Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım hic üzülme bence en azından hamile kalabiliyorsun öyle dusun Rabbim saglıklı bir sekilde ilerleyen hamilelik nasip etsin sana inşallaahh
geçen ayda kimyasal geçirdim :KK43: çok korktum artık iyice korkmaya başladım
Kimyasalın arkası sağlıklı olur derler 🙏🏻 canını sıkma inşallah bir daha ki aya sağlıklı gebelik nasip olur 🙏🏻
geçen ayda kimyasal geçşrdim :KK43:

Kuzum benim sakin olmaya calıs Rabbim vaktini bilir elbet cok zor bu surec ama gececek

Çok şükür ki hamile kalabiliyorsun güzel arkadaşım üzme kendini 🧡

Allahım en hayırlı zamanda sağlıklı bebişler nasip etsin canım üzülme inşallah bir dahaki aya olur Rabbim bu güzel duyguyu sana da tattırsın ve tüm isteyenlere Amin

hepinizden allah razı olsun çok teşekkür ederim bu ayda olmadı :KK43: umudumu kaybetmemek için elimden gelen herseyi yapıcam ama içim içimi yiyor. ilk kızımda evlendiğim zaman hemen hamile kalmıştım 7 sne geçti :KK43: rabbim bana da 2. kez bu duyguyu tattırır inşallah :KK43:

hepinizden allah razı olsun çok teşekkür ederim bu ayda olmadı :KK43: umudumu kaybetmemek için elimden gelen herseyi yapıcam ama içim içimi yiyor. ilk kızımda evlendiğim zaman hemen hamile kalmıştım 7 sne geçti :KK43: rabbim bana da 2. kez bu duyguyu tattırır inşallah :KK43:
Ne güzel bir tane varmıs ona sımsıkı tutunun daha birinciyi bekleyen bu duyguyu hic yasamamıs olanlar var. Rabbim hayırlı vakitte yüzünüzü tekrar güldürsün 🤲🏻🤍

İki farklı hamilelik yaşayıp farklı belirtilerle öğrenenler oldu mu ? Ben öncekinde mahvolmuştum uyku bulantı kusma bu sefer hiçbirşey hissetmiyorum sanırım yok diyorum 😵‍💫

Yok kızlar ben akıllanmam. Valla bak. Test yapmicam dedim sırf yapmamak için burayada yazmıyorum son 4 gün kala yazmaya başladım şuan 2 gün var ve dayanamadım erken gebelik yaptım hiç bide çıkmadi

Yok kızlar ben akıllanmam. Valla bak. Test yapmicam dedim sırf yapmamak için burayada yazmıyorum son 4 gün kala yazmaya başladım şuan 2 gün var ve dayanamadım erken gebelik yaptım hiç bide çıkmadi
Belli olmaz ki canım yumurtlamanın gününü biliyor musun onemli olan onun ustunden kac gun gectigi

X