıyorum bugün.Dua edin bana:18:

Bir de yeni hamişlerimizi kutluyorum allah tamamına erdirsin sağlıcakla alın kucaklarınıza bebişleriiiiii

ben şimdi cıkıyorum varayım gideyim su telekoma inş. silerler su borcları ya öptüm hepinizi

yok yok çağımıyorum kovuyorum aksine defolup gitsin kırmızılar hayatımızdan 9 ay hiiiiiiiiiiiiiç gelmesinler valla özlemem.

benim de gecikmemde beşinci günüm canım ben de salı sabahı test yaptım negatif çıktı ama bekliyorum çünkü henüz adet olmadım,inşallah hepimiz hamileyizdri

eni biraz soru yağmuruna tutabilir myim:?idrar testinde kaçıncı gün belli olmuştu bi de bu adet olacakmış gibi olan bel ağrısı ne kadar sürdü?

Canım sen test yaptın mı bugün ??bir gelişme var mı. Sen çatlatma iğnesinden önce klomen kullanmış mıydın?????inş. hamişsindirrrrrr

ay canım ya benim de kahverengi akıntım geldi iki gün önce sonra geçer gibi oldu arada gelir gibi oluyo. şmdi de gelen bişii yok..batım asıl yarın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…