Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

O gögüs olayı bende de oldu. Benim regl belirtilerimin arasında gögüs ağrısı yoktur ilk defa gögüslerimin ucları sızladı ve dediğiniz gibi kahvrengi kısmında genişleme ve koyulugu gördüm test yaptıgım sabah. Ondan sonra teste pozitif gördüm. Yaşadığım tek belirti buydu sanırım. Şimdi diyorum çatlatma iğnesi olmasaydım sanırım daha hamile oldugumu öğrenmezdim çünkü diğer aylar daha çok hamileydiim belirti üstüne belirti yaşıyordum. Gögüs sızısı da pozitifi görünce geçti. Aklında süphe varsa 1-2 gün daha dur sonra test yaparsın

Sağol canım evet inşallah

Tatlım sen hiç haberdar etmiyorsun bizi ya, ne durumdasın? Artışların nasıl? Ne zaman kese görmeye gideceksin?

Pazartesi test sonucu için aradım perşembe tekrar test ver dedi. Onun sonucuna göre randevu ayarlayalım dedi. Ama daha yeni 4+2 oldu. Haftaya çağırır ama sanırım

Ilk kez bu ay bir garip hayirlisi. Degisik birseyler yasayan varsa yazarsa merakimiz gitmis olur. 9 gün var daha catlayacagim :)
Her ay farklı bisey yaşıyorum sonuç husran bu ay yaşadığım tek fark aşırı mide yanması var böyle elimle mideme baskı yapınca rahatlıyo nefes alırken bile yaniyo çok feci bide akintim çok fazla bu ay

Gunyadinn kizlar bol cift cizgili günlerimiz olsun bata 3 gun kaldi seffaf akıntım var regli belirtilerimde yok.acaba hsg den dolayi gecikmemi yaşayacağım.bel agrim gogus agrim falan olurdu normalde.

Gerçekten çok sınır bozucu bir durum bide bunlar çok pahali kaç gün var adetine
Benim adet olayı çok karışık ne desem yalan yani. Duphaston kullanıyorum bebek olursa tutunsun diye o yüzden şu gün diyemiyorum. Geçen ay ilaç bitikten 1 hafta sonra olmustum mesela. Çatlatma iğnesinin 12.günü öyle bi test yapayım dedim elimde patladı

Herşey nasip kısmet güzelim hiç bozma moralini vardır bunda bi hayır de geç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…