Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ne yazıkki devlet hastanelerinde çok sık karşılaşılan bir durum canım bana da bazen öyle denk geliyor fakat senin başından böyle bir olay geçmiş daha ilgili davranabilirlerdi Allahım bir daha yaşatmasın inşallah sağlıkla gelişsin kuzucuk üzülme kötü düşünme canım her şeyin hayırlısı

Canım ne desem bilemedim en azından regl oldun rahatladın hep birlikte bu ayı bekleyelim bakalım

hiiiç bozma moralini canım başka alternatifler dene içinde rahat olsun

evet kesinlikle öyle hormonlar daha da endişeli yapıyor insanı. ama çok üzdü beni doktor tatlı dilli değil en azından tatlı dille de dile getirebilirdi.
Inan çok üzüldüm ama ben onu rezil etmeden çıkmazdım ordan hadsiz ya sinirlerim bozuldu...
eşimde aynısını dedi sende lafını söyleseydin diye ama yapamadım ne yazıkki

Bu doktorların tavırlarını anlamak yani mümkün değil. Hem derler 2 günde bir kan verip kontrol edin diye. Sanki keyfinizden istiyorsunuz baktırmak. İnsanların en hassas döneminde böyle davranıyorlar. Hiç kafanıza takmayın önemli olan sizin ve bebeğin sağlığı. İmkanınız varsa özelde batırın derim ben.

Olsun moralini bozma sen bebeğini düşün rabbim yardım eder hiç üzülmene biz seninleyiz

Onlar her türlü psikolojik şiddet, kışkırtma vs yapıyorlar hastalara, sonra hasta yakınları olay çıkarınca şiddet haberleri oluyor. Kötü kötü konuşturacaklar beni. Bu doktorlarla kanser hastası babam için öyle şeyler yaşadım ki, Allah kimseyi devlet hastanelerine muhtaç etmesin. Sen en iyisi sağlık ocağında takibini yap canım
Canım ne desem bilemedim en azından regl oldun rahatladın hep birlikte bu ayı bekleyelim bakalım
Biliyorsun regli bekliyordum zaten canım en iyisi gözün aydın de hadi bakalım son bekleyişimiz olsun inşallah, doğumu bekleyelim birlikte

bulunduğum yer köy gibi şereflikoçhisar özel hastane bile yok .
ya ankaraya yada aksaraya gitmem gerekiyor sağlık ocağına gidiyorum orda aile hekimi bakar diye umut ediyorum

gidiyorum sağlık ocağına simdi acaip sinirlerimi bozdu. bazen doktorlar hakediyor herşeyi kadının gelişinde hayır yoktu yüzü gülmiyor bile hiç

Ben bu ay hiç test yapmadım moral bozmamak adına sende yapma geçene kadar beklee belirtilerin neler canim
Kasıklarım da ağrı var ve şiş, baş ağrısı var biraz bulantı birde kahve akıntı var benim adet başlamadan 2-3 gün önce başlar bu akıntı yani yüksek ihtimalle adet olacağım :) senin var mı bir belirtin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…