Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gunyadinn kizlar bol cift cizgili günlerimiz olsun bata 3 gun kaldi seffaf akıntım var regli belirtilerimde yok.acaba hsg den dolayi gecikmemi yaşayacağım.bel agrim gogus agrim falan olurdu normalde.
Hayırlısı olsun inşallah güzel şeylere yor belkide hsg den dolayı deil bebisten dolayı gecikme yasarsinnn

Ilk kez bu ay bir garip hayirlisi. Degisik birseyler yasayan varsa yazarsa merakimiz gitmis olur. 9 gün var daha catlayacagim :)
Haklısın valla

evet cnm geçen ay kimyasal yasadım 18 ocakta kanamam geldi. bu ayda öyle hiç üzerine durmadım hamile kalmısım. ama buda kimyasal oluck sanrım hiç umudum yok
Kimyasal arkası sağlıklı olur genel de modunu düşürme inşallah sımsıkı tutunur bebisin sana

Başınız sağolsun ve yenisi sağlıkla nasip olsun bebek rahatsızlanınca bizide etkiliyor sanırım benimde öyle olmuştu

Kızlar 4 gün gecikince evde idrar testi yaptım ama negatif pozitife dönermi bilmem ama adet olacak gibi belirtim de yok kızımda 10 gün geçince öğrenmiştim hamile olduğumu acaba Buda mı geç döllenme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…