Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

eni biraz soru yağmuruna tutabilir myim:?idrar testinde kaçıncı gün belli olmuştu bi de bu adet olacakmış gibi olan bel ağrısı ne kadar sürdü?

cnm benim bat 13 aralıktı yani geçen hafta salı. idrar testini cumartesi günü yaptım. ama 2-3 dak bekledim silik çizgi bile çıkmamıştı yani çok beklemedim daha doğrusu arkadaşım baktı benim gene moralim bozuldu ağlar gbi oldum hemen testi çöpe attı. ama benim aklım teste kalmıştı yemin çöpten testi aldım baktım. (düşünün artık ne duruma düştük bebiş için) ve ne göreyim silik ikinci çizgi. ama inanmak istemedim. arkadaşım ay evet bir şeyler var. bizde sabah kan testine gittik.

derecenin piline baktınmı bak benim derece bu ay aldım pil ömrü 100 kullanımlık dedi... en tabi 1 günde 4-5 kez ölçtügümden zayıfladı farkettim hemen deiştirdim cnmm onu kontor et sende:)
canım dereceyi yeni aldım ben 5-6 gün oldu

yok ya bence onun bi etkisi yok. sonuçta yatan kişi sensin ve senin sıcaklığın bu.
biraz bekle bakalım inşallah yükselir ateşin
akıntın hiç mi yok? adetten sonraki kuru dönem gibimisin?

akıntım vardı dün akşam hiç gelmedi şu an varla yok arası

cnm benim bat 13 aralıktı yani geçen hafta salı. idrar testini cumartesi günü yaptım. ama 2-3 dak bekledim silik çizgi bile çıkmamıştı yani çok beklemedim daha doğrusu arkadaşım baktı benim gene moralim bozuldu ağlar gbi oldum hemen testi çöpe attı. ama benim aklım teste kalmıştı yemin çöpten testi aldım baktım. (düşünün artık ne duruma düştük bebiş için) ve ne göreyim silik ikinci çizgi. ama inanmak istemedim. arkadaşım ay evet bir şeyler var. bizde sabah kan testine gittik.

arkadasım gozun aydınnnnn bebıs gelıyor desenee:emir_bebek:

kızlar benım dunden berı acayıp akıntımm var

ıslaklık var bırde doymak bılmıyorum ama gecelrııı dun gece kalkıp tarhana corbaıyaptımm 2 kase ıctım sag kasıgımda hafıf agrılar var
doymak bilmemem bendede var balım:) inş hamişiszdir valla sneinki belirtiler hamişlik gibi:)

cnmmm nsl gidiyo hamişlik:)

ben su ates tablosundan bırsey anladım yok :KK9:
banada arkadaşlar yaptı sagolsun anlayana kdr baya zaman aldı:)
canım dereceyi yeni aldım ben 5-6 gün oldu

akıntım vardı dün akşam hiç gelmedi şu an varla yok arası

ha ozmana tmm pilinde sorun yok. ama diyorum ya dpo 7-8-9 da ani düşüp yükseliş bebegin yerleştigini gösteriyormuş:)yarın yükseldimi degme keyfine bacım:)

doymak bilmemem bendede var balım:) inş hamişiszdir valla sneinki belirtiler hamişlik gibi:)

cnmmm nsl gidiyo hamişlik:)

banada arkadaşlar yaptı sagolsun anlayana kdr baya zaman aldı:)

ha ozmana tmm pilinde sorun yok. ama diyorum ya dpo 7-8-9 da ani düşüp yükseliş bebegin yerleştigini gösteriyormuş:)yarın yükseldimi degme keyfine bacım:)

cnm valla ultrasonda keseyi görmeden rahat etmeyecem daha görünmedi.doktor haftaya görünür diyo şu an onun endişesi içindeyim.

ınsallah mınık gelınım hamıleyızdır amaaa bendee hıc bel agrısı kalmadı bırde goguslerım oyle tas gıbı degıl aksıne pamuk pamuk:KK5:goguslerde hıc belırtı yok

bende de hiç bir belirti yok,bi tek ne üdüğü belirsiz kahverengi akıntım var.bi geliyo 1,5-2 saat sonra gene geliyo.akşam 7 de mi ne geldi sonra gelmedi,sabah 10 gibi baktım gene gelmiş.ama adet belirtim de yok tek umudum o zaten:KK9:

Kizlar öğle arasına Girdim görüşürüz gelirim yine Rabbim bu ay sonunda sevinmeyi nasip etsin hepimize:KK66:
afıyet olsun canım

bende de hiç bir belirti yok,bi tek ne üdüğü belirsiz kahverengi akıntım var.bi geliyo 1,5-2 saat sonra gene geliyo.akşam 7 de mi ne geldi sonra gelmedi,sabah 10 gibi baktım gene gelmiş.ama adet belirtim de yok tek umudum o zaten:KK9:[/QUOT]yerlesme kanamasıdır belkıdee bence hamılesınnnnnnn......umut vermek ıstemem ama

minikgelin.....encrk canlarım herşeyin hayırlısı...
daha sonucu görmeden umudunuzu yitirmeyin.....
gün doğmadan neler doğar.....

X