Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

cnm benim bitti çoktan zaten kanamam pek olmadı daha çok siyah akıntı şeklindeydi lütfettiler yani :) çalışmalara başladım bile ama çook hastayım dünden beri fena üşütmüşüm ara verdik bikaç gün..bu ay öyle tehlikeli günler fln dinlemicem adet görene kadar düzenli çalışmaya devam...
sen naptın tatlım ne durumdasın?
biraz iyileşebildin mi?

kızlar merhaba,
beklenen adet tarihim benim için 'beklenmeyen' oldu.
16 ocakta bebişi öğrendim.
hamileyim ve iyi gidiyor çok şükür.
Allahım tüm dileyenlere nasip etsin. Amin

gözün aydın rabbim hayırlısı ile kucağına almak nasip eder inşallah. Darısı bizleree

kızlar merhaba,
beklenen adet tarihim benim için 'beklenmeyen' oldu.
16 ocakta bebişi öğrendim.
hamileyim ve iyi gidiyor çok şükür.
Allahım tüm dileyenlere nasip etsin. Amin
çok sevindim canım benimmmmm...
Allahım sağlıkla kucağına almayı nasipe etsinnn.
inşallah isteyen herkesede nasip etsinnn.

gözün aydın rabbim hayırlısı ile kucağına almak nasip eder inşallah. Darısı bizleree

amin canım. inan bana yatmadan önce, sabah kalkınca, hatta otobüste hepinize dua ediyorum. kk'daki kızlara ve tüm isteyenlere nasip et Allah'ım diyorum.

arkadaşlar merhaba uzun süredir siteyi takip ediyorum.bugün kayıt oldum ve size birşey sormak istiyorum. 7 aydır eşimle gün aşırı ilişkiye giriyoruz ve bebğimiz olmadı ve ben 2 ay önce farkettim ki ben 14. gün değil 12. gün yumurtluyorum adteim düzenli ve 28 günde bir oluyor. acaba erken yumurtlama bir proble mi? bundan mı olmuyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…